Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

21 lut 2008, 22:43

Witajcie jakoś tak ostatnio weny nie mam na pisanie :ico_noniewiem: moja Oli na razie nie jest na etapie takim jak wasze dzieci ona na razie tyko wrzuca odpowiednie klocki w dziurki w zabawce heheh ale to też chyba postęp co???ostatnio założyła sobie sama skarpetki na obie nogi i biła sobie brabo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak lubi to robić ze czasem godzinę siedzi i ściąga i zakłada i tak w kółko :-D uwielbia tez nosić czapki i chodzi po domu w czapkach podchodzi do lustra i sie śmieje do siebie jakby z kimś żartowała tak to wygląda heheh cudaczna jest momentami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

21 lut 2008, 22:58

Paulina82 pisze:Witajcie jakoś tak ostatnio weny nie mam na pisanie :ico_noniewiem: moja Oli na razie nie jest na etapie takim jak wasze dzieci ona na razie tyko wrzuca odpowiednie klocki w dziurki w zabawce heheh ale to też chyba postęp co
pewnie że postępy robi :ico_brawa_01:



i każde dziecko rozwija się w swoim tępie i nawet nie ma co porównywać bo to bezsensu każde są kochaniutkie bystre i w swoim czasie naucza sie wszystkiego :-)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

21 lut 2008, 23:47

Paulina82, przeciez Oliwka ma dopiero rok i 4 mies wiec jeszcze ma czas na nabywanie nowych umiejetnosci!Co z tego ze nasze dzieci z jednego roku jak u nich jeszcze liczy sie miesiace :ico_oczko: Bez sensu porownywac...

[ Dodano: 2008-02-21, 22:48 ]
Agnes ty na pewno niedlugo tez doczekasz sie na ten sliczny suwaczek,trzymam kciuki :-)

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

22 lut 2008, 10:23

matikasia pisze:nie no w sumie dobrze ze to sprostowałam. kasiekk słusznie zauważyła że użyłam beznadziejnego słowa.Mam tylko wielką nadzieję, że nie odbije mi jak niektórym nauczycielom, że dzieciom zabierają dzieciństwo na rzecz ułamków i tabliczki mnożenia.brrr
Kasiu-sama bym chciała,żebys była moja mamą :ico_oczko: A kazdy z nas ma prawo cos ''przeinaczyć ''w pisaniu postów :-) :-)
Agnes-dziekuje bardzo za miłe słowa.Ja tez sie ciesze z tej mojej dwójki ,chociaz sa momenty ,że mam ochotę ucieć gdzie pieprz rośnie :-D :-D Ale bardzo ich kocham.A wy napewno bedziecie mieć jeszcze jedno maleństwo.Ja pamietam jak Kasia miała 4 latka to juz staralismy sie o następne,tylko jakos nie wychodziło ,sama nie wiem dlaczego.Wreszcie dalismy sobie spokoj ,a ja stwierdziłam ,że jak mam miec nastepne dziecko to i tak będe miała ,od przeznaczenia sie nie ucieknie ,no i w maju 3 lata temu pojawiły sie dwie czerwone kreseczki :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: Ty tez tak będziesz miała zobaczysz-cierpliwosci
Tylko róznica wieku jest troszke dla mnie za duza .Moja Kasieńka to pomału robi sie panienka-same wiecie inne sprawy ,koleżanki ,już tak nie chce bawic sie z Bartoszem.Jak przychodza do niej koleżanki to sie zamykają w pokoju ,a Bartosz w krzyk ,staram sie wtedy jak moge ,że by i ona miała tez troszke tej swojej prywatnosci,ale nie jest łatwo ,bo mój mały smyk strasznie upodobał sobie koleżanki mojej córki :ico_oczko: :ico_oczko: Więc wydaje mi sie ,że różnica 3-4 lat pomiedzy rodzeństwem jest w porządku.Ale decyzja zawsze należy do rodziców.Życzę Ci jak i innym mamom chcących miec wiecej dzieciaczkówPOWODZENIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 lut 2008, 13:31

Ja właśnie taką różnicę wieku sobie zaplanowałam, ale jak mówisz Dora jak się planuje nie zawsze wychodzi:) więc założe sobie, że jak dostanę pracę i popracuje choć kilka miesięcy moge mieć drugie dziecko:)

Jutro jade do teścia na tydzien.Jak zajrze do was w niedziele nastepna to pewnie bede miala cala lekturke:) musze zlozyc podania o prace w 8 szkołach w nowym mieście wiec i matiego do przedszkola trza zapisać... i musze sie zapisać na zabieg na kamienie do szpitaka i dziś przyjełam już pierwszą szczepionkę na żółtaczkę

Miałam Was pytac,szczegolnie mam dwulatków i więcej.Czy kupujecie już na stale jakąś daną gazetę dzieciom??nam ostatnio na zajeciach babka uświadomiła jaka komercja jest wśród gazet i narobiło się głupich typu WITCH.Poradziła nam kupić coś typu świerszczyk, miś. Kupiłam obie.Poczytałam. Nie jest już to co dawniej,ale chyba można to polecić. Klimat pozostał i w porównaniu to bajowych gazet gdzie sa same zadani i troche bajki, to tu sa jeszcze rymowanki,zgadywanki,wierszyki... może sie zdecyduje na kupowanie jednej z nich...

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

22 lut 2008, 13:51

Dziękuję, kochane jesteście :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:

z Adrianem troche nam to zeszło ale jestem dobrej myśli to będzie nasze trzecie dzieciątko :-)

matikasia ja nawet nie pomyslałam że moga byc takie gazety :-) ale fajnie że napisałaś muszę się rozejrzeć i coś na pewno wybiorę :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

położyłam Adriana spać mam nadzieję że szybko zaśnie :ico_noniewiem: dziś w nocy do nas przyszedł i spał z nami coś mu się śniło a jak się rozpychał ja oczywiście znowu na ścianie wylądowałam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

22 lut 2008, 17:26

wąteczek naprawiłam ....zapraszamy do klikania :-)

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

22 lut 2008, 18:00

beatris75 pisze:wąteczek naprawiłam ....zapraszamy do klikania
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

22 lut 2008, 18:40

Dzieki Beatris 75 :ico_sorki: ,bo własnie pisałam taaaki piekny i długi post ,a le post wcięło ,dobrze ,że chociaż zdjecia zostały moich dzieci-hihihihihihihi :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

22 lut 2008, 18:42

ja gdy pisze jakiś dłuzszy post to sie uczulam na nasze TT i kopiuje na wszelki wypadek,bo to róznie bywa ,a potem zawsze można wkleic szybko :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość