Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

14 kwie 2008, 09:51

szaleństwo w brzuchu :-D :ico_szoking: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-14, 09:53 ]
Marta26 no to body co mama kupiła w rozm. 62 to nic się nie różni na dlugosc, tylko ma minimalnie szersze otwory na nóżki, :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 kwie 2008, 09:54

Hej i ja już jestem z :ico_kawusia: widze, że humorki dopisują i pogoda też, to tak ja u mnie :-)

Ja niedawno wróciłam z miasta,byłam zrobic bad. mocz i krew (dla świętego spokoju zrobiłam sobie tez na cholestazę, w prawdzie juz się tak maniakalnie nie drapię, ale od czasu do czasu mam takie napady). No i dopiero zjadłam śniadanko :ico_haha_02:

Dzisiaj to trochę sie denerwuję (zresztą juz od paru dni), bo po południu zawozimy naszą Torę na sterylizację, coś czuję, że sie popłaczę, jak zobaczę ją nieprzytomną i w ogóle mam głupie mysli, czy się obudzi itp. :ico_olaboga: Najgorzej, ze odbieramy ją jeszcze nieprzytomną, nie wiem co to będzie. Strasznie mi jej szkoda :ico_placzek:

Muszę Was doczytac :-)
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2008, 09:54 przez NOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

14 kwie 2008, 09:54

ostatnio zapewniali moją koleżankę że bedzie córka, nakupowała różowych ciuszków a ty w sobotę chłopiec się urodził
Hmm... jestem już tak nastawiona na synka, że podejrzewałabym jakiś spisek, gdyby nagle dziewczynka się pojawiła :ico_szoking: Siusiaka już dwukrotnie na własne oczy widziałam i lekarz nawet przez chwilę nie miał wątpliwości co do płci.

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

14 kwie 2008, 09:54

pees. co sądzicie o stanikach do karmienia?
ja rzadko kiedy noszę bo nie lubię, a ostatnio znalazłam koszulkę do karmienia (normalnie jak taki bieliźniany top z lycry czy czegoś i nakładki na piersi - biały.) ale kosztowała 66zł :-/ i nie wiem co wybrać czy staniki czy koszulkię i jakiś stanik.
może ktoś coś słyszał na temat?

[ Dodano: 2008-04-14, 09:56 ]
NOWA, witaj! :ico_kawa: :ico_oczko:

ja ostatnio mam takie myśli co do mojego psa, który ma juz 12 lat, boję się codziennie jak na niego patrzę, że zdechnie, a co najgorsze że przed porodem :(
i jak tu odpędzać takie myśli?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 kwie 2008, 09:59

NOWA, biedna psinka, ale nic jej nie będzie, Ty to bardziej przeżyjesz wiesz? tylko niech się dobrze odsika przed uspaniem bo inaczej bedzie wtopka jak z mojej kolezanki kotem- zawiozłyśmy go do kastracji no i lekarz dał mu usypiacza, trzyma go na rękach , na szczeście siusiakiem nie w swoją stronę, ale biurka a tu nagle kociak zaczyna sikac bo usypia. No i sikał i sikał i sikał i konca nie było, kolezanka już burak na twarzy a ;ekarz tylko głowa pokiwał i się pyta kiedy ten kot sikął. a ta mówi że nie wie. No a on jej tylko powiedział że przed uspaniem zwierzak musi być wysikany bo jak zasypia z pełnym pecherzem to efekt jest jaki jest.kociak bez problemu się wybudził potem, nie martw się, dobrze bedzie!!!

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

14 kwie 2008, 10:01

NOWA, nie martw się, na pewno będzie dobrze. Tora nic nie będzie czuła i obudzi się w znanym otoczeniu, w domu.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 kwie 2008, 10:01

co do stanika to własnie wczoraj kupiłam sobie w lidlu. Jest w miarę wygodny choć ma dość gruba gumę pod piersiami i zakłada się go przez głowe i nie wiem czy wlecie nie będzie mi goraco przez ta gumę. Ale i tak mam zamiar jeszcze sobie jeden kupić z tym że juz po porodzie jeśli bede karmić .No bo po co mam nakupowac biustonoszy takich jak się okaże że np. nie moge karmić. Ale nastawiam się że będę modła oczywicsie :-D
co do psów to nasza- mieszka z rodzicami ma 11 lat ale wyglada i zachwuje się jak 3-4 letni psiak to mam nadzieje że tak szybko nam nie zwieje z tego świata.

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

14 kwie 2008, 10:06

Marta26, mój kot tez był na kastracji,ale nie obsikał nikogo, jedynie musiałam go nieść na rękach przez pół dzielnicy bo nic nie jeździło, a ten był nieprzytomny, wyglądałam jakbym zwłoki niosła :ico_szoking: :-D
ale się potem wybudził i miał głupawkę - oiczywiście ja miałam mnóstwo śmiechu :-D
ale wtedy mogłam go nosić bo nie byłam w ciązy, jak się dowiedziałam że jestem to go musiałam oddać, bo bałam sie podrapań i powikłań, a on lubił zabawy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 kwie 2008, 10:06

a kwietnióweczki nam się sypią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-14, 10:08 ]
janoszka, my miałyśmy kota w torbie podróznej- oczywiscie otwartej ale nie było go widac i było wygodnie i jemu i kolezance która go niosła.
wiecie co- jak się kwietniówki rozpakują to lecą majówki a potem wiecie kto? :ico_szoking:
tylko ja będę pewnie na szarym koncu :ico_noniewiem: ale co tam, grunt że każdy dzien nas zbliza do spotkania z pociechami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

14 kwie 2008, 10:11

Marta26, a potem już myyy!! w końcu w końcu! :-D
ale oczywiście będziemy tu wklejać w miarę możliwości zdjęcia naszych pociech? wtedy już założymy nowy temat, żeby się nie pogubić :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość