Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

11 kwie 2008, 10:48

Asika trzymam kciuki za szczęśliwe i szybkie wyklucie :ico_brawa_01:

Słoneczko to oni albo oczu nie maja, albo to męża rodzinka tak mówi, coby sobie powlewać troszku :ico_haha_01:

Ale sobie strzeliłam nowy suwaczek :-D

Kurdę gdzie jesteście??? Mnie nosi od rana i wszystko mnie wpienia. Poryczałam się np bo lustro nie chciało się wypolerować... Musiałam je czyścić i czyścić, aż w szał wpadłam!!! :ico_zly:
Mąż mnie na szczęście z domu wyciąga na wycieczkę, to może odreaguję.

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

11 kwie 2008, 12:47

Hej witajcie kochane

sloneczko4 córcia jest piekna, napatrzec sie nie mogę. A jaki ma dołeczek w policzku śliczny. Piękna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja wstałam z energią i mam zamiar wysprzątać swoje pokoje na maksa. Może mi cosik pomoże, że mi tam chociaż jakieś rozwarcie wyjdzie. Ja idę niby do szpitala w środę i też pewnie będą mi podawać "oxy-strzała" więc jak czytam posty Marka tzn., że to nie tak od razu idzie, więc pewnie też poleżę. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ok wpadne później zobaczyć postępy asiki82 i myszki_.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

11 kwie 2008, 12:55

A u mnie przed chwilą była położna i dostałam od niej opr, bo mi się szwy trochę porozłaziły i jakiś lekki stan ropny mam :ico_placzek: Powiedziała, że właściwie to nie jest tak źle, ale teraz mam sobie okłady z rumianku robić i nadal leżeć. I że za dużo chodziłam przez ostatnie dni i że to dlatego tak mi się stało. A ja tak nie mogę leżeć non stop. Wg mnie to leżałam i tak naprawdę dużo, a dziś już ubrałam się w normalne ciuchy i pościeliłam łóżko, bo stwierdziłam, że dosyć leżenia, dobrze się czuję, to mogę chodzić. No a ona mi tutaj, że mam do łóżka iść :ico_placzek: Martwię się tylko teraz czy mi to moje krocze na wyglądzie nie ucierpi przez to moje przedwczesne chodzenie. dziewczyny, to też taka uwaga dla Was-nie łazić za dużo po porodzie, oszczędzać się maksymalnie jak się da, bo potem problemy tylko. Faktycznie Magda ma rację, urodzić to pikuś, potem dopiero jazda się zaczyna :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-04-11, 12:56 ]
Trzymam kciuki za Asikę-Antoś się dziś pewnie pojawi na świecie-fajowo!

[ Dodano: 2008-04-11, 12:57 ]
mamamonia, fajny suwaczek-gdzie takie fajne są?

[ Dodano: 2008-04-11, 13:00 ]
Słoneczko córeczka śliczna. Ja też muszę Wam zdjęcia nowe wkleić, ale już nie teraz, bo idę polegiwać do wyrka zgodnie z zaleceniami położnej :ico_placzek:
Szybkich rozdwojeń życzę, dla jeszcze oczekujących! Jak tu zajrzę wieczorkiem albo jutro, to liczę że przeczytam o nowych maluszkach jakieś dobre wieści! Do zobaczenia

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

11 kwie 2008, 13:16

Witajcie robaczki,
Na początku zaciskam kciuki za Asię i Antosia :-D
Kurde ciekawe co tam Mggi chyba jednak się posypała dziewczyna, bo tak to by już coś nam tu skrobnęła, że jeszcze się turla cycuś....

Ja dziś spałam jak dziecko, obudziłam sie tylko raz 4.18 a potem o 7, to jak dla mnie to rewelacja :ico_brawa_01:
dziś miałam 4 skurcze jak do tej pory, ale do takich co 5-6 min. jeszcze mi daleko....
kurde wczoraj tyle się nałaziliśmy i w ogóle a ja nic, Piotrek się śmieje że maminsynka se chowam i nie chcę go wypuścic...

Słoneczko córcia jest cudna, a to zdjęcie stópki - taka malusia jest!!
i zgadzam się z dziewczynami Oliwcia do Ciebie podobno i niech se inni gadają co chcą, my i tak swoje wiemy, zresztą jeszcze się może 3 razy mienic :ico_oczko:
ehh kiedy ja swojego będę tak obfotografowywać :ico_noniewiem:

zmykam po polku połazić i poasystować mamie i Piotrkowi w pracach w szklarni i koło domu, a co może się coś ruszy. Mój Piotrek ma dziś tez wolne, fajnie bo powiem Wam, że mimo iz miałabym go po drodze do szpitala zabrac to jakoś tak psychicznie lepiej, że jednak jest tu przy mnie/przy nas, tylko niech się ten mój mały chłopinka we mnie zmobilizuje i zacznie wychodzic...

Buziaki dla Was i Waszych brzuszków, może to już ostatnie chile z nimi (oby - czego robię i Wam życzę :ico_oczko: )

[ Dodano: 2008-04-11, 13:18 ]
AgaSza, trzymaj się bidulko i oszczędzaj skoro położna mówi, że powinnaś...
Trzymam kciuki za Ciebie i Joasię, aby się Wam szybko wszystko pogoiło

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 kwie 2008, 13:48

sloneczkocora sliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
askamam nadzieje ze juz sie konczysz sypac :-D i ze zaraz zobaczymy fotki synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
AgaSza, dobrze ze napisalas o tym chodzeniu bo ja bym pewnie lezala malo a chodzeniem nadrabiala,wspolczuje ze tak boli :ico_olaboga:
magda sz mi tez sie bardziej to imie podoba :-D
Myszka_, moze cie cos chwyci w najblizszym czasie jak jakies skurczyki sa :ico_haha_02:
mamamonia, oj ta julcia to tez uparta niech juz wychodzi z brzusia ,jeden dzien po to wystarczy ,pora na swiat :ico_oczko:
ja bylam na ktg i dalej nonono zbita zero skurczy :ico_zly: nastepna lek mi powiedziala ze moze byc powtorka z rozrywki i tylko oxy mnie ruszy :ico_zly: nastepne ktg mam dopiero na srode :ico_zly:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

hot news!!!!!!!

11 kwie 2008, 13:54

SIĘ DZIEJE!!!! :ico_szoking: WPADAM NA WYLEGARNIE A TAM DRZWI ZAPARTE BRZDĄKAM W DOMOFON! HALO TU TATUŚ DO PORODU ! DO JAKIEGO PORODU PYTA JAKAŚ LALA NO TO ZDĘBIAŁEM JAKI TATUŚ JESZCZE DO MNIE NO JA DO GLUTA!!! WEJSZLEM PRZEZ WROTA ALE KORYTAŻ DŁUG :ico_noniewiem: IDE I OBSŁUCHUJE DRZW ZNALAZŁEM WCHODZĘ A TAM LEŻY "KOTNY PARZAK" I STĘKA TO JA DO NIEGO A TU ZJEBA OD PIELĘGNIARY GDZIE NIE PATRZYMY !!!! JAK TO NIE MYŚLE ??? A ONA DODAJE NA SWOJA PATRZYMY TYLKO NIE NA CUDZE! IDĘ DALEJ ZA PARAWAN LEŻY ALE JAKIŚ KOLO JĄ GŁASZCZE MYSLE KOCHCNEK ZARAZ GO W TUBĘ SIEKNĘ! A TU ZNOWU NIE MOJA !!CO JEST MYŚLE ZARAZA JAKA CZY CO ???WCZORAJ ŻADNA NIE RODZIŁA A DZIŚ HURTEM!!! :ico_szoking: NO TO IDE DALEJ PATRZE MAŁEJ TORBA ZA PARAWANEM PEWNIE LEŻY I JĘCZY ???? A ONA CO ???STOI Z KABLEM W RĘKU/CZYTAJ WENFLON/ I SE DEKIEL TAŃCZY BO JEJ SZYBCIEJ WODY ODCHODZĄ :-D ALE SIE UŚMIAŁEM
KONKRETY :
SKURCZE CO 3 MIN
OXY POŁOWA ZE STRZYKAWY JUŻ IN SIDE!!! NARAZIE NIE BOLI! :-) OK 17 WYSKOK ANTKA!!!
WYGNALI NAS BO TA Z POZYCJIA STARTOWEJ NR 1. JUŻ ZACZĘŁA WYPLUWAĆ Z SIEBIE!!
POZDRO :ico_haha_02: !!!!!!!!

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 kwie 2008, 14:06

WYGNALI NAS BO TA Z POZYCJIA STARTOWEJ NR 1. JUŻ ZACZĘŁA WYPLUWAĆ Z SIEBIE!!
POZDRO :ico_haha_02: !!!!!!!!
_________________
to je tylko parawany oddzielaja???dobrze ze u nas pokoiki i kazda osobno lezy ufff .to o 17 pijemy soczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

11 kwie 2008, 14:15

Dzięki Marku za wiadomości , super ,że to juz niebawem :ico_brawa_01: , moze nawet wcześniej niż o 17-stej :ico_haha_02:

Dziękuję dziewczyny w imieniu Oliwii :-)

AgaSza, ja też dużo chodziłam w domku wcale nie leżałam , wyszłam też na 3 dobę a w szpitalu byłam na oddziale mojej znajomej tam się chodzi po posiłki bo to nie był oddział typowo po porodzie tylko położniczy i więcej tam było kobiet w ciązy z różnymi problemami.W szpitalu chodziłam o 23 spać bo miałam pokuj tylko z taką młoda dziewczyną igadałyśmy do póżna , w dzień się nie dało spać bo co chwila ktoś wchodził.No a jak odwiedziny sie zbiżały to tzrebabyło pod prysznic i ułożyć włosy ( hihihi miałam w szpitalu suszarkę ze szczotką do modelowania i prostownicę ).A jak juz mnie zszyli po porodzie to na sali poporodowej wstałam do Wc :-) ale Pani mi powiedziała ,że nie mam wstawać bo jestm " dzika w oczach" to przez to niby znieczulenie co wam pisałam, byłam bardziej naćpana niż znieczulona.Myślę ,że najlepiej to w domku chodzić przez pierwszy tydzień no nawet 2 w sukienkach lub spódnicach ,żeby rana się wietrzyła i w bawełninych majtkach i zwykłych podpaskach , nie z siateczką !.Mi zazwyczaj rany ciężko się goją ale wczoraj zajrzałam tam ... i się zdziwiłam nawet nieżle tam wygląda , mam nadzieję ,że już nic się nie zmieni.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 kwie 2008, 15:53

wITAM!!!

Wpadlam tu was troche poczytac i powiem ze troche wam zazdroszcze.Ja dopiero na przelomie lipca i sierpnia mam sie rozsypac :-D Pozdrawiam i zycze szybkich porodow,zdrowka dla dzieciatek i bezbolesnego pologu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 kwie 2008, 15:58

Jagna30, dzieki :-D zobaczysz tobie tez szybciutko zleci i juz bedziesz miala swoja coreczke przy sobie :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość