Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

11 kwie 2008, 08:34

czas leci nie ubłaganie najważniejsze że to szczęśliwy czas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

11 kwie 2008, 16:08

witajcie, spoznione torciki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
oj czas leci i to bardzo, ja jak pracuje to juz trace rachube czasu i leci mi jeszcze bardziej :-) u nas Amelka sie chyba przymierza do raczkowania ale poki co nic z tego, ona lezy na dywanie i jak sobie os uoatrzy to sie bardzo sprytnie obraca wokol wlasnej osi w tamtym kierunku a potem sie turla az doturla sie do tego co sobie upatrzy, szok :ico_szoking: musze ja tak pilnowac, ostatnio wyszlismy z moim Mezem na chwilke z pokoju wracamy a tu miseczka z pudrem wywalona na ziemie a ona lapkami po tym pudrze i wciera go w dywan, szok, dobrze ze do dziubka nie wziela a rece miala takie biale jak ci co cwicza podnoszenie ciezarow :-D :-D :-D
a tak to nawet je ostatnio ladnie, zabki nam ida te dwa co juz wyszly a innych nie widac narazie, jutro idziemy z mezem i para znajomych na disco :-D :-D :-D juz wszystko dograne i mam nadzieje ze sie troche rozerwiemy, jak sie jutro wyszykuje to kaze sobie zrobic fote to wam podesle, poza tym ja chyba sie wybiore za jakis czas do fryzjera, wlosy juz wracaja do normy ale przy czole zaczely mi rosnac jakby nowe i one sa takie dziwnie krotkie wiec przydalaby sie jakas grzywka czy cos zeby ich tak nie bylo widac,
i wogole jakas odmiana, ostatnio troche sie obkupilam w ciuszki i jestem bardzo zadowolona :-D :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

11 kwie 2008, 16:24

Julia chyba nie będzie raczkować :ico_placzek: :ico_placzek: tak dobrze idzie jej "przemarsz" na dupce...dzisiaj z jednego do drugiego pokoju "przeszła" po drodze pokonując jeszcze przedpokój :ico_olaboga:

a między moimi dziećmi zaczyna się wojna :ico_szoking: o zabawki oczywiście- szarpią się i wrzeszczą :ico_olaboga: Julka gryzie Adriana (bez zębów naszczęście :-D ) a Adrian ją pcha i wali głową w podłogę :ico_olaboga: normalnie muszę wyjść bo bym im tyłeczki stłukła :ico_placzek:

karolina-ch, baw się dobrze !!! zazdroszczę Ci troszeczkę :ico_oczko: jaaak jaa bym chciaaaała wyjść na noc i być na lekkim rauszu :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 kwie 2008, 22:13

wisienko mam nadzieje, że u Szymka będzie wszystko w pożądku z tymi drogami moczowymi,ale dobrze że lekarka chce sprawdzić.

anita u nas tez ostatnio jest sajgon z zasypianie, co prawda Tosia nie wstaje ale tak sie kokosi w łózku, że ląduje w poprzeg, z poduszką na głowie i jest awantura, tak od paru dni, gdzies z 20minut muszę ja usypiać. Mam nadzieje, ze to niebawem wróci do normy.

karolina no to udanej zabawy na tym disco i czekamy na zdjęcia.

Ivone widze, że Amelka daje czadu, granie na garkach i psia karma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A u nas dzisiaj dzien był piekny, siedziałam z tosią pół dnia u rodziców w ogrodzie, ona uwielbia spać na świezym powietrzu. W domu była awantura, a ledwo ją posadziłam w wózku to odleciała. Niestety mąż mój ma 38C, mam nadzieje, ze to nie ta cholerna ospa. Jutro mamy jechac na to wesele ale jak tak dalej pójdzie to niestety trzeba będzie zostać w domku :ico_placzek: Uwzieło sie na nas chyba w tym roku , takiego mamy pecha do zdrowia, że czasami mam dość.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

12 kwie 2008, 00:11

Pruedence, :ico_nienie: żadna ospa :ico_nienie: , trzymam kciuki żeby wszystko było ok i wesele się udało

dzisiaj wreszcie było tak ciepło, że w samych bluzach popołudniu wyszliśmy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: strasznie się cieszę, że wkońcu wiosna, ale albo jakaś słaba jestem albo ?????? ... :ico_noniewiem: brakuje mi czasu i siły, dzień przelatuje nawet nie wiem kiedy i tyle rzeczy mam do zrobienia z którymi w ogóle nie zdążam :ico_olaboga:

Julia też lubi spać na dworze, ale staram się nauczyć ją inaczej i tak jeżeli wyjdę z nią koło godz 9.00 rano to nie śpi, musimy wrócić do 11.00 bo to jej pora spania, śpi do 13.00, później druga drzemka koło 15.00 i dopiero spanie koło 20.00- jak wstrzelę się pomiedzy drzemki to na dworze siedzi ogląda i rozrabia w wózku- dzisiaj była awantura, nie wiedziałam o co jej chodzi, aż wreszcie opuściłam podnóżek w wózku i to było to :-D :-D :-D macha i macha nogami tak cały czas :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 kwie 2008, 04:48

Hello, Kochane!!!
U Szymcia wszystko oki. :ico_brawa_01: Tak sie ciesze, nie macie pojecia. :ico_haha_01: Nawet dostał od razu opoznione szczepionki.

Karolina, czekam na foteczki z imprezki!!! Baw się dobrze :-D

Pruedence, na pewno ta tylko lekkie przeziebienie i wesele bedzie super. Trzymam kciuki!!! :ico_haha_01:

Ivone, ale macie ubaw z Amelka!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super sie rozija dziewczynka!!! :-D

Aga, to te Twoje dzieciaki niezłe rozrabiaki sa. :ico_haha_01: Ale fajnie, ze masz juz dwojeczke. Tez w sumie bym chciała drugie dziecko, ale chyba jeszcze nie jestem gotowa. :ico_noniewiem:

Ja tez nie mam na nic czasu. Dzis biegam od rana, jest godzina prawie 23 a ja jeszcze musze pozmywac, zrobic obiad na jutro itd. No i Szymek jeszcze nie spi, wiec jeszcze posiedze troche... A po siłowni dzisiejszej juz padam na pyszczek :ico_olaboga:

Kasia3 przysłała mi super zdjecia swojego Zosiaka. Wkleje Wam ktoregos dnia. Super jest jej corcia!!! :-D

Buziole!!!!

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

12 kwie 2008, 11:04

KOCHANE przyszlam się pochwalić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Łukaszkowi wyszedł dzisiaj pierwszy ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tatus znalazł go podczas śniadanka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: taka głupotka a my płakalismy ze szczęścia :ico_brawa_01:

te wasze maleństwa mało śpią mój Łukaszek ma conajmniej 3 drzemki a nawet 4
wstaje koło 7 i juz koło 9 do spania na godzinkę w sumie funkcjonuje 2-3 godziny bez snu chociaż często bylo ze wystszyma dłuzej

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

13 kwie 2008, 15:37

witajcie,

aga fotki sa super i Twoje dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my dzis po dzampie, bylo superowo, tak sie rozerwalismy, dzis pojechalismy sobie do miasteczka obok, przy okazji jakies zakupki male i na lody, bylo super, zalacze fotke potem, mala gada jak najeta, wczoraj spala, moja kolezanka i kolega byli w domu gdyby cos ale ona grzeczniutka,u nas pogoda wiosenna, wczoraj Amelka miala jakis bunt i wogle nie chciala mleka, jak dalam sloiczek bylo ok, ale z butli nieee i koniec, dzis tak roznie, zobaczymy potem, a my leniuchujemy z mezem bo mamy wolne i dobrze nam z tym, napisze cos potem i moze wkleje jakas fotke, poza tym czyje kupe......Amelkkowa oczywiscie, paaa

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

14 kwie 2008, 08:13

ale pustki :ico_olaboga:

dziewczyny powiedzcie mi jak to u was jest ze spaniem Łukasz wstaje kolo 6 :ico_olaboga: kładę go kolo 20 a wczoraj poszedl spać o 22 a mimo to znowu wstał tak rano :ico_oczko:
wczesniej wstawał koło 7 i tak było dla mnie najlepiej :-D a teraz razem z kurami wstaje

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

14 kwie 2008, 09:41

Amelka wstaje około 7 najwcześniej o 6.30, chyba że kupa. Śpi niewiele w dzień, ale za to cudownie w nocy. O wadze porozmawiałam z babcią i na razie nie będę się martwić, po prostu taka jej uroda i tyle, ale badania dobrze zrobić.
Amleka mi zaczęła śpiewać, to u dziadków. My jej lalalala jak ze smerfów, a ona aaaaa nawet w rytm. Aleśmy się śmiali. A ona jeszcze bardziej, potem to jej nawet lalal wychodziło.
Aga to jeżdżenie pupą wygląda przekomicznie, a wiem, bo wczoraj coś sobie moje dziecko wkręciło i tak parę razy zrobiło. ale na krótkim dystansie. Tak więc mogę sobie wyobrazić jak to wygląda. Rodzeństwa się biją, tak więc się nie przejmuj, ale przynajmniej masz wesoło.
Pruedence, na pewno będzie dobrze.
Anitko tak to jest z tym usypianiem, jak ami się nauczyła raczkować, to nie chciała spać, tylko cały czas raczkować i też bywało ciężko.
Gratulacje ząbka dla łukaszka.
Wisieńko, dobrze, ze są te badania. Napisz koniecznie jak tam Szymcio.
Super żeście odpoczęli KArolinko.
A my po weselu. amelcia została z dziadkami, ale na kąpanie wrócilismy, bo to blisko i chcieliśmy oszczędzić im stresu i jej, bo to pierwszy raz, kiedy na tak długo została sama. I dobrze, żeśmy wrócili, bo już wieczorem awanturowała się i nie chciala jeść, ani spać, tylko płacz. Jak nas zobaczyła to jadła i tak się rozbawiła, że dosyć długo ją usypialiśmy i dojechaliśmy spowrotem koło 9. Ja pierwszy raz od porodu wypiłam alkohol.
I w końcu dostałam okres. W sumie od 3 tygodni karmię ją raz dziennie i już najwyższy czas, ale było to dla mnie takie dziwne już się przyzwyczaiłam do tego, że nie mam. A na wesele, dobrze żeśmy jej nie brali, bo można było się spokojnie wybawić.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość