szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

11 kwie 2008, 17:15

czy przy dwojce urwisow bede miala na to wszystko czas i sily :ico_noniewiem:
Pewnie maluchy dostarczą Ci sporo ruchu. Możesz sobie aerobik i jogging odpuścić :ico_oczko:

Ja ten pas kupię na pewno. Tylko poczekam na "po porodzie". Widziałam już takie na allegro. Koleżanka poleciła mi "pas pani Tereski" czy jakoś tak.

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

11 kwie 2008, 18:20

Witajcie :ico_haha_02: ,wróciłam.
Dokupiliśmy z mężem jeszcze parę rzeczy dla Julii,tzn.krem do pupci,pościel i prześcieradełko.Został nam jeszcze stelaż do baldachimu,ale nie wiem czy kupować,bo to podobno siedlisko kurzu.Ale ładnie wygląda :ico_noniewiem: Z Zuzią nie miałam baldachimu i było ok,a tu jest w komplecie.A Wy jakie macie zdanie?A w ogóle,to nic nie było w tym carrefourze,niepotrzebnie jechaliśmy.
A co do pasa,to ja nie kupuję.Po ciąży z Zuzanką szybko wróciłam do swojej wagi,mimo 20 kg na plusie.Teraz mam 11 kg więcej i myślę,że też szybko wrócę do wagi z przed ciąży.Się zobaczy :ico_oczko:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

11 kwie 2008, 18:25

Zulcia, ja nie mam baldachimu i go nie planuję. Myślę, że to zbędna ozdoba. Szczególnie, że mieszkamy w blokach, na 10 piętrze, przy skrzyżowaniu - kurzu jest cała masa :ico_noniewiem:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

11 kwie 2008, 18:37

ja baldachimu tez nie kupuje... to tylko ozdoba i siedlisko kurzu...Ala podziwiac tego napewno nie bedzie a gosci nie bede na gore do naszej sypialni prosic tylko niusie zniose na dol :-D
a my sobie dzisiaj odpuszczamy zakupy... "utyrana" jestem jak osiol i wcale bym sie nie zdziwila jakby godzina "zero" wybila wlasnie tej nocy ( :ico_dziecko: )... posprzatalam sobie dzis generalnie gore...dol sobie odpuszczam - dopiero jutro, bo przy moim Wiktorku to po kilkunastu minutach porzadkow nie widac :ico_olaboga: , pranko duze porobilam, wsadzilam truskaweczki...teraz odpoczywam :-D
jutro z rana atakujemy sklepik i bedziemy meblowac....chyba :ico_noniewiem: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 kwie 2008, 18:41

wtrącę sie bo u mnie nikogo nie ma do poklikania, OK? :ico_sorki:
ja zamówiłam posciel bez baldachimu, kurzy się to przeokropnie, moja siostra miala przy córce. mówiła że jedyna dobra strona to że można zasłonić i dziecka swiatło z żyrandola nie razi. ale ja i tak w sypialni to lampki swiece zwykle.

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

11 kwie 2008, 18:55

wcale bym sie nie zdziwila jakby godzina "zero" wybila wlasnie tej nocy
Już? :ico_szoking:

Ja też dzisiaj sprzątałam, ale z takimi przerwami, że cały dzień mi to zajęło :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

11 kwie 2008, 18:59

Dzięki dziewczynki,to chyba nie kupię tego stelaża,bo nie chce mi sie po sklepach latać,a w marketach nie ma.Obyłam sie przedtem to i teraz nie muszę.A kupiłam 5 cz.pościel za 84 zł.Jest poszwa,poszewka,ochraniacz,baldachim i przybornik.W sumie chyba tanio.Wzór jest delikatny,bo taka drobniutka beżowa krateczka i niebieskie króliczki,będzie pasowała do niebieskich ścian w pokoju dzieci.Zresztą wyboru dużego nie było.

[ Dodano: 2008-04-11, 19:01 ]
wcale bym sie nie zdziwila jakby godzina "zero" wybila wlasnie tej nocy ( :ico_dziecko: )...
Wow,tak czujesz? :ico_szoking: To czekamy na wieści :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-11, 19:03 ]
Ja raczej szybko nie urodzę,myślę,że w terminie.Hihi,zresztą lenia mam od kilku dni i się nie przemęczam :ico_oczko: Tyle co włażę kilka razy dziennie na 4 piętro i z powrotem,bo nie mam w bloku windy.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

11 kwie 2008, 19:39

osobiscie to owszem musze powiedziec,ze podoba mi sie bardzo lozeczko z baldachimem,ale fakt faktem bedzie sie kurzyc i zbierac zarazki,wiec tez sie obejde,gdyz z pierwszym nie mialam i teraz tez nie musze :-D

Moniczko no nie mow,ze bedziesz moze dzis rodzic?? :ico_olaboga:
kurcze ciekawa jestem jaka kolejnosc kazdej z nas przypadnie :-)

co do pasu to ja kupilam sobie taki w rozmiarze S:
http://www.allegro.pl/item342734989_pas ... ury_s.html
tak czy siak do tego dojdzie jeszcze ruch z dziecmi i moze uda sie na godz 3 razy w tyg wyskoczyc pocwiczyc na silowni-hm.. zobaczymy

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

11 kwie 2008, 19:43

Mnie kilka dziewczyn polecało ten:
http://www.allegro.pl/item345104869_pop ... ory_m.html

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

11 kwie 2008, 20:11

Dzieki babeczki za to pocieszanie :ico_sorki: i zapewnianie, ze @ przyjdzie, kiedys, niewiadomo kiesy, ale przylezie...
Wczoraj mineło 6 miesiecy od pożegnania z drugim Aniołeczkiem...I chyba stad tak mi jakoś źle na serduszku...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość