lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

14 kwie 2008, 09:36

Ja nic nie kupuję z ubranek - dostałam mnóstwo ciuszków po mojej siostry i szwagierki (obie w zeszłym roku urodziły synków). Większość rzeczy mam typowo chłopięcych, ale u nas od początku było wiadomo, że będzie chłopiec.
Ty chyba nie widziałaś jak się mój bezwstydny synek pokazał na USG w lutym? :ico_oczko:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2b9 ... a11e4.html

Może zrobię zbiorczą fotkę naszej wyprawki :-)

[ Dodano: 2008-04-14, 09:38 ]
janoszka, słodkie ubranka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 kwie 2008, 09:42

jestem z kawa i drożdżówką. powyrywałam chwasty miedzy kwiatkami ale tylko łeb mnie boleć zacżał i brzuch przydusiłam trochę, eh do niczego już sie robię. M. siostra która nie pracuje, nie uczy się ani ogólnie nic nie robi prócz ogladania tv (ma 25 lat :ico_noniewiem: ) a mioeszka 10 minut spacerkiem od nas mogłaby zapytać czy nie potrzebuję w czyms pomocy. jej by to zajęło dosłownie 30 minut a ja pomecze się jeszcze- pewnie ze trzy podejścia zrobię zanim to poplewię a wtedy to już od nowa ta pierwsza częśc będzie zarośnięta. :ico_noniewiem: ale co tam- umiesz liczyć, licz na siebie, nie bedę nikogo prosiła :ico_noniewiem:
janoszka, ja kiedyś wklejałam ciuzki dzidzi, nie wiem czy już wtedy klikałaś z nami?
ja ju nie kupuje bodziaków bo na 62-68 mam 5 bodziaków nowych i chyba 3 używane to myślę że starczy :ico_noniewiem: w ogóle postanowiłam że juz teraz nic z ciuchów nie kupuje bo jeszcze pewnie mama i siostra mnie zaopatrza bo tez co mama na zakupki jedzie to z ciuszkiem wraca. :-D

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

14 kwie 2008, 09:42

lulu_, :ico_brawa_01: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: no niezły bezwstydnik :-D

mam pytanie nie wiesz może ile w sklepach kosztują mniej więcej takie bolerka jak to np.?
http://www.agahurtownia.home.pl/wanaga/bolbol5.jpg

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 kwie 2008, 09:43

Witam

U nas też słoneczko za oknem, a my niedawno zjedliśmy śniadanko.
Muszę zabrać się za sprzątanie bo w zlewie starta garów :ico_olaboga:

janoszka, jak mam na te pierwsze 56, 62 raczej uniwersalne kolory, bo w sumie nigdy nie wiadomo tak do końca co wyjdzie, ostatnio zapewniali moją koleżankę że bedzie córka, nakupowała różowych ciuszków a ty w sobotę chłopiec się urodził :-)
Wiadomo potem mam już wszystkie takie chłopięce bo jak miałam Milana to na niego się kupowało.

Marta26, ja czasem mam problem z tym twoim drzewkiem bo jak odpalam to tylko stronka się pokazuje a podlewać nie chce
A w ogóle , to ty z Jaworzna jesteś?? Tego na południu Polski?? ?Bo ja tam bywałam na wakacjach bo mam rodzinę :ico_oczko:

spinka, to udanych zakupków życzę :-)

lulu_, a u mnie ciągle w dole, a jak się budzę to w ogóle normalnie czasem górę płaską widzę

Chyba moja dzidzi już unormowała ranne pobudki bo wstaje identycznie jak my koło 9 , oby tak zostało, :ico_oczko:
Dobra ide w te gary, a zdjęcia to pewnie dopiero koło 15 wrzucę, bo teraz się nie wyrobię

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 kwie 2008, 09:46

no i wzięłam od siostry laktator i ręcznik z kapturem dla dzidzi .
laktator mam avent więc musze miec butelki tej firmy przynajmniej do sciągania pokarmu.ucieszyłąm się bo ta nakładka silikonowa spokojnie nadaje sie do użytku jeszcze. co prawda trochę miekka jest już ale nie ma dziurki ani nic więc luzik.
lulu_, dzięki za drzewko :-D
janoszka, słodkie sa te ubranka, tylko ja już musze zamykac oczy na nie bo po co mi małe ciuszki w zbyt dużej ilości? A na duże będzie czas kupowac jak juzdzidzia bedzie z nami i płeć poznamy na 100% Bo póki co kupuje uniseks, no z wiekszą skłonnościa na chłopiece- ale zawsze taie które ewentualnie babeczka tez założyć może :-D

[ Dodano: 2008-04-14, 09:47 ]
siunia, a to złosliwe drzewko :ico_noniewiem:
tak jestem z jaworzna na południu- miedzy krakowem a katowicami. w jakiej dzielnicy masz rodzinke?

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

14 kwie 2008, 09:48

janoszka, nie mam pojęcia :ico_puknij:
Od kiedy jestem w ciąży omijam sklepy z ubraniami, bo w niczym się sobie nie podobam

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

14 kwie 2008, 09:49

Marta26, no ja mam narazie 4 kaftaniki 2 szt śpiochów i 2 bolerka. (+czapeczki i skarpetki). i to na 56. a jeszcze body na 62 którym mama nie mogła się oprzeć :-D

orientuje się ktoś w tych bolerkach, hmm? :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 kwie 2008, 09:49

Chyba moja dzidzi już unormowała ranne pobudki bo wstaje identycznie jak my koło 9 , oby tak zostało, :ico_oczko:
oj to mnie czekają cięzkie noce- zwykle koło 4-5 maluch dokazuje że hoho a potem to jak ja sie budze , koło 8-9 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

14 kwie 2008, 09:50

lulu_, no ja tez ja tez, ale kurde to jest fajna sprawa na wiosne, bo ja mam wszystko z rekawem krotkim albo 3/4 a zawsze cos z długim się przyda. i brzuchola mozna pokazac :-D

moja niunia ise obudziła :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 kwie 2008, 09:51

janoszka, nie pomoge ci z tym bolerkiem. zreszta w kazdym miescie inne ceny :ico_noniewiem:
to ja mam juz ciuszków dużo. Mam tylko 2 koszulki na 56 i są bardzo dużo mniejsze od tych na 62 i moja mama mówi że mi w nie dziecko nie wlezie. powiedziałam że lalkę kupię i ubiorę bo takie śliczne :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość