malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

12 kwie 2008, 08:35

Hej witamy
Dla Lelka :ico_buziaczki_big:
Oj Basiu to musisz działać, ale jak kupisz jakis srodek to szybko wyjda. Wiem Ze na zewnatrz kiedys u babci tak robilismy, sypalismy solą te miejsca skad wychodziły. Ale teraz sa o wiele lepsze srodki i szybciej działaja.

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

12 kwie 2008, 14:12

witam, na przeprosiny za długą nieobecność :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
u nas wszystko w najlepszym porzadku, Natala dobrze znosi mój powrót do pracy nawet nocki się unormowały
przepraszam że nie nadrabiam, ale czasu brak :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
wszystkie dzieciaczki które zdążyłam oblukać na zdjeciach w przelocie cudowne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Viola komplecik wypoczynkowy pierwsza klasa, miejmy nadzieję że równie wygodny co piękny.... :-D :-D :-D :-D
Jak dam radę to wieczorkiem wkleję wam zdjęcie nowej fury Natali..... Ale nie obiecuję.... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 kwie 2008, 15:32

dzięki kochane za porady mróweczkowe
dla Leosia :ico_buziaczki_big:
mykam, bo mi się szkrab właśnie obudził

[ Dodano: 2008-04-12, 15:33 ]
aha, no tak a ze mnie znowu gapa, 3 dni temu powinnam postawić Tadzikowe 9 miesiączków, więc częstujcie się po niewczasie :ico_tort: :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-04-12, 16:02 ]
sosim w PL szkolnictwie to chyba trzeba będzie wieki poczekać na jakieś sensowne zmiany i reformy, więc musisz się przyzwyczaić
a lepiej żeby mąż pracy nie stracił, bo przy małych dzieciach to sporo wydatków jest, a o pracę dziś wyjątkowo trudno, zresztą patrząc z drugiej strony to o dobrego pracownika też
madziorka widać Leosiowi twoja koleżanka się spodobała, skoro taki grzeczny był :ico_oczko:
abegano nie przepraszaj to zrozumiałe, że jak pracujesz to cię nie ma na TT, a potem każdą wolną chwilę chcesz spędzić z Natalką
i super, że już się przyzwyczaiła do nowej sytuacji

my mieliśmy być dziś u znajomych, ale Wiki od środy z katarem, a oni szczepili małą w środę, więc nic z tego nie wyszło i na szczęście bo dziś Tadzik też się ze smarkatkami obudził, oj jak jedno coś łapie to zaraz drugie ma to samo :ico_olaboga:
współczuję ci szczerze violu jak u ciebie zaczynają się choróbki
ale teraz będzie coraz fajniej i ciepło, więc trochę spokoju będzie

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 kwie 2008, 18:52

Hej
Dla Leosia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:


My tylko na chwilke bo zaraz kapanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ü nas nic nowegomoze ze Juli dalam sprobowac danonka i bardzo jej smakowal i nic jej nie bylo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: AAAAAAAAAAAAA i kupilam sukienke na chrzciny ale jeszcze nie wiem bomam ochote kupic jeszcze jedna :ico_noniewiem:
To ta co juz jest
http://www.quelle.de/is-bin/INTERSHOP.e ... inktype=IT
jak Julimi pozwoli to wkleje wam jej fotki w tej sukienusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 kwie 2008, 19:11

joasiu wklejaj foteczki koniecznie, a sukienusia urocza, Juli będzie wyglądać jak "gwiazda"

dziewczyny, dziś Tadeo wciął kaszkę z obiadku (no tylko troszkę i dałam mu polizać ogórka kiszonego, w ogóle się nie skrzywił, a truskawki jak mu przedwczoraj dawałam to tak się krzywił i pluł, że miałam ubaw)
a moi chłopcy mnie dziś osłabili, bo tata przywiózł nowy agrest z targów, bo nam 2 uschły w zeszłym roku i co moi wymyślili, otóż powyrywali mi wszystkie kwiatki z klombiku jaki sobie z Wiki zrobiliśmy i tam wsadzili ten agrest, nie ważne, że obok było dokładnie takie samo puste miejsce, nie - musieli wsadzić tam gdzie coś rośnie :ico_olaboga: , no sz... trafił moje żonkile, białe krokusy, pierwiosnki i przebiśniegi

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 kwie 2008, 20:42

hej mamuski..

barbapuppa ale jacy chlopcy? maz z tadzikiem agrest sadzili?
ja w tym temacie pusta totalnie bo nic a nic nie znam sie na sadzonkach, klmbikach itd
nie ciagnie mnie ziemi :-D

zdroweczka dla maluszkow!!!


juli bedzie jak mala dama na chrzcie :ico_brawa_01:

dzien nam uciekl jak szalony... trudno uwierzyc ze to juz 20-ta dochodzi :ico_szoking:
dopiero godzinke temu wrocilismy
a wstawac musialam szybko bo juz przed 10
a tak sobie lubie poleniuchowac do pozna w weekend jak adas jest w domu... hihi
polazilismy na szybko po sklepach, poogladalam sobie na zywo ten peg perego pliko p3
ale kolorku na zywo nie widzialam, bo tutaj tylko szaro bure sprzedaja hihi
zdarzylam jeszcze zakupki male zrobic
i pojechalismy na basen,
tam lelek szalal na maxa hihi swirowal wszedzie
jak adam go posadzil nad brzegiem basenu to ten maly rzucal sie do wody, skakal z pozycji siedzacej a my go lapalismy hihi
zanyrzylismy go na 2 sekundki pod woda i oczywiscie bez wiekszego wrazenia hihi juz chyba nic go nie rusza w wodzie
jak dobrze troche poplywac
od razu lepsze samopoczucie
tylko teraz sennosc i lenistwo nas ogarnia..
lelek juz swoje odespal a my wciaz na chodzie

zycze milego slonecznego weekendu
papa

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

12 kwie 2008, 21:20

Dobry wieczór dziewczynki!
Chciałam tylko poinformować, aby nie skreślać mnie z listy chętnych na spotkanie 3.05, ale uprzedzam że jest możliwość że nie przybędę (jeśli będziecie rezerwować płatne miejsca to nie zapisujcie mnie oczywiście), ponieważ moi rodzice zaproponowali wyjazd na ten długi weekend i chociaż trąbię im od tygodni, że mam spotkanie z Wami, to oni jak zwykle się upierają :ico_puknij:
Także dam jeszcze znać, ale prawdopodobnie nie będzie mnie, czego już teraz okrooooopnie żałuję :ico_placzek:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 kwie 2008, 21:25

madziorka to dzień pełen wrażeń miałaś
szkoda, że kolorku nie było, a jak spodobał ci się wózeczek na żywo i co najważniejsze czy synkowi się spodobał pojazd?
a chłopcy, to miałam na myśli męża i mojego tatę, bo Tadzik to by mamusi takiego numerku nie wywinął, co najwyżej położył by się na kwiatuszkach, bo on leniwiec pospolity
małolatko szkoda, że cię nie będzie, choć prawdę mówiąc to mam nieodparte wrażenie, że ze spotkania nic nie wyjdzie, bo mamy już połowę kwietnia, a nic nie postanowione, ani zarezerwowane, bo dyskusja utknęła w martwym punkcie

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

12 kwie 2008, 21:48

Witam !Ciagle bez netu :( ale zato we własnych scianach:))
Strasznie sie steskniłam za wami i ploteczkami nie wiem co ze spotkaniem majowym?
Wielkie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla wszystkich dzieciaczkow.Moj Grzes wkoncu wyszedl z zapalenia pluc i rotta i nadrabiamy spacerki.
Jak dobrze jest gdy dziecko zdrowe .
Pozdrawiam i do zobaczenia .pa pa pa :ico_haha_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 kwie 2008, 21:52

moniw witaj, dobrze że Grześ już OK
będziesz do nas teraz częściej zaglądać? jak nie to daj mi swój nr tel to cię będę informować jak coś ustalimy

[ Dodano: 2008-04-12, 21:53 ]
jak tam na nowym, urządziłaś się już jakoś i jak się Grzesiowi podoba? a co z nowym lokalem do pracki?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość