Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

22 lut 2008, 10:30

MONIKAB fr, torcik sliczny a urodzinki widzac po dzieciakach tez udane:)
a co do tego porodu to wiem staram sie nie myslec ale czasem to silniejsze ode mnie :ico_olaboga: i wlasnie najgorsze jest to ze ten bol mnie przeraza :ico_olaboga: ale mam nadzieje ze dam rady i jakos to przetrwam-musze w koncu dla mojego malenstwa :ico_brawa_01:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

22 lut 2008, 10:43

Tak, szczako kupiła x-landera XA. Ale nie mam go jeszcze w domu. Zadatkowaliśmy go i sprowadzą go nam jakoś w kwietniu. Nie się co spieszyć, bo miejsca w mieszkanku nie mamy za dużo.

Obejrzeliśmy wczoraj "Ciąża i poród". O ostatnim trymestrze i porodzie. Przydało się. Pewnie bardziej Michałowi niż mnie, ale warto było obejrzeć.

Właśnie kurier przyniósł nasz fotelik. Bardzo ładny :-)
A wczoraj zamówiłam łóżko i związane z nim elementy.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

22 lut 2008, 10:52

babe_boom wracaj do nas szybciutko kochana
a co do tortu to chyba smakowal lepiej jak wygladal :ico_noniewiem: niestety nie jestem stworzona do dekorowania ciast :ico_wstydzioch:
ewelina dasz rade! trzymam kciuki abys miala lekki porod...trzymam kciuki abysmy wszystkie urodzily szybko i sprawnie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

22 lut 2008, 12:49

Witajcie Kobietki.
Ja chcę napisać parę słów w sprawie wózka.
Miałam Kindze kupiony taki wielofunkcyjny, z różnymi dodatkami, bardzo zwrotny i nie za ciężki. Jedyna jego wada- miał bardzo słabą amortyzację, a właściwie to jej nie mial... :ico_olaboga:
I na każdym wyboju, kamieniu czy nierówności, Kinga tak w nim podskakiwała, że aż żal mi jej było. Teraz zdecydowaliśmy, że wózek będzie na dużych kołach i z dobrą amortyzacją. Będzie dużo cięższy, ale dla dobra dziecka przecierpię :ico_haha_01: . A dodam, że będziemy niedługo mieszkali na 4 piętrze, bez windy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: . To mnie martwi, ale jakoś będę musiała sobie radzić.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

22 lut 2008, 13:37

Obrazek

witam w moj drugi dzien wolnego cieplo i serdecznie was moje kochane

Ewelinko rowniez wspolczuje chorobska i wszelkich dolegliwosci zwiazanych z ciaza i naszym rozciaganiem sie jak i przygotowywaniem ciala do podrozy naszych pociech na swiat
Dokladnie tak jak Moniczka pisala nie ma co wzorowac sie na porodach zadnej z nas ,gdzy to kwestia indywidualnej naszej budowy ciala jak i innych wplywajacych na porod czynnikow,to jak urodzisz jest kwestia twoja osobista i owszem tez nie moge powiedziec,ze nie boli,ale ten bol w chwili przytulenia tej kruszynki idzie w zapomnienie-pomysl sobie ,ze dzieciaczki nasze tez nie maja latwo,ta droga ,ktora musza pokonac jest dla nich duzym wysilkiem i tak jak my dla nich cierpimy tak i one przenosza sie niezbyt komfortowo,by moc w koncu przytulic sie do nas i pokazac sie swiatu jacy to nie sa cudowni :ico_brawa_01:
Tak wiec nie mysl o tym jak to bedzie,ze bedzie bolalo,ale o tym by byc silna w ten dzien i sprawic by dziecinka przyszla z twoja pomoca tak szybko jak to mozliwe jak i pomoca Boga i o to sie modl :ico_oczko:

Moniczko,ales mi smaka zrobilas tym torcikiem,jest przeapetyczny :)- i twoja wenna tworcza bardzo mnie sie podoba :ico_brawa_01: -masz talent kochana

babe_boom
udanego wiec wyjazdu i wracaj do nas szybiutko cala i zdrowa jak i wypoczeta :ico_oczko:

Szczako wlasnie ja sama sie tez zastanawiam nad tym samym modelem x-landera :-D

powiem wam ,ze wczoraj przesledzilam setki stron,firm wozkow itd i w dalszym ciagu dalej nie wiem jaki wozek,jaka firma itd
czy moze w ogole nie kupowac gondoli,skoro sie ja uzywa gora ze 3 miesiace(tak co poniektore z dziewczyn pisza) a okres w jakim rodzic bedziemy bedzie okresem cieplym,wiec mozna uzywac fotelika na poczatku a pozniej spacerowke zaczac-ojej juz sama nie wiem :ico_noniewiem:
A co wy na to??

jak wam dzionek mija??jak samopoczucie??

milusiego dnia
moj jest to drugi dzien wolny i jutro do pracy az do piatku i w koncu kolejny 3-ci weekend bedzie moj wolny

[ Dodano: 2008-02-22, 12:39 ]
Mama_Kingi wezme twoje rady pod uwage-dziekuje kochana

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

22 lut 2008, 14:13

emalia30, Dziekuje Kochana i wam kazdej z osobna mam nadzieje ze juz przy tej koncowce dalej bedziemy sie tak wspierac :-) W grupie zawsze razniej jak to mowia :ico_haha_01:
U mnie dzis dzionek nawet fajniutki wlasnie wrocilam od kolezanki z ploteczek co prawda obie kaleczymy po niemiecku (ona jest z Rosji)ale lepsze to niz nic obie sie szkolimy :ico_haha_01:

a ja wrzucam fotki z moim brzucholkiem, dzis robione jeszcze gorace :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
babe_boom udanego wypoczynku zycze Tobie i corci i malenstwu :ico_haha_01:
Mama_Kingi, no wlasnie ja mam ten sam problem 3 pietro i bez windy no ale jakos musimy dac rade a ten wozek na ktory jak na razie jestem zdecydowana wyglada dosc solidnie i chyba z dobra amortyzacja z reszta firma tez dosc dobra w koncu specjalizuje sie w rowerach gorskich:) no i chyba nie jest tez jakos malo znana z opini ktore czytalam na allegro to ludzie chwala go sobie wiec chyba nie bedzie zle!
Buziole dla Was

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

22 lut 2008, 14:20

ewelina jestem pod wrazeniem! ale masz sliczny brzusio! taki duzy mi sie wydaje( moze dlatego ze idzie do przodu) ...:ico_szoking: moj raczej "rozchodzi sie" po calosci
slicznie wygladasz :ico_brawa_01: ciaza ci sluzy :-)

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

22 lut 2008, 14:22

Ewelka brzuszek rewelka taki duzy i ogrąglutki wow :ico_brawa_01: mamy 2 tyg roznicy pomiedzy nami i w zasadzie brzuszek mam nie co mniejszy,ale nie wiele :-D :ico_wstydzioch:
I masz racje-razem razniej,bedziemy razem to przechodzic a moze powiem tak wy wszystkie pewnie bedziecie juz dawno po a ja na szarym koncu zostane do rozdwojenia sie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

22 lut 2008, 14:31

MONIKAB fr, emalia30, dziekuje dziewczynki :ico_buziaczki_big:
a to dla Was :ico_prezent:
emalia30, nic sie nie martw poczekam na Ciebie :-D

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

22 lut 2008, 14:36

hehehe obiecanki cacanki :-P g:D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość