Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 kwie 2008, 11:11

dzieki wielkie za odpowiedz!!!!pozdrawiam!!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 kwie 2008, 12:46

Glizdunia ja sie nie orientuje na testach alergologicznych w UK a co do skazy białkowej to tutaj lekarze mówią " ze nie istnieje coś takiego" chyba ze sie trafi na super wyuczonego lekarza

kurcze nie wiem co robić bo jak małemu ściągam gruszką to leci mu sama krew :ico_placzek: spać nie moze bo ma takie smary juz nie wiem co robić :ico_placzek:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

11 kwie 2008, 13:56

martuchafrost, a nie mozesz kupic fridy???? super urządzenie, bo na jednym wdechu potrafi cała dziurke oproznic :ico_sorki: zakrapiasz mu jakies krople??
ja do gruszki nie mam przekonania bo jak Szymon mial katar to grucha nie dawala z nim rady dopiero frida to bylo odkrycie...

[ Dodano: 2008-04-11, 14:06 ]
ja juz po zakupkach :-D
kupilam sobie fajna bluze a dla M koszulke :-)
Szymon byl ze mna i marudzil mi dzis jak cholera :ico_zly:
nic nie moglam na spokojnie poogladac, jeczal w foteliku :ico_olaboga:
na dodatek w vero modzie zostawilam pieluche terowa na takim stole co leza ciuchy z przeceny, na szczescie udalo sie ja odkopac :-D
aa ja dzisiaj robie wlasnorecznie deserek dla Szymcia z bananem, jablkiem i brzoskwionia
kupilam kleik ryzowy do zageszczenia i zobaczymy co mi wyjdzie, chce zrobic ten deser na 2 dni i wlozyc do sloiczka ale nie wiem czy banan sie do tego nadaje bo pewnie zciemnieje :ico_noniewiem:

a i jeszcze pytanko
bo jak tak stałam w sklepie i wybieralam owoce to zajarzylam ze przeciez zamiast brzoskwin swiezych mozna dac te z puszki, tylko nie wiem czy wolno...hmm jak myslicie???? na opakowaniu takich puszkowanych pisze ze tam jest tylko dodatkowo woda i cukier wiec ja mysle ze spokojnie mozna zrobic z tego deser///
i jeszcze gruszki w puszce kupilam bo te swieze to za twarde jeszcze.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 kwie 2008, 15:32

byłąm z małym u lekarza, i dał mu maść do noska i jakieś leki, powiedział, ze jak bedzie mu leciaa krew to mamy z nim do szpitala jechać , ale na razie jest lepiej, położyłam go na poduchę i od razu lepiej mu sie spało bo nosek sie nie zatykał
a mój jacy przyjechał z roboty w 5 min ( normalnie jedzie 25) chociaż mu nie kazałam, ale jak to on martwił sie jak napisałam ze jade do lekarza a juz potem mu nie odpisałam bo poszłam małego położyc i zasnęłam z nim :ico_olaboga:

MAMY PIERWSZY ZĄBEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:
ja patrze dziś taka " kreseczka" na dziąsełku to było rano, a teraz juz ma ząbka na wierzchu :ico_brawa_01: pewnie tez dlatego nie mógł spać w nocy

[ Dodano: 2008-04-11, 15:34 ]
Eve ja juz Franowi zaczełam wszystko podawać ( no prawie) skoro je już ziemniaki z sosem i przyprawione kotlety ( nie lubi bez przypraw) to juz spoko i nic mu na buźce nie wychodzi

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

11 kwie 2008, 17:12

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Frania za pierwszy zabek

a teraz troszke moje chlopaki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i jeszcze zdjecie z kapieli wczorajszej chudy i gruby hihi
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 kwie 2008, 20:36

Beatko nonono fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: leje z tego w pralce i ze zdjęcia " chudy i gruby " :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
oj poprwiłas mi humor :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

11 kwie 2008, 20:48

Beatka78, wszystkie foty po prostu CZAD!!!
a ten skoczek to wyglada jakby Marcelek byl kukiełka na sznurkach...hehe
wogole to fajne masz akcesoria dla małego :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-11, 20:50 ]
MAMY PIERWSZY ZĄBEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:
SUPER!!!
my nadal czekamy i codziennie przy wieczornej kapieli wyszukuje swoim palcem czy juz cos nie kielkuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 kwie 2008, 21:59

Martucha no to brawa dla Frania za ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A Ty co nic nie stawiasz z okazji ząbala :ico_nienie: :-D
I nieźle Franio zgrał się w czasie z Vikulką hihi, bo moja mała też w nocy płakała nam przeokropnie a tu rano... ząbal (prawa górna dwójeczka) :ico_brawa_01:

Beatka cudowne te Twoje chłopaki :ico_brawa_01: a zdjecia odlotowe :ico_brawa_01:

Eve a co Ty się nie przyznałaś, że z Katowic jesteś??? Ja mieszkam w Sosnowcu :-D A zdjęcia Szymcia wspaniałe i takie radosne :ico_brawa_01:

Jaśnie Pani a jak leciałaś z Lusią to miałaś chustę czy MT?? Ja chyba wezmę MT a wózek oddam z bagażem na tasmę ale mam mega dylemat czy dac małą na przód czy na plecy :ico_noniewiem: kurka, na plecach nie umiem sobie jeszcze brzdąca dobrze wiązać...

Madziorka no i na koniec naganka dla Ciebie za niepostawienie drineczków z okazji miesięcznicy Leośka :ico_nienie: :ico_nerwusek:
Wszystkiego NAJ dla kochanego smieszka z okazji 9 miesięcy
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 kwie 2008, 23:05

kasi.k, ja MT to tylko na fanaberie stosuje :ico_oczko: , a glownie to chusty. Lecialam w chuscie z Luska na plecach, ale tobie moze bc ciezko jako poczatkujacej w samolocie sobie ja na plecy zawiazac, wiec lepiej ci z przodu bedzie.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Frana i Viki za zabki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas juz 6 jest :-D najpierw dluo, dlugo nic, a teraz wysyp :-D wszystkie jedynki i gorne dwojki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wlasnei jestesmy w srodku ogladania filmu i Luska sie obudzila (pewnie cos nowego rosnie). Dan do niej poszedl, a ja do Was klikam, ale slysze, ze wraca, wiec do zo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 kwie 2008, 00:03

marta gratki dla frania za zebola :ico_brawa_01: hehe jednak nie poczekal na lelka :ico_nienie: :-D

ja czasem sprawdzam lelkowi ale rzadko bo sie na razie nie spodziewam
ale zalezy mi na prezencie
wiadomo kto pierwszy zebola wyczai tego czeka nagroda hehe
adas zawsze mowi do lelka zeby zacsikal usta i mamie nie pokazywal hihi

mam nadzieje bidulek franus szybko wyzdrowieje :ico_brawa_01:

jasnie pani zapomnialam wyrazic zdziwko.. jaka jasnie panienka juz duuuzzaaa :ico_szoking:

beatka chlopaki sa the best! marcelek ma swietne buciki :ico_brawa_01:

kasik dzieki za pamiec
oczywiscie stawiamy :ico_tort: :ico_tort:
gratki dla wiki za zebolka
i dla luski za kolejne!!! :ico_brawa_01:

pytalam was ostatnio kasik i mroweczka skad sie znacie? z forum?
chyba obydwie pominelyscie hihi

my ogladamy film, ale the eye nas znudzil i towarzycho szuka czegos innego a ja nalogowiec musialam wpac bo caly dzien poza domem spedzilam
rano pojechalam do szkoly
ale sie ciesze bo super bylo
mamy takie luzne zajecia
az milo na nich bywac, bez cisnienia
duzo gadania...!!!
lelek zostal pierwszy raz z kolezanka ponad 3 godziny
zachowywal sie zupelnie normalnie hihi zero smutasow czy placzu
nawet zasnal ladnie i szybko i jak wrocilam to jeszcze kimal. blisko dwie godzinki, no ladnie!!!
jak tylko sie obudzil to zabralismy obiadek i poszlismy do kolezanki . tam spotkalysmy sie w sumie 3 mamusie i trezch maluszkow.. hihi tym razem jedna mala kobitka hihi wiec lelus nie byl rodzyneczkiem
poczestowala mnie kawa
a ja rzadko ja pijam i tak mnie siekla ze bylam niezle podekscytowana hehe gadalam jak najeta kilka godzin
przegapilam czas
musialam pedem wracac, lelek zasnal w wozku wiec tylko wstapilam po kolezanke i pojecha;ysmy busem do supermarketu
chlopaki musieli dluzej pracowac
wiec same pakowalysmy do koszyka a oni nas tylko odebrali i zalapali sie na koniec hehe
lelek dzis ryczal w lozeczku juz tylko 15min a nie godzine jak wczoraj uff
spadam dokonczyc piwko i nadrabiac zaleglosci

dobrej nocki papa

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość