BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

11 kwie 2008, 12:14

laupina pisze:BeataW, to nieźle Iza rosła

Ja byłam przerażona,bo wygladała jak mały pączuś...bałam sie,że jej to zostanie,ale pediatra mnie uspokajała,że dużo dzieci tak ma i jak zaczną chodzić,to waga stanie...i faktycznie tak sie stało,teraz jest z niej chucherko,a apetytu nie ma za grosz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

11 kwie 2008, 12:31

Beata W nom wkońcu mnie widzicie:), dzieki myśle, że warto kupić raczej ten dla noworodka fotelik. dobre wyniki masz Beatko, więc pogratulować i się cieszyć tylko można :ico_brawa_01: :)
laupina z ciśnieniem nie ma co ryzykować, może z tego wyniknąć poród przedwczesny, albo co gorsze rzucawka...tak słyszałam..Ale narazie nie ma co się martwić na zapas, mam nadzieje, że spadnie Tobie to ciśnienie i będzie oki, powodzenia :). A o męża to dbaj...i jak by co intuicja podpowie co zrobić jak dostanie kolejnego ataku:))))
Coś mnie boli po lewej str. pleców....jak siedze przy kompie :(((, oki pozdrawiam trzymajcie sie cileplutko:)

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

11 kwie 2008, 13:15

Beata super ze wyniki wyszły ok. Ale Ci Córcia rosła-ale mojego brata synek w wieku chyba 4 m-cy wazył prawie 10 kg-teraz ma 2 latka i wazy 17-jest baaardzo duży jak na swoj wiek.
Laupinato wysokie to cisnienie mialaś. trzymam kciuki, aby Twojemu M. przeszło i abyscie pojechali na te wczasy :)
delfi1, fajna foteczka.
ja dla Majki mam teraz taki fotelik:
http://www.coneco.pl/fotelik_comet.php
jestem z niego bardzo zadowolona-a ten pierwszy mieliśmy pozyczony, potem długo nie mogła jezdzić w foteliku, bo miala nozki i bioderka w gipsie, potem szynę, więc jezdzila w nosidelku od wozka :)
i Synusiowi jak wyrosnie z tego fotelika0-9 kg to też chcemy kupic ten co dla Majki :)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 kwie 2008, 13:29

Witam,zajrzalam do Was bo sierpniowki cos nie maja czasu na forum :ico_placzek:

Co do wagi...pierwszy moj synek wazyl po urodzeniu 4770g :ico_szoking: W 6 tyg wazyl 6300,w 3 miesiacu 8200,na przelomie 5-6 miesiaca wazyl juz 10150,a jak skonczyl rok 13 400 :ico_oczko: Byl grubaskiem ,ale do czasu...Teraz jest wysokim ,szczuplym chlopcem.

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

11 kwie 2008, 14:26

jagna 30 czy Ty nie powinnaś być u nas w lipcówkach....tak jakoś mie się wydaje, że termin masz na koniec lipca....:)pozdro

[ Dodano: 2008-04-11, 14:27 ]
mojamaja.corcia dzieki :))

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 kwie 2008, 15:14

delfi1, Termin mam na 2 sierpnia :ico_haha_02: ,ale wg Usg na 26 lipca :ico_brawa_01: Wiec sama nie wiem..hhahah.Zagladam tu i tu :ico_oczko:

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

11 kwie 2008, 15:31

Hej

ale juz zdąrzyłyscie naklikać przez ostatnie dni :)
BeataW super ze wyniki sa OK! :ico_brawa_01:
Laupina udanego wypoczynku! ale fajnie do Kołobrzegu jedziecie!
a my własnie po USG, razem z męzulem w szoku jesteśmy :ico_szoking: z sugerowanego na wczesniejszym USG chłopca zrobiła sie dziewczynka na 99%...no naprawdę niespodzianka, a juz zdąrzylismy sie oswoić ze synek bedzie, mama sie smieje ze mój sen sie spełnił o córeczce :ico_oczko:
termin sie przsunał o 10dni wiec chyba bede sierpniówką :ico_noniewiem:

pozdrowionka dla was :ico_ciezarowka

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 kwie 2008, 15:40

niunia...kurcze to mozliwe ze sa jeszcze takie pomylki :ico_szoking: Ja sie tu ciesze z upragnionej coruni,a gdyby teraz okazalo sie ze bylby chlopiec :ico_szoking: podbmo chlopca jest latwiej i szybciej stwierdzic...to slowa mojej pani dr.
Aco do terminu wg usg,to najbardziej prawdopodobny tp.wychodzi w pierwszym trymestrze :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-11, 16:46 ]
Nie wiem co sie dzieje,ale jak siedze boli mnie pod prawym żeberkiem :ico_placzek: :ico_olaboga:

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

11 kwie 2008, 18:03

witaj Jagna na lipcówkach:) wiesz ja to USG wczesniejsze mialam w 15tc, a wtedy ponoc trudno płeć rozeznać, staralismy sie nie nastawiać ale mimo wszystko widzialam w myslach synka- małą wersje tatusia :ico_haha_01: no ja w sumie juz po po tamtym USG wiedzialam ze mi sie przesunie termin ale czekałam na kolejne USG- masz racje dzieci sa w rozwoju takie same do 17-18tc, potem róznie rosną...stad wiarygodnosc terminu wieksza jest wczesniej.
wiesz ja tez mialam te bóle pod p. żebrem cały 1 trymestr i dalej a teraz zdarza mi sie to sporadycznie, pisalam o tym wczesniej i o badaniach w tym kierunku, wcale nie moglam siedziec i po jedzeniu zawsze bolało :ico_placzek: oby i tobie przeszło szybko :ico_sorki:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

11 kwie 2008, 21:09

Jagna30, pisz tu z nami jak najczęściej :ico_oczko:
niunia pisze: my własnie po USG, razem z męzulem w szoku jesteśmy z sugerowanego na wczesniejszym USG chłopca zrobiła sie dziewczynka na 99%...no naprawdę niespodzianka

Szok :ico_szoking: Jak widac,nie nalezy do końca ufać USG :ico_oczko:
Jagna30 pisze:Nie wiem co sie dzieje,ale jak siedze boli mnie pod prawym żeberkiem

Ja mam cz esto takie bóle,pewnie dzidzia się tam wpycha :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość