Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

13 kwie 2008, 14:03

ja pójde za rada doswiadczonych Mam i wiekszosc ubranek kupie na 62 cm. Lepiej podwijac rekawki i nogawki, niz za dwa tygodnie zmieniac cala wyprawke. A Dzidziuch...chciałabym żeby nie byl gigantyczny...to jeden z moich największych lęków....bo oboje z P jestesmy wielcy-175 i 193 cm....
Ja też tak miałam zrobić i trzeba było dokupić na 50, bo Lenka miała 47cm jak się urodziła. 56 zaczęła nosić jak miałą 2 m-ce, a 62 jak 4. Teraz powoli przechodzimy na 68.
My też mali nie jesteśmy 173 i 187cm

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... r_id=11763
Korzystając z okazji daję jeszcze raz linl

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

13 kwie 2008, 14:06

:ico_noniewiem: no wlasnie zeby jeszcze wiedziec jaie to dziecko sie urodzi to byloby dobrze a tak to mozna szczelac jedynie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 kwie 2008, 14:09

Moja mama juz dostaje zajoba,co do niej dzwonie to mi opowiada co kupila dla dzidziusia.To bedzie jej pierwsze wnuczatko,pewnie dlatego.
Ja po prostu bede kupowala najmniejsze rozmiary,chyba....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

13 kwie 2008, 14:17

no Miszka u nas to raczej rozmiarow nie pisza tylko np.od 0-3m nie? Ja przynajmniej sie z takim czyms spotkalam :ico_noniewiem: Tesciowa dzisisj dzwonila i cytuje,,to ja przylece jak sie dziecko urodzi,,- :ico_zly: a moze wypadaloby zapytac czy ja chce zeby przyleciala :ico_sorki: a tak to juz zabardzo nie mam wyjscia -a naprawde to chcialam sobie sama z moim dzieckiem byc ale coz wprosila sie...ale kupiej jej bilet gdzies na 2 tyg po urodzeniu dziecka -bo chce najpierw ja sie z nim poznac :ico_brawa_01: -moze i pomoc sie przyda nie mowie ze nie ale jakos mnie ta wiadomosc nie ucieszyla :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

13 kwie 2008, 14:20

No ja bylam pewna, że Lenka będzie duża, bo ja jak się urodziłam miałam 55cm i ważyłam 3450g. No mała się pospieszyła i urodziła się miesiąc wcześniej.
Ja po prostu bede kupowala najmniejsze rozmiary,chyba....
Mam troszkę na 50 cm oddam tanio - nie wszystko mam wystawione jeszcze.
mama juz dostaje zajoba,co do niej dzwonie to mi opowiada co kupila dla dzidziusia
moja w kółko kupuje grzechotki i gryzaczki, ciotke mam od ubranek (i niestety siebie w Tesco są takie ładne ubranka i czasem nie mogę sie oprzeć)

No dowiedzcie się już jaka płeć, bo ciekawa jestem!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

13 kwie 2008, 14:28

:ico_noniewiem:
No dowiedzcie się już jaka płeć, bo ciekawa jestem!!
:ico_noniewiem: no ja nie wiem niestety moze sie dowiem na usg w Polsce jak bede 15.05 jak nie no to 10.06 :ico_sorki: to juz musze wiedziec najpozniej :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

13 kwie 2008, 14:33

Marek cały czas oczywiście mówił, że syn i jak byliśmy na USG powiedział, że jak nie syn to proszę nie mówić jaka płeć :-D potem 3 dni przyzwyczajał się do myśli, że będzie córka, aż przełknął i już nie chciał syna :ico_oczko: Teraz dalej chce, a ja nie chce mieć drugiego dziecka, chociaż nie mogę narzekać na Lenkę

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 kwie 2008, 16:45

Tesciowa dzisisj dzwonila i cytuje,,to ja przylece jak sie dziecko urodzi,,- a moze wypadaloby zapytac czy ja chce zeby przyleciala a tak to juz zabardzo nie mam wyjscia -a naprawde to chcialam sobie sama z moim dzieckiem byc ale coz wprosila sie...ale kupiej jej bilet gdzies na 2 tyg po urodzeniu dziecka -bo chce najpierw ja sie z nim poznac -moze i pomoc sie przyda nie mowie ze nie ale jakos mnie ta wiadomosc nie ucieszyla
Ja kupuje bilet ale mojej mamie,tez tak ze 2 tygodnie po urodzeniu,chociaz moja tesciowa pcha sie na chama jako pierwsza.Juz jej wytlumaczylam,ze bedzie jako druga :ico_noniewiem:
No dowiedzcie się już jaka płeć, bo ciekawa jestem!!
Ja mam USG za tydzien i mam nadzieje,ze sie dowiem co bedzie,ale moj maz tez twardo na syna czeka-no nie wiem.....oby zdrowe bylo.....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

13 kwie 2008, 17:24

ale moj maz tez twardo na syna czeka-no nie wiem.....oby zdrowe bylo.....
moj to samo a ja na coreczke :-D ciekawe co bedzie :ico_olaboga: Miszka obys sie dowiedziala bo umieram z ciekawosci co kazda z nas bedzie miala.Ja wlasnioe wrocilam z zakupow ,kupilam sobie 2 pary ciazowych portow w H&M :ico_brawa_01: i okulary na ktore chorowlam juz od dawna ale zbieralam kase :-D .Przy okazji wstapilam do sklepu z dzieciecymi medelkami-jezu ja juz musze wieziec co to bedzie bo nie wiem co kupowac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 kwie 2008, 17:55

.Przy okazji wstapilam do sklepu z dzieciecymi medelkami-jezu ja juz musze wieziec co to bedzie bo nie wiem co kupowac
Ja na razie wchdze i od razu z wychodze ,bo zaczynam tam ryczec i wszyscy na mnie patrza jak na idiotke :ico_noniewiem:
Nie wiem dlaczego ale tak mam,musi mi przejsc bo nic nie kupie w koncu :ico_olaboga:
Ja tez w H&M kupuje sobie ciuszki,a widzialas ta spodniczke ogrodniczki na lato?Musze ja miec!!!!

[ Dodano: 2008-04-13, 17:57 ]
Mam nadzieje,ze za tydzien juz bede Wam mogla powiedziec co bedzie bo mam USG

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość