aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

11 kwie 2008, 12:05

nie przyjeli dominiki do tego przedszkola
To lipa,niech mężuś wpłynie na dyrektorkę :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 kwie 2008, 12:21

Miałaś podobno mieć w hotelu wyżywienie uwzględniające Twoją dietę-koleżanka tak chyba zamawiała?
wiesz hotel to był najmniejszy problem. Tam jedliśmy śniadanie i był bardzo duży wybór więc najadłam się. Na lunch tez cos tam zawsze wybrałam. Bo był spory wybór. Ale w środę jedliśmy na mieście. Były zarezerwowane dwie potrawy. Jedna to kotlet w panierce więc odpada. A drugi to taki gulasz z czymś co wyglądało jak placki ziemniaczane. Więc też odpadało. Aha i na pierwsze była zupa podana w chlebie :ico_placzek: no mówię wam masakra.
Faktycznie wyglądasz na Czeszkę
a pamiętacie buty czeszki? Miałyście je? Ja tak.

Lidzia przykro mi, mam nadzieje ze nic straconego jeszcze. Ważne że w ogóle ja przyjeli.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

11 kwie 2008, 12:23

Ważne że w ogóle ja przyjeli.
no wlasnie niewiem czy napewno :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

11 kwie 2008, 12:23

A Julka jeszcze śpi w łóżeczku ze szczebelkami? Ona przeciez taka duża. co?
tak,jeszcze śpi w łóżeczku ze szczebelkami i nie ma wyciągnietych żadnych szczebelek żeby nie wychodziła sama :ico_oczko: bedzie miała normalne łózko jak bedziemy na górze bo teraz to byśmy sobie zagracili pokój i nawet miejsca na zabawę by nie miała....
nie przyjeli dominiki do tego przedszkola
szkoda a moze spróbuj to fili?a to daleko od was?

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

11 kwie 2008, 13:10

no wiec juz wszystko wiem...

dominika jest przyjeta w filii na 100% trzeba teraz jechac i potwierdzic i podpisac umowe

mozemy zlozyc pismo i dac ja na liste rezerwowych do tego odzialu i czekac na wolne miejsce

tak chcialam dla niej tamto przedszkole bo tam jest wielki ladny ogrod jest jasno i ladnie a tu w szarej kamienicy nawet niewiem czy maja ogrodek..
no juz nie paniukuje bo wiem ze w koncu jest ok :-)

wiecie jakie jeszcze sa wymogi??

najwiecej punktow maja dzieci z rodzin patologicznych-z domu dziecka majace 1 rodzica i rodzica chorego psychicznie..
im gorszej i patologiczniej tym lepiej dla dziecka...

kwiatunio, filia nawet ciut blizej ale tak jak mowie tam jest wolnostojacy i duzo zieleni a tu nie wiem :ico_noniewiem:

lilo

11 kwie 2008, 13:21

lidziasc no widzisz - wcale nie jest źle. Ważne że macie miejsce :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

11 kwie 2008, 13:27

Ważne że macie miejsce
zgadzam sie jak zwykle z przedmówczynia :ico_wstydzioch:

lilo

11 kwie 2008, 13:36

a pamiętacie buty czeszki? Miałyście je? Ja tak
Pewnie że miałam!!!!!!!!!

A Sofixy?????? W Radomiu je robili :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 kwie 2008, 13:59

A Sofixy?????? W Radomiu je robili
nie kojarzę a jak one wyglądały?

Lidzia wiadomo że ważne jak jest urządzone przedszkole ale duzo ważniejsze są przedszkolanki. Może w tamtym były chamskie :-D

lilo

11 kwie 2008, 14:15

nie kojarzę a jak one wyglądały?
No tak - Ty młoda jesteś :ico_oczko: Pamiętasz "Seksmisję"??? Tam na końcu jak wyszli na ziemię to te babeczki chodziły w takich srebrnych, wysokich, "napompowanych" ni to kozakach, ni to kaloszach :ico_oczko: Poszukam może gdzieś znajdę zdjęcie

[ Dodano: 2008-04-11, 14:18 ]
Chociaż nie, to chyba były Relaxy, a Sofixy były krótkie, takie niby sportowe... Kurczę starość nie radość :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości