Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

14 kwie 2008, 09:15

ja mam chwilę wolnego w pracy wiec korzystam z usług TT :-D :-D

dziewczyny czy któraś z Was została obdarowana spadkiem - bo chcialam podpytać się jak pewne sprawy wyglądają w praktyce :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

14 kwie 2008, 12:17

Ja - ale ponad 10 lat temu, wiec wiekszosc tych prawnych rzeczy załatwiał wtedy mój ojciec
no to szkoda

dziewczyny gdzie się podziewacie??

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 kwie 2008, 13:19

dziendoberek
ja dopiero dzis bo weekend w szkole a przed weekendem uczylam sie na egzamin ktory na szczescie zdalam...
Oskar wlasnie spi a japopijam herbastke goraca..na dworzu szaro i leje :ico_noniewiem: wczoraj byl jeden z ielicznych dni kiedy slonce swiecilo i cieplo bylo a tak po za tym wciaz leje

Jaka sliczna Oliwka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo do ciebie podobna Dorotko :ico_brawa_01:

Martynko Oskar tez taki mamisynek i jak sie rusze z pokoju to zazwyczaj wrzask :ico_noniewiem:

co do mezow to ja mam tak samo jak Ewelina jak juz T przyjezdza to by tylko siedzial przy kompie albo lezal przed tv..vo prawda przewinie malego, ubierze ewentualnie nakarmi ale to juz z fochem...bo wg jego slow "oskar woli ciebie" :ico_zly: no tak bo jak dla taty wszystko co przy dziexdku to problem to sorry... tym bardziej zalezy mi aby spedzal z nim duzo czasu, bawil sie skoro go nie ma ale on malo checi wykazuje :ico_zly:

ja coraz bardziej zastanawiam sie czy sobie jakiejs pracy na wakacje nie znalesc...maly moglby pojsc do przedszkola tego o ktorym pisalam, tylko musze zobaczyc czy sie oplacac bedzie bo ono kosztuje 650 zl a wiadomo jak u nas z zarobkami :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

14 kwie 2008, 13:34

My bylismy właśnie 3 godziny na dworze :-) cudna pogoda :ico_brawa_01: urządzilismy sobie też małą przejażdżkę rowerową,żeby wypróbować fotelik, który Michałek dostał w spadku po starszym kuzynie :ico_oczko: Michaś był zachwycony,śmiał się aż głośno :ico_haha_01: tylko z moją kondycja po zimie nietęgo :ico_olaboga:
wracajac do tematu kąpania, to wczoraj bylo to samo i wykąpalismy go takiego ryczącego, zasikał się wcześniej i nie było innego wyjścia :ico_olaboga: właśnie u nas było tak jak z Oliwką,najpierw Michas nie chciał myć głowy, a teraz wcale by się nie mył :ico_szoking: szok tym większy,że jeszcze 3 dni temu sam sobie szykował zabawki do kąpieli i nie można było go z niej wyciągnąć...

o spadkach wiem niewiele, jeszcze nic nie dostałam :ico_oczko: :ico_haha_01:
może wstaw Dorotko pytanie w dziale "Pilne" tam większość tiktakowiczów chyba zagląda :ico_noniewiem:

no i piekne zdjęcia Oliwki, wyrosłą juz panienka,że ho ho... :ico_brawa_01:
i piekny nowy podpisik Emilki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 kwie 2008, 13:35

Gabrysiu snilas mi sie z Emi :ico_haha_01: spotkalam was na miescie i Emi byla o glowe wyzsza od Oskara :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

14 kwie 2008, 13:36

kosztuje 650 zl a wiadomo jak u nas z zarobkami
no to sporo, faktycznie musisz jakiejś popłatnej pracy szukać,żeby się opłaciło

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 kwie 2008, 15:33

chyba ZE ZAOPIEKUJE SIE jakims jeszcze dzieckiem w wakacje, wtedy szkoly nie mam wiec moze sprobuje, a i Oskar towarzystwo bedzie mial
sie zobaczy :ico_haha_01:
Oski spal 3 godziny , dopiero co wstal zaraz obiad bedzie jadl... na dworzu wciaz szaro i jakos tak deszczowo ale juz 15 stopni jest..brakuje nam tego slonka

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

14 kwie 2008, 18:23

Witajcie!!! U nas stal sie dzisiaj cud poszlam za rada Gabrysi i polozylam malego samego i wyszalm z pokoju chwile mnie wolal a potem sam zasnal kompletnie bez placzu i od dzisiaj codziennie bedzie tak usypiany.

U nas pogoda dzsiaj piekna bylismy na spacerku nawet tata sie z nami wybral a malego nie moglam wyciagnac z piaskownicy az sie poplakal ale w domu zjadl zupka z dokladka a zaraz potem kanapeczke z szyneczka i pol banana.

Pawełek przez ostatni miesiac znowu urosł 2 cm i teraz mierzy 88 cm

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 kwie 2008, 20:59

to Oskar chyba jest jednak sporo mniejszy bo ma gdzies ok 83 cm a i z waga stanal i wazy 11,5 ale akurat tym sie nie przejmuje... :ico_haha_01:

teraz moj czortek zasypia ale cos mu sie chyba nie chce...

tez bardzo lubi w piaskownicy siedziec ale teraz jak tak wciaz u nas pada to nici z zabaw na placu zabaw :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

14 kwie 2008, 21:19

Niestety juz iweczorem nie dal sie tak latwo uspic tak sie darl ze w koncu usiadlam kolo niego i dalam mu reke :ico_wstydzioch: i od razu usnal ale to nie znaczy ze nie bede dalej probowała.

Mam tylko nadzieje ze dzisiejsza noc bedzie lepsza od poprzedniej bo non stop sie budzil juz nie mam sily wstawac do niego w nocy poprostu puszczaja mi nerwy :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-14, 21:23 ]
No ja uciekam dobranoc kochane spokojnej nocki!!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość