Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

22 lut 2008, 11:45

dla Pawełka :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

dla Grzesia :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

22 lut 2008, 12:31

Obrazek Dla Pawełka
Obrazek Dla Grzesia

Niech nam rosna chłopcy duzi i weseli :-D

Basiu Ty to masz cyrki z mężem :ico_szoking: Ja bym chyba nie wytrzymała i mu przemówiła do rozsądku. Co prawda ja wczoraj się pokłociłam z mężem ehh... szkoda gadać

Lece suszyć łepetynkę, bo Eliza zasnęła więc korzystam z okazji :ico_oczko:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

22 lut 2008, 12:57

wiecie co dziewczyny coś w tym jest bo mój mały od paru dni też strasznie źle sypia a i zmężem też same problemy ja swojemu powiedziałam że jak dalej tak będzie pojade do domu (do matki) odpocząć.

za zrowie naszych pociech które tak szybko nam rosną
:ico_tort:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

22 lut 2008, 15:30

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Napisalam super dlugi tekst i mi zjadlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga:
No to od poczatku! :ico_zly:
Najpierw ciacha dla solenizantow! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
A co wy tak kobitki narzekacie na waszych panow!!! Przeciez wiadomo, ze facet to dodatkowe dziecko w domu! :-D A nawet gorzej niz dziecko, bo przeciez jak maluchy nabroja to zawsze mozna ich do pokoju wyslac, albo do kata wstawic, a chlopa?!
A teraz na nowo moja historyjka na poprawe humorku! :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-02-22, 14:36 ]
ciag dalszy, bo cos sie zaczelo mieszac i szybko wyslalam!
Swoja droga to chlopa w kacie to bym chciala zobaczyc! :ico_smiechbig:
No w koncu historyjka, ktora raz czytalam i dalej zawsze ja mowie jak maz cos mi nabroi! :-D
A czytalam, ze faceci sa nastolatkami do 53roku zycia i dopieto potem nabywaja dojrzalosci psychologicznej! :ico_smiechbig: A ja zawsze dodaje, ze po 53roku, to oni staja sie zmierzlymi staruchami! :ico_smiechbig:
Jak widac doroslymi osobami, to oni nigdy nie sa! :-D

[ Dodano: 2008-02-22, 14:57 ]
Basiu, jak tam glowa? Dalej boli czy juz lepiej? Nie zapiminaj o sobie i jedz ladnie! Tak maminowo ci nagadam, bo jak zle sie je to i sil brak i glowa peka! :ico_oczko:
A co do mojej pysi, to dalej sie hihra! taki juz charakterek! :-D Gdyby byl zmierzluch to bym chyba oszalala! :ico_olaboga:
A was tu nie ma!!!!!!!!!! :ico_szoking:
Mnie to jutro nie bedzie, bo do znajomych sobie jedziemy! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

22 lut 2008, 19:36

hejka witam wieczorkiem i oczywiscie stawiam torcika z okazji skonczonych 8 miesiecy :-D

Obrazek

A my niedawno do domku wrócilismy, bo dzis mielismy wizyte kontrolna u lekarza i maluszek wazy 9 kilo a długi na 76 cm wiec mam juz co dzwigac :-D a taka rozrube w przychodni robił :-D zaczepiał wszytskie dzieci i jak sie rozgadał ze wszytskich zagłuszał :-D a jak lekarka go chciała zbadac to jej stetoskop chciał zjeść :-D mówie wam mały łobuziak mi rosnie :-D

Sandra oczywisie torcika dla twjego maluszka :ico_tort:

Aniu ja sie w 100% z toba zgadzam te nasze chłopy to takie duze dzieci, dobrze ze im pieluch nie trzeba zmieniać :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

22 lut 2008, 22:09

witam po dłuższej przerwie :-D
oczywiście wszystkim solenizantom i ich mamomObrazekObrazek i jeszcze Obrazek Obrazek
Basiu ty na siebie uważaj...... Nie denerwuj się, jedz ładnie jak ci Ania mówi i chłopem sie nie przejmuj zanatto
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
a będzie lepiej


wrócił temat spotkania..... Mnie pasują oba terminy podane przez was. Tylko zdecydujmy gdzie się spotkamy i ja się już zaczynam szykowacObrazek
Dzis się właśnie dowiedziałam że moja kumpela ze studiów podyplomowych będzie miała dzidziusia we wrześniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Natychmiast kazałam jej sie logować na tt!!!!!!!Obrazek coraz więcej dobrych wiadomości w tym względzie. Najpierw moja psiapsiół aktóra nie mogła zajść przez dług czas i wreszcie zaskoczyła a teraz druga...... Jakiś wysyp.....Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

22 lut 2008, 22:25

i ja witam wieczorkiem....

troszkę byłam dzis zaganiana, bo jutro Mikołaj i Miłosz maja urodziny...i zaprosili chyba pół osiedla dzieci...hihihi :-D tak naprawdę to jutro są Mikołaja urodziny, a Miłosz ma za 2 tygodnie...ale postanowiłam zrobic im wspólną imprezkę!!! także impreaz zaczyna sie jutro o godz. 15...
a z samego rana czeka mnie szykowanie tortu...a własciwie kremu, dekoracja...bo biszkopcik juz dzis upiekłam...
aha i jeszcze rano chyba upiekę sławetną szarlotkę :-D
dziś juz nie dałam rady....
na dodatek mój dzis baluje....bo po 18 mieli szkolenie w firmie...a potem imprezka...więc spodziewam sie go dopiero ok. 22-23

a to mój dzisiejszy zakup http://www.allegro.pl/show_item.php?item=317886159


aha i troche nerwów miałam dziś...bo Mikołaj na tym zimowisku w Muzeum zgubił tel. komórkowy...( a mówiłam, żeby nie brał.... :ico_zly: ) oczywiście sie nie znalazł...

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

22 lut 2008, 23:46

witam i ja wieczorkiem.
Dla solenizantów dużo zdrówka i :ico_tort: :ico_tort:
Violu to fajnie bedziecie mieli jutro a Milenka jaka będzie zadowolona jak jutro tyle dzieci bedzie u was :-D . Oj szkoda tego telefonu teraz bedziecie mieli dodatkowy wydatek.
Aniu z tymi naszymi chłopami to tak jest, mój już za dużo w domu siedzi i zaczynamy sie przedzezniac.
A u nas dalej choróbsko Veronisia zasmarkana oczka czerwone i załzawione az mi jej szkoda.W nocy do 2 niespała :ico_placzek: Ale dziś koleżanka przywiozła mi witamine c z PL to już jej dałam. No i dobrze ze zrobiłam maliny z naszej działeczki w słoiczki to teraz daje Veroni do picia.

[ Dodano: 2008-02-22, 22:48 ]
A Violu kurteczka super.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

22 lut 2008, 23:51

po pierwsze wszystkiego najlepszego dla wszystkich maluszków dziś świętujących :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
po drugie dzięki dziewczyny za przywrócenie mnie do pionu i dobre radki :ico_sorki:
aniu główka na szczęście już OK, a historyjka świetna, prawie się popłakałam ze śmiechy, coś w tym jest, dziękuję, kochana jesteś
aha, postaram się być grzeczna :ico_oczko:
moniw toż to prawdziwe wyzwanie przed tobą, tyle zmian, trzymam kciuki, żeby wszystko się udało, tylko się nie przemęczaj przy tej przeprowadzce
kinga ja już ostatnio jak zdarta płyta, bez przerwy przemawiam i nawet straszę eksmisją :ico_placzek:
sandra ty wyjeżdżasz jak masz dość, a ja wyrzucam :ico_haha_01: , trzymaj się kochana
abegano staram się być spokojna, ale czasem się nie da
violu sto lat dla twoich chłopaków :ico_tort: , ależ jesteś zorganizowana, już prawie wszystko przygotowane, brawo :ico_brawa_01:
szkoda tylko, że telefonik przepadł, zawsze to jednak wydatek, mam nadzieję, że zablokowaliście numerek?!
a kurteczka odjazdowa
justynko dużo zdrówka dla malutkiej

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

22 lut 2008, 23:55

Justynko spokojnie możesz dać Veronice 2 razy po 10 kropli vit.c.
ja zawsze tak chłopcom dawałam, Milenie też - tak lekarze u nas zalecają...

Basiu nie zablokowałam....bo Mikołaj miał tel. na kartę....i w takim przypadku to chyba nie blokuje się....sama nie wiem :ico_olaboga: nie orientuje się....bo my z mężem mamy na abonament...

[ Dodano: 2008-02-22, 22:56 ]
niezły sobie Mikołaj zrobił prezent na urodziny :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości