Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

11 kwie 2008, 11:05

Witajcie
Jejku, co tu się dzieje?? Gdzie jesteście??
diem, ja raz robiłam pierogi :ico_wstydzioch: . Ciasto wyszło mi za miękkie. Nie popękały mi, ale jakoś się zniechęciłam do tej zabawy na jakiś czas...
iza, biedaczku. Czepiają się Was te choróbska :ico_zly: .
Ja już nie mam siły na szybsze chodzenie. Cały czas mam wrażenie, że mi się Patryczek obija o kości i że zaraz urodzę. Mam przeczucie, że urodzę szybciej. Chociaż jestem wstępnie umówiona na cc, bo moja wąska miednica nie pozwoli mi znów urodzić naturalnie.
Dzisiaj w końcu zabrałam się za segregowanie ubranek Kingi- jejku, prawie ze wszystkiego powyrastała. No i mam od dawna poprane ubranka Patryczka, więc trzeba je :ico_prasowanko: . A tego nienawidzę!!! Ale jak się uporam, to będę szczęśliwa.
Kinga od wczoraj troszkę się smarka. Ale byłyśmy na małym spacerku. I uśmiałam się. Kiedy zobaczyła bliźniaki w wózku to zrobiła wielkie oczy i powiedziała "Łał". Aż się tatuś tych dzieci zaśmiał :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

11 kwie 2008, 19:53

ale naklikalyscie duzo :ico_olaboga: :-) , obiecuje ze doczytam, a na razie mowie tylko Wam ze zyje, i ide do Asi, bo cos mi zasna nie moze....

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

11 kwie 2008, 20:28

diem, dzieki..dziekuje dziewczyny ze jestescie
diem..to Kourosh to taki niejadek czy tylko ma takie dni ze jesc nie chce??

u nas juz ok..mati nie wymiotuje..zaczyna powoli jesc
mnie jz mnely mdłosci ..czuje sie zdecydowanie lepiej

mama-emilki, no pewnie ze tak....mój Mati tylko zasypia sam..jak ktos jest obok to on nie moze sie skupic....moze i Emilka tez tak teraz ma??? jeju..6 dni w szpitalu...masakra..jak wy to przetrwalyscie??
Barbara, witaj......cudne zdjecie Asiuni

no wlasnie... gdzie nasza Madzia??

Aniu bidaczku ty......nie strasz nas prosze....ja sobie nie wyobrazam tej koncówki ciąży..taki wielki brzuch i Mati
szczerze..to tak sobie mysle o tobie diem..ci bedzie cięzko z wzgledu na pogode.....cale wakacje z brzucholkiem..oczywiscie trzymam kciuki aby upałów nie było

aniu cc zrobią ci w 40 tc czy wczesniej???

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

11 kwie 2008, 20:35

iza, jeszcze nie wiem, kiedy mnie potną :ico_oczko: . Do lekarza mam znowu iść za 2 tyg. to się wtedy z nim umówię. Pewnie będzie zależało od tego, jak się maluch rozwinął.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

11 kwie 2008, 20:49

mama-emilki, jeszcze miesiac...

A dzisiaj poprasowałam część ubranek dla maluszka, a teraz beczę, bo mnie kręgosłup strasznie boli...

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

11 kwie 2008, 20:51

mama-emilki, straszne..oby nigdy wiecej!!!!!!

Mama_Kingi, no..ciekawe..ale na pewno nie wczesniej niz w 38tc....

dobranoc i miłwgo weekendu
ja juro do szkoły...pa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

12 kwie 2008, 08:50

Witajcie Kochaniutkie
My na nogach juz od 6 :ico_szoking: :ico_zly: . Coś się Pyzie poprzestawiało... Na śniadanko zachciała jajo, więc zrobiłam 2- jedno z myślą o sobie. Niestety, mogłam tylko popatrzeć i powąchać- Kinga zjadła oba :ico_brawa_01: .
mama-emilki, tak, to już pewne z tą cesarką. Teraz tylko musimy ustalić termin z lekarzem.
Dziewczyny, gdzie jesteście??? Maggie, Aginka- też malutko Cię widać, olutek, zubelek, Basia i cała reszta...

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

12 kwie 2008, 09:31

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: stawiam poranna kawusie ...
dzien dobry dziewczynki
u nas dzis strasznie pochmurno wieje leje juz tydz a w nocy byla taka burza ze myslalam ze maly sie obudzi ....
aginko u was ponoc prawdziwa wiosna ? zawszsze u nas bylo cieplej a teraz prosze ...wiec nacieszczie sie sloneczkiem a pozniej prosimy przeslac na druga strone polski :)
izus ciesze sie ze juz z wami lepeij ....ale prosze uwazaj na siebie i maluszka i matusia tez ...
mamo emilki wspolczuje z tym szpitalem ja nienawidze i jestem wystraszona jak maly ma kaszel i jest przeziebiony a wizyty w szpitalu to sobie wogole nie wyobrazam ...podziwiam cie
i dziekujemy za pozdrowienia od justynki i adusi

aniu jejku zobacz jak to przelecialo ....za chwile patryczek bedzie z nami hihihi ale sie ciesze waszym szczesciem ...
basiu asienka taka slodka na tym bujaczku ona wogole super wychodzi na zdjeciach ..
ja wczoraj malemu zrobilam male przemeblowanie w pokoju (srednio robie 1 na miesiac ...marcin juz sie za glowe chwyta hihi) i wstawilam mu stolik i male krzeselko do rysowania ....i nie mam dziecka hihi tak mu sie podoba
lece baboski powyglupiac sie z bablem ...marcina nie ma wiec mam taki spokoj pranko sie pierze obiadek pozniej ah zyc nie umierac ....byle tylko aginka oddala nam troszke slonca :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 kwie 2008, 14:27

Mama_Kingi pisze:Aginka- też malutko Cię widać

ja jestem ... niestety - wiosna - i lato to czas kiedy wogóle nie ma mnie w domu ... wracam z pracy - zostaję z dziećmi na dworze i wracam do domu dopiero gdy zapada zmrok ... na szybko poczytamy coś z Kacperkiem potem kąpiel ... gotuję mleko usypiam dzieci ... zwykle zasypiam z nimi :ico_wstydzioch: ale budze się przed północą i wtedy nadrabiam zaległości w gotowaniu praniu i sprzątaniu . Malwiny nie jestem w stanie wciągnąć za żadne skarby do domu ze spacerów .... przed godzina mieliśmy burze ....więc zaciągłam do domu ją siłą ... i dopiero usnęła ... a zwykle zasypia Madzi o 11 ...

Ale musze Wam powiedzieć że ja sobie nie radzę z Malwinką .... to dziecko mnie poprostu rozwala .... ja nie mam do niej słów ....

iwonap pisze:aginko u was ponoc prawdziwa wiosna ?


tak Iwonko - cieplutko ale okropnie wieje ... no i przechodzą burze ... ale już jest ślicznie - tulipany za kilka dni mi zakwitną juz hurtowo ... będzie wkońcu ślicznie ... dziś Malwinka zbierała stoktotki i wrzucała do Kacperka betoniarki :-)

iwonap pisze:byle tylko aginka oddala nam troszke slonca

Może nie oddam ale się podzielę - o ile słoneczko pojawi się na dłużej ....


Ale widzę że nie tylko ja zaniedbuję TT - Kristi Basia, Maggie, co z nimi ?? bo Justyna jest usprawiedliwiona .... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:


Pozdrawiam Was serdecznie dziewczynki - szczególnie ciężarówki i życzę zdrówka bo jak się czyta szpitalne opowieści to ciarki po plecach przechodzą ....

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

12 kwie 2008, 14:46

czesc :ico_haha_02:

iza ... ciesze sie bardzo,ze juz czujecie sie znacznie lepiej .. oby juz z gorki :ico_sorki:
Dzieki wielkie za wsparcie w sprawie nieupalnego lata :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: chcialam to mam ... sama koncowke ciazy w lato ... na dodatek musze zadbac by kourosh mial cos z tych letnich dni ... jakies spacery , pikniki , grille ... juz sie boje ... a moj Dw tym okresie tez bedzie mial sporo pracy, wiec w duzej mierze moge bede zdana na siebie ... pomijajac niedziele, w ktore stramy sie spedzac razem ... zobaczym jak to bedzie

U nas dzis na przemian slonce i deszcz ... nie jest zimno,ale tez nie cieplo :-) ja juz od kilku dni czuje sie senna i nic mi sie nie chce ... przynajmniej tak bylejaka jestem do poludnia :ico_noniewiem: to a propos Twego pytania iza ''jak sie czuje '' :ico_oczko: poza tym to dzieciatko kopie mnie i to coraz mocniej ... zauwazylam juz systematycznosc : czesto wieczorem i rankiem :-D musze powiedziec,ze nie objadam sie jakto mialo miejsce za pierwszym razem ( praktycznie non stop z jedzeniem ... nie przestawalam jesc :ico_wstydzioch: ) ... jem duzo owocow i warzyw , troche slodkiego :ico_haha_01: itd..... a juz waga stoi na 70 kg :-) najwazniejsze,zeby dzieciatko bylo zdrowe ...

iza pisze:diem..to Kourosh to taki niejadek czy tylko ma takie dni ze jesc nie chce??
mysle, ze raczej ma takie dni ... jeden dzien w tyg na pewno jest taki,ze nie chce za duzo jesc : wybrzydza chlebem i ziemniakami , ryzem i makaronem ... obojetnie z czym podane ... ale ogolnie to on razcej lubi smacznie zjesc ... tylko jakto mama moja powiedziala: Kourosh czasami mna dyryguje tzn. on za chiny nie zje czegos na co nie ma ochoty w danym momencie ... moze za 10 min ale nie teraz ... i pokazuje mi palcem co chce , prowadzi do lodowki i myszkuje i wybrzydza :ico_noniewiem: ...ech ja nie narzekam, bo wrecz jest zachwycona, ze tak potrafi dbac o siebie :ico_haha_01: ze wie czego chce :ico_haha_01: :-D :ico_smiechbig:

Mama_Kingi pisze:Kinga zjadła oba .
brawa dla Kingi :ico_brawa_01: moj kourosh moglby wziac z niej przyklad :ico_noniewiem: on nie lubi jesc jajek :ico_noniewiem:
Mama_Kingi pisze:Dziewczyny, gdzie jesteście??? Maggie, Aginka- też malutko Cię widać, olutek, zubelek, Basia i cała reszta...
o wlasnie ... co to za cisza ?

Basiu ... a sia jak zwykle jak '' malowana'' :-D :ico_brawa_01: sliczne zdjecie

mama-emilki pisze:Moje dziecko mi zrobiło dzisiaj prezent chyba - spała w dzien 3 godziny Chyba przez ta pogode, bo strasznie pada
sama bym tak pospala z 3 godzinkie :ico_haha_01: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:
iwonap pisze:ja wczoraj malemu zrobilam male przemeblowanie w pokoju (srednio robie 1 na miesiac ...marcin juz sie za glowe chwyta hihi) i wstawilam mu stolik i male krzeselko do rysowania ....i nie mam dziecka hihi tak mu sie podoba
ja poprosze o fotke :ico_sorki: :ico_oczko: moj smerf tez uwielbia rysowac , a przy stole siedzi tylko u mamy na kolanach ...
iwonka.,.. zagladaj czesciej :ico_oczko: :ico_sorki:

pozdrowienia dla wszystkich :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-04-12, 14:47 ]
ok my zmykamy spac ... moj smerf juz stoi i mnie wola : mamo spac ... slodziak moj kochany ...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość