kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

21 lut 2008, 21:14

Cześć :)
HEKTORKA - super wyglądsz w nowym ubranku, laseczka z Ciebie taka, że ho ho. Z synka niezły prezesik :ico_brawa_01:
CARO - fajnie, że jesteś zadowolona z wózka. Ja też muszę kupić spacerówkę, oglądam na allegro, ale nie mogę się zdecydować, chciałabym coś fajnego w miarę rozsądnej cenie. A co myślicie o takim wózku
http://www.allegro.pl/item312484221_mic ... ratis.html
RYBKA - Krystiano ma podobny jadłospis do Twojego Jędruli :-D Widziałam Twój opis na gg, czy on oznacza że już niedługo uwolnicie się od stonek :ico_brawa_01: ?
KOLKA - ja myślę, że Julce wróci apetyt do jedzenia, może jej ząbki idą i temu tak marudzi to na pewno tylko chwilowa niechęć do mleka.
Karystiano dzisiaj też mi dał popalić :ico_placzek: , strasznie marudny jest tylko by na rękach się nosił, spał po pół godziny i matkę na maksa wykończył :ico_puknij: Teraz zasnął, mam nadzieję że już do rana. Pisałam tego posta dwie godziny :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-02-21, 20:50 ]
Kolka pisze:nowe słówka chciałam Wam podrzucić dopóki pamiętam, niestety języka nie znam

TELEś Teleś- też kąpiel
teś baś- przewrócisz się


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: rozbroił mnie ten Twój post, co za baba po prostu nic dodać nic ująć :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-21, 20:52 ]
Acha Krystek dziś się TEŚ BAŚ :-D i ma wielkiego siniaka na nodze :ico_olaboga:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

21 lut 2008, 21:52

Hektorka super wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i mały komputerowiec też :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

spacerówka taka-tania, ale bardzo fajna!

http://www.allegro.pl/item309892316_sup ... folia.html

ta z czerwonym, troszkę inaczej wyglądają odcienie kolorów, ale są ładniejsze jak na zdjęciu :-) :-)

Kolka podziwiam Cię kobieto z tą twoją rodzinką, jezu ile ty wytrzymujesz tych najazdów :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Kari wózio też fajny :-) :-) , ten mój to jest taki leciutki, normalnie szok, na aukcji piszę,że poniżej 7 kg, ale dokładnie to Wam nie powiem!

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

21 lut 2008, 22:03

CARO - super ten wózek co kupiłaś, ja też bym chciała właśnie czerwony :ico_haha_01: , ja jeszcze sprawdzę jak cenowo wózki stoją u nas w sklepach i podejmę decyzje co do zakupu. Oskarito jako kowboj wygląda czadersko :ico_brawa_01:
A gdzie jest reszta kwietniówek, bo ja zaraz muszę oddać kompa mężowi i iść się Teleś Teleś :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

21 lut 2008, 22:03

caro pisze:ile ty wytrzymujesz tych najazdów
co dwa dni :ico_noniewiem: Normalnie to gruba przesada chyba, ale co zrobię? Moi rodzice do mnie rzadziej przychodzą niż oni. Ja to mówię: Tfu tfu, głupio aż, ale po śmierci moich rodziców oni zechcą całkiem się tu wprowadzić. A na pewno teście :ico_olaboga: Ja rozumiem, że to dziadki i rodzice R, ale co dwa dni całą rodziną... a latem to dopiero się zacznie. Jak do tej pory nigdy grilla nie mieli tak już teraz mówią, że się już doczekać nie mogą :ico_olaboga: Na szczęście święta mam częściowo z grzywki- będą bez nich- bo na wesele idziemy :ico_sorki: Bez nich :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Idę na :ico_zdrowko:

Papapa

[ Dodano: 2008-02-21 ]
kari24, ja się wcześniej wytelesiałam (tak to się odmienia?) Ale mnie teraz zimno telepie, a kaloryfery gorące :ico_noniewiem: Idę się rozgrzać :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

21 lut 2008, 22:52

kolka ta teściowa to jest ładnie walnięta w dekiel ale przynajmniej można sie pośmiać
hektorka kostium super pierwsza klasa
pokaze wam kilka zdjęć jak byłam z nicolka na urodzinach u jej koleżanki na takim specjalnym placu zabaw
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a tu na końcu ja z mamami

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

21 lut 2008, 23:01

Syla to super impreska była :-) :-) , mam nadzieję,że my tez się kiedyś tak spotkamy :-)

Kolka pisze:Na szczęście święta mam częściowo z grzywki- będą bez nich- bo na wesele idziemy Bez nich


no to chociaż trochę odsapniesz, uffffffffffffffffffffffffffff

Kari u nas to takie spacerówy to przynajmniej 100-kę drożej, więc się nie zastanawiałam :-) :-) , a jak już były to albo zielone albo niebieski, a ja chciałm coś właśnie z czerwonym :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 lut 2008, 23:38

hektorka, stroj swietny :-D a Kamilek... bedzie z niego komputerowiec ze hoho :-D informatyk jak sie patrzy :-DKolka, :ico_szoking: Ty kobieto zglupiejesz przy nich ... teś baś :ico_puknij: haha ale slowo :-D :-D :-D caro, wozek fajny :ico_brawa_01: syla75, imprezka super :-D :ico_brawa_01:
co to ja mialam jeszcze napisac :ico_noniewiem:
aaaaaaaa Rybko ja bardzo doceniam Wasze pochwaly :ico_sorki: i nie o to mi chodzilo tylko ... ucieszylam sie bo tam dziewczyny wszystkie naprawde profesjonalnie kozystaja z corela i jak mnie zaprosily tam to ... jakos tak mi sie zrobilo...no wiecie ...ze ja tez ciut profesjonalnie umiem :ico_wstydzioch: :-D

[ Dodano: 2008-02-21, 23:25 ]
dzis bylismy na spacerku..pogoda super i juz pachnie wiosna wiec... skrapnelam wiosne
Obrazek

Obrazek

w roli wiosny....moja siostra Ela :-D

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

22 lut 2008, 02:11

M0rD3CzKa, gratuluje zaproszenia! do elitarnego klubu skrapkujacych :ico_brawa_01: , a tym slicznym wiosennym skrapkiem sprawilas, ze jeszcze bardziej zatesknilam za wisna, zwlaszcza, ze u mnie mrozno, sniezno...Wielkie brawa dla Kacperka za chodzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Rybko, z Majuta jest niejadek, taki szczypior mi rosnie (76 cm i tylko 8.6 kg). Niby pogodzilam sie z tym, bo nie wmusze przeciez do niej jedzenia, ale kiedy czytam ile Wasze pociechy jedza :ico_szoking: , to troche Wam zazdroszcze. Gratuluje udanego nocnikowania. My tez od jakiegos czasu trenujemy, ale narazie najlepiej wychodzi Mayi wieczorne siku przed kapiela :-) Troche chcialam poprobowac, troche zmusila nas sytuacja, bo po tym przekletym antybiotyku nie mozemy wyleczyc grzybka w pieluszkowych okolicach i lekarz oprocz masci zalecil tez wietrzenie pupy.

Kasi.k, dzisiaj jestes chyba w pracy (ups, teraz juz chyba spisz), jak sobie radzisz z rozlaka, jak Vikula znosi dnie tylko z Tata? U mnie jest katastrofa :ico_olaboga: . Kiedy ostatnimi czasy udalo mi sie wyskoczyc na wieksze zakupy(niestety glownie spozywcze), to po 2 godz. mialam telefon, ze Maya marudzi i ciagle powtarza mama.No i powiedz jak poszukiwania nowego domku? ruszylo sie cos?

Kolka, Ty dziewczyno masz zdrowie do tych gosci :ico_sorki: , szczerze podziwiam. Co do mleczka, to tak jak dziewczyny pisaly- mozna zastapic jogurcikiem, twarozkiem lub zoltym serem. Mojej kolezanki synek w okolicach roku przestal lubic mleczko, za to zolty ser wrecz pochlanial.

Syla, fajna taka imprezka dla dzieci, no i mamy tez moga poplotkowac. Dziewczynki slodkie, a mama slicznie wyglada!!!

Hektorka, Ty jak zawodowa modelka prezentujesz swoj nowy kostium. Sliczny kolor! a z syna komputerowiec rosnie, ze ho, ho :-D

Kari, widze, ze buty to ulubiona zabawka wszystkich brzdacow. Chyba dlatego, ze zakazana. Majka pedem do nich pelza. Gratulacje za zdany egzamin!

Caro, fajny ten wozek, i najwazniejsze ze lekki! A zdjecie szeryfa swietne :-D

Katrin, normalnie nie moglam sie napatrzec na nowe zdjecie Antosia. Tak dorosle i dojrzale wyglada Twoj maly przystojniak!!!!!

musze zmykac, bo mala obudzila sie zdrzemki

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

22 lut 2008, 12:48

czesc dziewczynki , kurde nie mam czasu na nic :ico_olaboga: nawet niewiem od czego zaczac zeby wam napisać co u nas hmmm
nie moge sie cos zalogowac na fotosik zeby wam pokazac zdjecia z wyjazdu ale moze weekend bedzie spokojniejszy to pokombinuje i pozę Katrin Równicę :-)

Lenka coraz odważniej sama sie puszcza i wypuszcza po mieszkaniu sa to jakieś pojedyncze kroczki ale zawsze coś :ico_brawa_01: rozrabia na całego i tak samo jej ulubiona zabawa to buty szczególnie taty i układanie w swich szufladach ubranek i segrgacja brudów do prania :ico_olaboga:

no i kochane zbliża sie nie ubłaganie koniec mojej laby i wraam 3 marca do pracy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_placzek: niewiem jak to zrobie naprawde masakra juz mnie zaciska żołądek no i wyprowadzamy sie do mamy za 2 tyg bedziemy jedzić do pracy :ico_placzek: do września bo od września Lenka idzie do żlobka
U nas też słuchajcie nadażyla sie okazja zmiany mieszkania i zamiana na wieksze wiec z 65 zmieniamy na 82 m2 i od wrzenia pewnie juz na nowym mieszaknku bedziemy ale powiem wam ze tak mi szkoda tego naszego ze :ico_placzek: no ale jest okazja za ten sam kredyt wieksze mieszkanie i zarobek ni ebyle jaki z tego mieszkania wiec korzystamy ........hmmmmmmmm wyba juz wszystko

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 lut 2008, 12:50

Mordko a twoja siostra niedawno brała ślub czy to starsze zdjęcie? Bardzo mi się podoba i już chce wiosnę........ :-) :-)

Agi witaj kochana, wpadaj częściej :-)

Wogóle coś nas mało ostatnio :ico_placzek: :ico_placzek:

Życzymy wszystkim miłego dnia :-)

[ Dodano: 2008-02-22, 11:53 ]
kamelek1 pisze:Lenka coraz odważniej sama sie puszcza i wypuszcza po mieszkaniu sa to jakieś pojedyncze kroczki ale zawsze coś


duże :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niuni, super

kamelek1 pisze:no i kochane zbliża sie nie ubłaganie koniec mojej laby i wraam 3 marca do pracy


kurcze to już tak szybko minęło? :ico_placzek: :ico_placzek:

kamelek1 pisze:U nas też słuchajcie nadażyla sie okazja zmiany mieszkania i zamiana na wieksze wiec z 65 zmieniamy na 82 m2 i od wrzenia pewnie juz na nowym mieszaknku bedziemy ale powiem wam ze tak mi szkoda tego naszego ze no ale jest okazja za ten sam kredyt wieksze mieszkanie i zarobek ni ebyle jaki z tego mieszkania wiec korzystamy ........hmmmmmmmm wyba juz wszystko


no to super, bardzo się cieszę :-) :-)

no i czekamy oczywiście na zdjęcia :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość