Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

11 kwie 2008, 12:05

Marta26, papa i miłego popołudnia :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

11 kwie 2008, 14:08

Ale się wygrzałam :-D No ale już po pogodzie, deszcz zaczął padać, w sumie dobrze że nie śnieg :ico_oczko: Więc okazało się, że nie na darmo od rana kręciły mnie nogi :ico_noniewiem:

Ja właśnie obiadek szykuję i chyba muszę się troszkę położyć, bo cały czas łażę albo siedzę.

No i po deszczu, tylko pokropiło, a mnie nogi jak na ulewę kręcą :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

11 kwie 2008, 15:04

4 strony referatu a to jeszcze nie koniec :ico_szoking: zostalo mi jeszcze 5 stron do czytania. nie wiem jak to zrobię, może dziś się urwę wcześniej bo coś mi ciśnienie szwankuje i czuję że brak mi sił w rękach i nogach. takie dziwne uczucie :(


może mała :ico_kawa:pomoże. do miłego kobitki :ico_sorki: :ico_papa: :ico_papa:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

11 kwie 2008, 15:05

janoszka, dobre i 4 stronki :)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

11 kwie 2008, 15:07

O ja chętnie się przyłączę, ale z cappuccino. Moja.maja a Ty?????????
Janoszka dasz radę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

11 kwie 2008, 15:38

Ja tez dzis jakas bez sil jestem.. pieknie slonce swieci, goraco a ja nawet z psem nie ide, bo chyba bym sie przewrocila :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 kwie 2008, 17:26

Hej dziewczynki :-)

Niedawno wróciłam i po prostu padnięta jestem, pewnie ciśnienie spada :ico_olaboga:
Byłam z mamą na zakupach (i oczywiście lodach), takich spozywczych, ale na nich się nie skończyło :-) Kupiłam dla córci komplecik spodenki+bluzeczka, bodziaczki i śpioszki oraz chusteczki nawilżające :-D (pampers)
No i przyszły mi dzisiaj zamówione kocyki, buteleczki, ceratka i dla mnie pas poporodowy (bedę sie robic na laskę) :ico_oczko:
Stwierdzam, że u mnie juz blizej niż dalej w kompletowaniu wyprawki dla dzidzi, z czego bardzo się cieszę. Niedługo bedę sie mogła zabrac, za pranie tego wszystkiego. :-)

[ Dodano: 2008-04-11, 17:35 ]
Właśnie dzwonił m. , że niedługo będzie, stwierdził, że do roboty nic nie było więc wyszedł wczesniej :ico_brawa_01: , namówiłam go i idziemy przed kinem do Sphinxa na jakieś dobre żarełko ( a co, tak dawno w knajpie nie byliśmy :ico_haha_01: ), także wieczór zapowiada się milutki :-D

Jutro pewnie nie będę miała czasu zaglądnąc, na szczęście jutro nie ide na uczelnię :ico_oczko: ale m. chce cos porobic na ogródku, musimy pojechac do szkółki po parę iglaków (bo niektóre zniszczyła nam tora), poza tym chce posadzic jakies kwiaty w doniczkach na zewnątrz na parapety.
No i muszę sie jeszcze uczyc, w niedzielę mam koło.
Także zyczę Wam przyjemnego wiosennego weekendu, trzymajcie się i dbajcie o Wasze brzuszki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 kwie 2008, 18:25

Hej a ja nie mam teraz lekcji, przed chwila mama uczennicy odwołała to moge poklikac. Uczyc mi się już nie chce, cieszę się że jutro odwołali mi francuski, jupi!!!!!!!!!!!!! :-D
na dodatek same miłe rzeczy mnie spotkały bo posciel dla dzidzi juz wysłana, do tego M. siostra przyprowadziła bratanicę na lekcję no i dała mi przy okazji takie kartki do segregatora o kwiatach - teściowa mi kupuje, chyba taka sugestia że mam za mało kwiatków albo co :ico_oczko: no i miedzy kartkami była kopertka i 200 zł w niej z notatka ze na nosidełko dla dzidzi (chyba o fotelik samochodowy chodzi) No a że już mamy kupiony to bedzie na jakieś inne rzeczy, moze częśc kaski na jakiegoś mebelka do dziecinnego pokoju :ico_brawa_01:
byli u nas dziś geodeci pomierzyć dom po rozbudowie i chyba sie kretyn jeden nie skaapł że ja w ciąży bo mi kazał otwierac garaż- brame mamy uchylna i cięzko chodzi, myślałam że on ja podniesie ale na szczescie jakos gładko się otweorzyła bo gostek nie kwapił sie mi pomóc :ico_szoking: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

11 kwie 2008, 19:16

A. zrobił mi niespodziankę, jedziemy jeszcze dzisiaj do kina :-)

No to dzisiaj dzień dobrych nowin :-D

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

11 kwie 2008, 19:46

witajcie, ja już po zajęciach nie wytrzymałabym na kolejnym wykładzie do 21 :-/
zabieram się za dalsze pisanie pracy o machiavellim.

u mnie też radosna nowina - recenzja z książki która miała być zaliczeniem z kultury symbolicznej (koleś dał kilka tytułów trzeba było sobie książkę, wybrać kupić przeczytać i opisać) została odwołana a raczej zmieniona. teraz na zaliczenie może być rrecenzja tylko z jednego rozdziału danej książki albo praca, przetłumaczona z języka angielskiego na polski, artykuł obcojęzyczny który na temat naszej książki znajdziemy. czyli szukam artykułu i przetłumaczam na polski :ico_brawa_01: super bo bede miała jeden z ważniejszych przedmiotów do przodu już pod koniec kwietnia i sesja już troszkę lżejsza :-D
idę do sklepu i dalej pisać, może później wpadnę :ico_papa: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość