Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 kwie 2008, 16:08

edit53, prawde mowiac nie moge sie juz doczekac,choc to nie pierwsze moje dziecko...bo mam juz dwoch synkow,ale to moja wymarzona coreczka!!!!
Troche sie jednak zmartwilam bo okazuje sie ze zdarzaja sie jeszcze pomylki w stwierdzaniu plci przez lekarzy :ico_szoking: Wlasnie dzisiaj tu gdzies przezczytalam ze z chlopca zrobila sie dziewuszka...Moja pani dr. powiedziala ze na 100% dziewczynka,no i ja zaczelam juz kompletowac rozowe ubranka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

11 kwie 2008, 17:15

AgaSza trzymaj się bidulko i odpoczywaj jak najwięcej. Pociesz się że niedługo to się skończy... U nas dopiero sie zacznie. No ale cóż... Dla naszych kochanych szkrabów wszystko :-D

Suwaczki są tu:

http://ticker.7910.org/eng

Marek dzięki oczywiście za relację :ico_brawa_01:

Jagna to prawdą z tym osądzaniem płci. Nigdy nic do końca nie wiadomo. Ja już jestem pewna że córcia odkąd sama byłam w stanie rozpoznać co tam jest na monitorze. Wcześniej patrzyłam na to trochę z dystansem. Co do czekania to dopiero sie zacznie ... w ostatnim miesiącu... My coś o tym wiemy.

Mój mąż dziś dał się namówić na moją upragnioną dużą deskę do prasowania. Jeszcze nie wiem gdzie ja ją wsadzę, ale prasowanko na niej to nawet przyjemność :-D

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 kwie 2008, 18:39

chyba jeszcze nigdy nie przezywałyśmy tak żadnego porodu prawie "na żywo" , nie? Chyba trzeba wszystkich przyszłych tatusiów przeszkolisć w obsłudze tt. ale by było wesoło podczas czytania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

11 kwie 2008, 18:52

część kochane moje długo mnie tu nie było ale cały czas trzymałam za was mocno kciuki czy któraś rozsypała sie po Joannie24?? Bo nawet nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

11 kwie 2008, 18:52

Się dzieje, pewnie Asia już urodziła a Marek z wrażenia jeszcze nei trafił do domu albo już oblewa - a my tu żądne wieści i szczegółów :-D
a w ogóle Marku dzięki za info na bieżąco :ico_sorki:

mnie już wszystko wkurza - tak jak i Monię...
chciałabym już urodzić, jedyne co to mamy piękną pogodę, ciepluśko i to koi moje nerwy :ico_haha_01:
wysiaduje cały czas na polku, nie ukrywam że z dzidziusiem lepiej by się siedziało, no ale nie jestem wybredna, jeszcze się nasiedzimy :-D :-D :-D

zamelduję się wieczorem :ico_oczko:
aha skurcze mam, ale bardzo nieregularne a tak cholery potrafią bolec że ufff...

Buziaki

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 kwie 2008, 19:05

Myszka_ pisze:skurcze mam, ale bardzo nieregularne a tak cholery potrafią bolec że ufff...
to juz zawsze cos :ico_brawa_01:
ja tez dzis wsciekla jestem i to na ten nowy bank pko :ico_zly: sa cholerka przez te ich nowe bankomaty nawet nie wiem ile kaski mam na koncie :ico_zly: poszlam do obsługi klijenta a tam koleja straszna i zrezygnowalam bo oczywiscie wszyscy kulturalni i baby w :ico_ciezarowka: nie puszcza zeby 2 zdania mogla powiedziec :ico_zly: no ale to nasza polityka.
mezu przyjechal poprzytulał sie do mnie i mi troche nerwy przeszly :ico_haha_01:
no ciekawe jak tam aska ,a tu ani marka ani magdy sz z wiadomosciami :ico_olaboga: Jagna30, no jak to sie mowi do 3 razy sztuka ,teraz napewno bedzie dziewczynka jak juz tak mowia zobaczysz :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 kwie 2008, 19:09

edit53, czy ty byłas w bph a teraz w pko? bo jeśli tak to w bankomatach przrobionych z bph nie sprawdzisz stanu konta ale w tych które wcześniej też były pko a nie bph to sprawdzisz ile jest na koncie, mój mąz miał tez ten problem i w koncu wyczailismy...

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 kwie 2008, 19:14

Marta26 pisze:bo jeśli tak to w bankomatach przrobionych z bph nie sprawdzisz stanu konta ale w tych które wcześniej też były pko a nie bph to sprawdzisz ile jest na koncie,
aha no widzisz ,to musze chodzic troszke dalej do bankomatu ,wielkie dzieki!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no a w banku ci tego nie powiedza tylko czlowiek sam musi wyczajac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 kwie 2008, 19:15

tak napisałam że nie wiem czy wiesz o co chodziło, głupia jestem sorki :ico_puknij: w oryginalnych bankomatach pko sprawdzisz, nie tych przerobionych z bph. O ile w ogóle o ten bank Ci chodzi...

[ Dodano: 2008-04-11, 19:17 ]
edit53, Ty nie wiesz ile mysmy się z m. nakleli na ten bank, aż raz przypadkiem podjechał pod ten oryginalny i była niespodzianka...

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 kwie 2008, 19:19

Marta26, zajarzylam o co chodzi :ico_haha_01: ja tez juz roznymi epitetami na nich jade i powiem ci ze wcale nie jestem zadowolona ,skoncze splacac kredyt i chyba zrezygnuje bo czlowiek oszalec moze z nimi :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość