Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 kwie 2008, 20:50

Witajcie.

Ja dopiero mam siły siąść na kompa,
Byliśmy w mieście, i trochę zakupków narobiliśmy, z chemii kosmetyków, rolety do pokoju naszego i Milana.
No i tak jak pisałam wcześniej 3 bodziaki na 56 , 2 śpioszki na 56 i 1 śpioszki na 62, więc ja już wszystko mam.
No w maju jeszcze tylko kupię pampersy , oliwkę i balsam do mycia

AAAAA i sobie wkońcu koszulę do spania i do karmienia też będzie się nadawać.
Tak się zastanawiałam w sklepie czy ją kupić tak trochę od niechcenia wzięłam, ale jka w domu ją nałożyłam to się zakochałam tak super na mnie leżała.
Potem zorbie jakoś fotke to wam wrzucę. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tuska, to u was bardzo podobnie jak u nas z wiekiem, my w lipcu bedziemy 4 lata po ślubie, (szok jak to szybko zleciało)

mojamaja.corcia, no to z różnicami wiekowymi ty nas przebiłaś :ico_oczko:

spinka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla mężusia za kino

NOWA, widzę że u ciebie też udane zakupki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

janoszka, to super, zawsze to lżej i jeden przedmiot do przodu bedzie

Marta26, to super, z tym gestem pieniężnym , zawsze na coś można przeznaczyć :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

11 kwie 2008, 20:52

siunia, gratuluję zakupów i koszulki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wiedziałam że coś napiszesz bo jesteś dostępna na GG, tylko czekałam na Twojego posta :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 kwie 2008, 21:13

janoszka, :-D :-D :-D :-D :-D , no musiałam choć na chwilę wejść i coś napisać.

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

11 kwie 2008, 21:14

siunia, a no i słusznie :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 kwie 2008, 21:16

janoszka, też właśnie twoje gg dodałam do swojej listy ,a ty co sie nie chwalisz że tak ładnie na imię masz? :-)

[ Dodano: 2008-04-11, 21:17 ]
zmykam coś zjesc, bo coś w brzuchu burczy
pewnie zajrzę dopiero jutro, więc miłej nocki życzę :-)

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

11 kwie 2008, 21:45

siunia, uznałam że nie ma się czym chwalić :-D :ico_szoking:

miłej nocki wzajemnie, ja oglądam CSI New York, dopisuję referat i uciekam do wyrka :-D
:ico_papa:
i słonecznej, spokojnej soboty, ja w szkole do 20 :-/

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

12 kwie 2008, 09:22

Cześć :ico_ciezarowka: !!!
Czuć na naszym forum powiew wiosennego optymizmu i energii :ico_brawa_01: Oby tak dalej :ico_sorki:
Studentkom gratuluję wytrwałości na zajęciach i zaliczeniach :ico_brawa_01:
siunia, Nowa, :ico_brawa_01: za zakupy. Pozostaję w tyle z szykowaniem wyprawki :ico_puknij: Muszę nadrobić ro w ten weekend :ico_oczko:

Dziewczyny po wieczornych wypadach do kina już nie zajrzały :ico_nienie: Pewnie romantyczny nastrój przeniósł się do sypialni :ico_oczko:

janoszka, nie mam na razie gg, ale jak wreszcie zmobilizuję się do zainstalowania, to oczywiście też podam swój nr

Nie mogłam wczoraj do Was zajrzeć, bo była u mnie kumpela. Tak świetnie się rozmawiało (9 godzin :-D ), że zapomniałyśmy o jedzeniu. Uratował nas mój kochany Ł., bo zjawił się z 2 pizzami :ico_brawa_01:
Dziś też przychodzi do mnie przyjaciółka, więc zapowiada się kolejne miłe popołudnie :509:
Śniadanko już skończyłam, więc pora posprzątać i wdziać coś przyzwoitego na siebie!!
Miłego, cieplusiego weekendu
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 kwie 2008, 10:07

Witam.

U nas pochmurno jakoś na podwórku.
Dziś też jak wstaliśmy to nie mieliśmy cyfrowego polsatu, a dopiero zobaczyliśmy ze od stycznia abonament podrożał, wiec musiałam teraz dopłatę zrobić , no i czekamy az nam uruchomią , bo tak ciężko bez tv.

dziś idziemy do znajomych na małą imprezkę.

No a ja zabieram sie za sprzątanie.

lulu_, może i do tyłu jesteś z wyprawką , ale czekają same miłe zakupy

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

12 kwie 2008, 10:17

Hej!
Ja dzisiaj nieprzytomna jestem, wczoraj po kinie zahaczyliśmy jeszcze o kręgielnie ( klub studencki z dyskoteką+ kręgielnia) no i wyobraźcie sobie jak ja tam wyglądałam z wielkim brzuszkiem pomiędzy pijanymi małolatami :ico_wstydzioch: :ico_ciezarowka: Oj dziwnie się czułam, ale nasi mężowie mój A. i jego brat chcieli zagrać, więc ok. Do domu dotarliśmy po północy :ico_szoking: A dzisiaj wstałam ok 7, więc ból głowy towarzyszy mi od rana, ale na szczęście piękna pogoda z rana była i dostałam takiego powera że aż miło :ico_brawa_01: Tylko już się zaczyna chmurzyć, więc pewnie zaraz klapnę do łóżeczka.
Moim rodzice mają mi dzisiaj grilla kupić, bo poprzedni wyeksploatowaliśmy maksymalnie przez 2 sezony, aż denko się przepaliło. No i jak będzie pogoda to wieczorkiem grill :ico_brawa_01: Oj oby nie padało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Życzę wszystkim miłego dnia, a ja na razie zmykam.

Acha film fajny, tak jakoś się wczułam, podobał mi się, tylko za długi - to zdanie moich pleców :ico_olaboga: A jeszcze muszę napisać, że mała na początku się bała, bardzo głośno było i jak tylko jakiś głośniejszy dźwięk to ona mi od razu kopa sadziła, biedactwo jedna, ale po jakichś 15 minutach przywykła :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 kwie 2008, 13:41

spinka, no to zabalowałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U mnie w domu już czyściutko, znów prałam dywan, ale jakiś fajny środek miałam że tylko się przetarło i czysty był :ico_brawa_01:

Ja powoli szykuje sie do wyjścia bo o 16 jedziemy do znajomych jak już pisałam wyżej.

Więc miłej soboty życzę :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość