Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

11 kwie 2008, 20:39

lida82, piszę żadko bo się czuję nie najlepiej, ciągle mi niedobrze i nie mam na nic ochoty. Nie mam ochoty nawet na jedzenie blee . . . i efekt jest taki że jem bardzo mało a jak już zjem to później cierpię :ico_noniewiem: W ogóle to mam już dosyć tego siedzenia w domu :ico_puknij:

#ania#, jakoś musimy przetrwać ja mam USG 22.04.2008 ale to będzie jeszcze wcześniej niż wtedy. A będziesz miała badania prenatalne w ciąży??? Ja będę miała i wszystkie badanie po 11tc będę miała za darmo.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

12 kwie 2008, 16:17

A już myślałam, że to tylko ja się tak męcze.. Boże nigdy nie miałam zgagi, a teraz co nie zjem to normalnie jedna wielka tragedia.. dzisiaj w aptece doradzono mi, żeby pić herbate imbirową, podobno pomaga.. więc zakupiłam wypiłam i puki co jest ok... ale czuje się fatalnie.. jestem jakaś taka rozbita nie moge się za nic zabrać, normalnie jak nie ja..

A co do badań prenatalnych to nie wiem, nie rozmawiałam o tym jeszcze z moją gin.. właściwie wszystkie genetyczne oboje mamy świeżo co zrobione i wyszło że my żadnych wad genetycznych nie mamy, więc dziecko też "niby" nie powinno mieć... ale musze dokładnie dopytać mojej lekarki co ona o tym myśli.. ja na wizycie byłam tak zaaferowana tym, żeby dowiedzieć się, czy ciąża zagnieździła się w macicy, że w zasadzie nic więcej mnie nie interesowało, teraz pójde już lepiej przygotowana, właściwie to chyba zrobie sobie liste pytań:):)

lida82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 27 mar 2008, 15:18

12 kwie 2008, 19:21

zgaga, zgaga, od tygodnia tak mnie męczy, właśnie dzwonię do lubego by mi kupił jak będzie do domu jechał, wypróbuje tego sposobu :ico_wstydzioch: .

Ja Motylku nie męczę się aż tak bardzo, ostatnio mam ciężkie dni, taka jakaś jestem, pracuje od 7 do 15 w biurze, chodzę spać o 22, także nie jest źle, W piątek musiałam wstać tak wcześnie, bo jechałam do Torunia do pracy na zmianę, a konkretnie, tam do biura, żeby móc się urwać i mieszkanie obejrzeć. Wybraliśmy z lubym i muszę powiedzieć, że jest piękne, w sam raz dla nas i małego, wprowadzamy się 1.05 i jeszcze trza się tam urządzić, a ze mną tak średnio, dlatego tak trochę się męczę. Oj i lekarza nowego trza szukać, wszystko od nowa zacząć :ico_olaboga: .

Awatar użytkownika
Bea
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2008, 22:22

12 kwie 2008, 23:54

Witam serdecznie listopadówki i wszystkie inne przesympatyczne osóbki na tym forum. Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do waszego grona. Pierwszy raz zalogowałam się na tego typu portalu, więc nie ukrywam, że mogę potrzebowac Waszej technicznej pomocy :ico_haha_01: Mój pierwszy Aniołek (a właściwie prawdopodobnie dwójka aniołków - ale wersje były różne) odszedł 6.11.2007. Nawet nie zdążyłam oswoić się z myślą, że jestem w ciąży, a juz ją straciłam. Teraz strasznie bałam się do pierwszej wizyty u lekarza. miałam ją 27.03 i tym razem wszystko jest dobrze!!! Niesamowite to przeżycie zobaczyć tętniącą życiem fasoleczkę na tym małym monitorku. :ico_brawa_01: Jestem bardzo szczęśliwa, a jednocześnie (choć wiem, że nie powinnam) bardzo się boję.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

13 kwie 2008, 21:39

Bea, witaj w śród nas!!! Im nas więcej tym przyjemniej..:D:D

Ja dzisiaj jestem lekko wybita, cały dzień w szkole, później byliśmy u znajomych i brakuje mi drzemeczki:):) ale to już za chwilke:):)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

13 kwie 2008, 22:27

...
Ostatnio zmieniony 15 gru 2008, 22:42 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

14 kwie 2008, 09:22

poccoyo, witaj w śród nas:):)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

14 kwie 2008, 10:39

...
Ostatnio zmieniony 15 gru 2008, 22:43 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

14 kwie 2008, 11:13

poccoyo, witaj serdecznie wśród nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo się cieszę że jest nas coraz więcej :-D Ja mam tak samo jak Ty zupełny brak apetytu zgaga i mdłości. Wczoraj było mi tak słabo że już na siłę staram się coś zjeść, najgorzej mam z mięsem w ogóle mi nie idzie. Jak byście zobaczyły moją porcję na obiad to normalnie kupa śmiechu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: trzylatki jedzą więcej niż ja :ico_smiechbig: Z tym że ja wzale chudnąć nie muszę a wręcz nie powinnam bo zniknę z tego świata :ico_oczko:

Bea, serdecznie Cię witamy i jesteśmy z Tobą. Jesteś kolejną kobitką która na naszym wątku straciła tak cenny skarb. Ja też straciłam dzieciątko moje upragnione 14.09.2007 miałam zabieg :ico_placzek: Moja dzidzia przestała się rozwijać w 9tc a dowiedzioałm się o tym w 12tc pod czas drugiego USG. Też bardzo się boję i wpadam nie raz w panikę albo szlocham bo się boję, że wszystko się powtórzy. Ale w głębi serca wierzę, że będzie dobrze tym razem. Teraz mam USG 22.04.2008 i już nie mogę się doczekać ale czas szybko leci i już niedługo się uspokoję jak zobaczę nasze maleństwo tętniące życiem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

lida82, to dobrze że w pracy się tak bardzo nie męczysz ale odpoczywaj ile wlezie :-D

#ania#, dokładnie najlepiej o wszystko wypytać lekarza. Ja się ostatnio dowiedziałam że mam paciorkowca typu B i lekarz nic mi nie powiedział że jest on bardzo niebezpieczny dla dziecka pod czas porodu. Wiem że do porodu jeszcze kupa czasu ale dla mnie to jest bardzo cenna informacja bo wiem że muszę to wyleczyć jak najszybciej i też na następnej wizycie o tym porozmawiam z ginką.

[ Dodano: 2008-04-14, 11:18 ]
Wiecie co ten suwaczek który sobie wkleiłam z tt strasznie nawala :ico_zly: :ico_zly: co on w ogóle pokazuje za bzdury!!!!!!! Chyba go skasuję :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

14 kwie 2008, 13:08

poccoyo, Bea, gratuluję!!!!! :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość