Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

11 kwie 2008, 13:45

Elu blog rewelacja :ico_smiechbig: skąd ty taki wytrzasnęłaś

Napisze tylko,że OGROMNIASTO SIĘ CIESZYMY,ŻE KASIULKA i CAŁKIEM DUŻA ISTOTKA POD JEJ SERDUSZKIEM już są w domku.Teraz rośnijcie i zdawajcie na bierząco relację co u was :ico_buziaczki_big:

to tyle, Joachim sie wyspał... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

11 kwie 2008, 14:50

Anetko, Ty chyba nie z blogu się uśmiałaś, tylko z tych wklejek o gumkach, i innych brzydkich rzeczach :ico_haha_01: Ale nieważne z czego, ważne, że do śmiechu doprowadziło :ico_oczko:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

11 kwie 2008, 15:27

Hej! Melduję się.Blog sobie zapisałam w ULUBIONYCH, poczytam jak będę miała odrobinkę czasu.
asiu:ico_brawa_01: gratuluję, wiesz czego. Od razu lepiej??!! :-D
 kasiulka, bardzo się cieszę, że wszystko w porządku :-) Ale nie dźwigaj...
iwciu, super fotka. Bartuś strasnie jest do ciebie podobny.
maziu, jak tam ten słodki, odrapany nosek??Mój Maciej śpi a ja szykuję risotto. Niestety Maciej ma od wczoraj biegunkę :ico_noniewiem: Nie wiem dlaczego?? Może coś zjadł na dworze albo dopadł go jakiś wirus :583: Trzymam go od dzisiaj na diecie, jest troszkę lepiej.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

11 kwie 2008, 15:43

Witam już prawie 16 a ja dopiero teraz tu dotarłam :-D Matyldzia już dziś świetnie wygląda, bałam się ze będzie sina ale tylko strasznie podrapana. CZoło troche sine i podrapane nose keż troszke sinawy i podrapany no ioczko już nie tak sine ale podrapane. Dziś juz zdążyłą 3 razy zaliczyc glebe :ico_olaboga: Teraz śpi bo od rana chodziliśmy kupiłam z bratową prezent rodzicom 3 garnki (super 100zł kosztowały) blaszke do ciasta tarke, deske do krojenia i takie tam najpotrzebniejsze rzeczy :-D Potem poszła do niej i wyżucilismy kupe starych garnków, chyba z 3 blaszki jakieś tam siteczka i takie tam :-D Dostałam 3 garnki w spadku :-D :-D :-D Bo jej już niebedą potrzebne a mi się przydają :-D Akurat mama przyjechała po reszte rzeczy i patrzy a my jej stare rzeczy wyżucamy :-D Ale jakos dała sie przekonać że pokrywka powojenna jest już okropna :-D No i na parapetów jedziemy w niedziele, spokojnie pospacerujemy tak rodzinnie na ogrodzie :-D Jak pogoda dopisze, dzis u nas chyba 25 stopni tak ciepło ze hejjjjjjj :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 kwie 2008, 15:59

Witam z zimnego Gorzowa wszystkie piszecie że u was tak pięknie a tu zimno jak w du... :ico_zly: nadal mamy katar i bolące gardziołki , Niki tylko lekki katarek. Dziś ostatni raz byłam na rehabilitacji i dobrze bo jakoś tak dni ułożone pod wizyty na rehabilitacji i jakoś czas szybko uciekał.
Asiu - jak barszczyk?
Mazia - Niki też codzień jakąś glebe zalicza :-) to szałaputy małe więcej energi mają niż nogi nadążą przerobić :ico_haha_01: i zawsze jakieś bum się przydarzy. Mój mąż już dawno mówił że kask i nakolanniki trzeba kupić małej może to nie taki zły pomysł :ico_haha_01:
Mery - dziś znowu lataliśmy po banakach ale jak mamy zdolność to np. oni nie dają kredytu na warunkach jakie daje deweloper i tak jak nie urok to co innego poczekamy do maja może samo coś się na spokojnie wyjaśni i wyklaruje w każdym bądź razie temat domku mamy na tapecie.
Elu, -dobre to o tych gumkach :ico_smiechbig:
Kasiulkonie dźwigać :ico_nienie: i dbać o siebie i o fasolke, no i zdawać relacje z przebiegu ciążowego :-)

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

11 kwie 2008, 16:45

Chyba się starzeję albo to te hormony bo wzruszam się strasznie jak czytam co piszecie, że się martwicie i jak Was tu nie kochać??? :ico_buziaczki_big:


ELA normalnie się posikałam z tych penisowych dylematów :ico_smiechbig: Skąd Ty to wytachałaś??? Nasza "grzeczna" Elunia :ico_brawa_01: :ico_haha_01: Dzięki za linka na gg. Kupię sobie takiego na gwiazdkę i na Wielkanoc będę laska :-D

ASIU na pewno uda Ci się ten barszczyk, przyprawić Ci niestety nie pomogę bo nie znoszę buraków. Konrad przez ten mój wstręt do dzisiaj ich nie spróbował :ico_haha_01:

Byliśmy dzisiaj w paszportowni aby złożyć wniosek o paszport dla juniora. Za same zdjęcia zapłaciliśmy 20zł ależ dziady tam z kasy zdzierają, mogliśmy zrobić fotki wcześniej.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 kwie 2008, 16:59

Barszczyk miodzio mnie i Wiki smakuje :-D

Równocześnie gotowałam i ganiałam Wiki po tarasie, bo przeciez po co iść spać wstałą o 9 i do teraz łazi i łazi

Oczywiscie ubzdurała sobie że jak umie wchodzić to pewnie schodzić po schodach też no i w ostaniej chwili ją złapałam a już leciała głową w dół. Coraz poważniej zastanaiam się nad jakąś niańką bo teraz coraz cieplej ona chce być tylko na dworzu a ja chce chociaz godzinkę miec dla siebie. Chyba jak wyjadę do rodziców w czwartek to jak będzie ciepło to długo nie wrócę...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 kwie 2008, 20:37

O co tu tak cicho się zrobiło :ico_szoking: myślałam że z kimś pogadam a tu takie puchy :( :569: gdzzie wy się wszystkkie pochowałyście czy ktośmnie słyszy

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 kwie 2008, 20:56

Ja zaglądam ale tylko na chwilkę

Wiki zasneła w fotelu przed TV - po kim ona to ma :ico_oczko:
A dziś zdjeła sama rajtopki i pampersa, nic nadzwyczajnego pewnie, ale jedno mnie zastanawia, jak ściągneła pampersa a body miała zapięte :-D cwaniara

Barszczyku już nie ma, mąż cały zjadł więc chyba się udał :ico_brawa_01:

W każdym razie życze wam miłego wieczoru, Kasieńko Tobie przede wszystkim dobrego samopoczucia :-)
A co z resztą naszych :ico_ciezarowka: Felicity, Ania i Karolcia, kochane dawać znać!!!

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

11 kwie 2008, 21:50

no i ja wreszcie jestem :-D
ciężki dzień dziś był,dobrze że już koniec :ico_haha_01:

Felicity już odmierza czas dokońca :ico_brawa_01: ,już chwilka i będzie ich czwóreczka :ico_brawa_01: ,ciekawe czy chłopiec do pary czy kolejna królewna :ico_noniewiem:

bardzo dzięki za miłe słowa pod adresem moich facetów :ico_wstydzioch: ,dumna jestem z tych moich przystojniaków :-)

Kasiu nie martw się zakupami ,będziemy Ci paczki wysyłać :ico_oczko: i z Konradem na spacerki wirtualne wychodzić :ico_oczko: ,a ty odpoczywaj i dbaj o siebie :ico_haha_02:

Edulitko jak humorek -poprawia się ,domek nie zając nie ucieknie,my też kiedyś chcemy sobie postawić domek,żeby na starość wnuki do nas przyjeżdżały na ferie i wakacje :ico_oczko: .Troszkę się zagalopowałam... :ico_noniewiem:

Elu miłego odpoczynku u rodziców,muszę poczytać coś powypisywała skoro dziewczyny takie uchachane :-)

dziewczyny jak teraz ubieracie maluszki na spacer,ja mam odwieczny dylemat :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości