Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 kwie 2008, 21:59

Iwciu, jakoś pomału się zbieram może nie jestem w najlepszym nastroju ale też mam iskierke nadzieji :-)

Co do ubierania to jeszcze tydzień temu ubierałam Niki na cebulke bo jak się cieplej robiło to np. ściągałam jej bluze polarową i śmigała w cieńkiej bluzeczce i kurtce lub na odwrót ściągałam kurtke i bezrękawnik ocieplany zakładałam a teraz u nas jest zimno i mokro już od tygodnia i z powrotem zimowe ciuszki :ico_noniewiem: . Tak pozatym to body, rajtuzki lub skarpetki w zależności od tego jakie spodenki, na body bluzeczka lub bluza no i kurtka jak na dwór.

[ Dodano: 2008-04-11, 22:03 ]
Chociaż ostatnio ze skarpetek zrezygnowałam bo Niki ściąga skarpetki i na bose stopy po kafelkach biega a jak chcem jej spowrotem założyć to ucieka po całym domu dobrze że niewielką chatynke mamy toja jakoś w końcu łapie :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

11 kwie 2008, 22:27

ja już raz ten problem przerabiałam z Dominikeim i teraz też mam ciągle wątpliwosści.Na razie zakładam Bartkowi rajstopki boję się,że w skarpetkach bedzie za zimno ,poza tym bluzę ocieplaną(taka kurteczka-ta co na zdjęciu) na bluzeczkę i body-krótki rękawek.Niby jak sparwdzam to jest ok,ale nie chciałabym Go przegrzać :ico_nienie:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 kwie 2008, 22:42

No lepiej jak dziecko troszke zmarznie niż się zgrzeje bo wtedy łatwo jest zaziębić ale tak naprawde to z pogodą jest tak różnie że sam człowiek ma dylemat w co i jak się odpowiednio ubrać do pogody :ico_noniewiem:
Nic chyba uciekam się kompać do jutra miłej nocy :555:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

12 kwie 2008, 10:41

Pierwsza? :ico_szoking: Meldować się :ico_oczko:

Nie przejmuj się Iwciu, ja też mam dylematy, co do ubierania Maksa :ico_olaboga: Wczoraj zrodziły mi się nowe wątpliwości bo widziałam ma placu zabaw, dzieci przeróżnie ubrane... były nawet maluszki bez czapek :ico_noniewiem: Nadal ubieram Masowi rajstopy pod spodnie i zakładam czapeczkę.

Edulitko, nie martw się z pewnością dostaniecie w końcu ten kredyt! wiesz jak jest, jak coś rodzi się w bólach to potem .... :-D

Elu, miłego pobytu u rodziców :-)

No właśnie, Felicity ma niedługo rodzić ... :-) Ciekawe co u reszty naszych ciężarówek? :ico_oczko:

U nas pada deszcz :ico_zly: Miałam jechać z Maksiem na działkę i nici z tego ... :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 kwie 2008, 11:03

No hey :-D

My tez rajstopkowi jeszcze. U nas zimno dziś i pada takze :ico_placzek: buuuu

A poza tym chodzę z napuchniętym okiem, zjadłam jabłko i coś mnie uczuliło, katar mnie męczył, łzwienie a teraz mam do tego oko jakby mi ktos przyłożył ech....

Wiecie a ja kupiłam Wiki takie drewniane klocki i super się nimi bawi :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 kwie 2008, 11:08

Witam u nas też dziś pochmurno i deszczowo, narazie cała rodzinka sprzata mieszkanko. Po obiadku mamy jechac na zakupy :ico_noniewiem: A co do ubioru dzieci to też mam wieczny dylemat. Body, bluzeczka i kurteczka wiosenna, rajstopki i spodenki oczywiscie czapeczka tak była wczoraj ubrana a było bardzo cieplitko.

[ Dodano: 2008-04-12, 11:10 ]
Myśle ze niema co tych dzieciaczków tak szybko rozebierać bo same widzicie co za oknem się dzieje raz chmury raz słońce do tego wiatr i deszcz taka w kratke ta pogoda :-)

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

12 kwie 2008, 11:10

Dzień Dobry

U nas też pada od rana :ico_placzek: Beznadzieja...

Za to mdłości dziś nie miałam :ico_brawa_01: ASIU dziękuję, życz mi częściej dobrego samopoczucia to może przegonisz je na zawsze. Co do Wiki i pampersa to zagadka prosta :ico_haha_01: Odpięła boczki i wyciągnęła przez jedną nogawkę :-D :-D :-D Aparatka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 kwie 2008, 11:16

No to Kasieńko tak na dzień dobry życzę tylko dobrego samopoczucia :-D
A z tym pampersem to chyba tak zrobiła inaczej nie widzę :ico_oczko:
A wiecie ja czasem używam tych pampersów majteczkowych są super i chyba dzieciątkowi wygodniej.

Ja podobnie jak Edytka ubieram na cebulkę, wczoraj było we wrocku 18 stopni (niby mój termometr wskazywał 20) a dziś w tej chwili 7 :(
No cóż pobawimy się w domu, pomarzemy kolejne ściany :ico_oczko:

[ Dodano: 12 Kwiecień 2008, 11:22 ]
Zobaczcie jaki fajowy Kitek
Obrazek

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 kwie 2008, 11:42

Witajcie i na wstepie milego dnia wszystkim bo u nas nadal pochmurno a całą noc lało już mnie handra przez tę pogode dopada mam roślinki do sadzenia na działce a siedze jak usraniec w domu :ico_zly:
Ela - napewno wypoczywa już u rodziców, miłego wypoczynku jej życze niech wróci wypoczęta i uśmiechnięta.
Kasiulko - nie wiem co to mdłości ciążowe nie przeżyłam tego ale domyślam się że nieprzyjemne może już raz na zawsze Cię opusczą bo przecież Ty nie jesteś nudna więc nudności dadzą sobie spokój i odejdą w nieznane :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Asu - ja ostatnio z Niemiec przywiozłam sobie takie pampy i też jestem zadowolona, tym bardziej że wygodne do ściągania i powtórnego zakładania przy nocnikowaniu. Fajne zdjątko chyba z wczorajszego spacerku - dorwałyście gdzieś kotka, Wikunia jak zwykle ślicznie wyglada :ico_brawa_01: a no i buziak w twoje oczko.
NellU, - dzięki za słowa otuchy ale juz się oswoiłam z decyzją oddalenia na troszke tego marzenia , no a może tylko się oszukuje :ico_oczko:
Mazia - jak oczko Matyldzi mówiłaś ze poraniła wafelkiem no i nosek czy już ok?

[ Dodano: 2008-04-12, 11:52 ]
Dziewczyny a czy ktoś wie co u Riterki bo jakoś długo też już nie zaglądała do nas? Znikneła tak jakos nagle :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

12 kwie 2008, 12:11

witam i uciekam ,bo mi dziecko nad głową stoi ,żeby mu kompa zwolnić :ico_oczko: .Mam nadzieję,że uda mi się choć na chwilkę później zajrzeć :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości