Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

14 kwie 2008, 18:10

Ja tez na poczatek kupie pampersy, eksperymentowac bedziemy pozniej :ico_oczko: Ponoc te wyciecia na pepek nie zawsze sie sprawdzaja bo nie trafiaja w pepek ze tam powiem :-) No bo w sumie dzieci roznnia sie od siebie. Mozna samemu wyciac bez problemu, albo wywinac pieluche - przewaznie tak robily moje znajome.
Wydaje mi sie ze pampersy tez sa z wycieciem , ale nie wiem czy wszystkie newborny czy jakis rodzaj specjalny tylko z wycieciem.. Ja na razie nie kupuje, zostawie to na koniec
a jak ta kolezanka co rodziła na ujastku? w domku już? wiesz wypytaj ja o wszystko jak bedziesz u niej a ona bedzie na siłach opowiadac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


nic jeszcz nie wiem, ma sie odezwac kiedy bede mogla ja odwiedzic :-) Ale kilka godzin po porodzie jak dzwonilam to bya raczej zadowolona. Szczegoly na pewno opisze :-)


janoszka fajne ciuszki :-D co wchodze na forum to masz inna fotke w profilu :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

14 kwie 2008, 18:45

Tuska, a bo coś muszę w sobie zmieniać, chociażby zdjęcie na profilu :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 kwie 2008, 19:18

Hej

Wrócilismy :-) , tora już po zabiegu, wszystko poszło dobrze, juz jak przyszlismy po nią ( po 1 h), to zaczęła się wybudzac. Teraz bidulka leży, od czasu do czasu łebek podnosi i nawet próbuje wstac, ale widac jeszcze słabiutka.
Jeśli wszystko będzie dobrze, to w srode do kontroli i za tydzień na sciągnięcie szwów.
No i przez tydzień będzie musiała byc w domu, wychodzenie tylko za potrzebą na smyczy.
Ale mówie Wam, nerwa miałam strasznego, aż załowałam, że tam pojechałam, bo jak zobaczyłam jak zaczęła schodzic po zastrzyku, to az źle sie poczułam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

14 kwie 2008, 20:10

NOWA, najwazniejsze ze wszystko OK :ico_oczko: :ico_sorki:
oby piesutek szybko doszedł do siebie! :ico_brawa_01: :-D

a ja po spacerku, co prawda tylko do sklepu ale zawsze.
umieram pół dnia przez plecy po tym dzisiejszym maratonie po bolerko :-/

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

14 kwie 2008, 21:15

hej dziewczyny!!!Ja jak zwykle sobie poczytuje wasze posty.
Dzisiaj mialam pierwsze zajecia w szkole rodzenia, a potem zrobilam male zakupki dla mojego dzidziusia i kategorycznie stwierdzam, ze juz mu nic nie kupie!!!wystarczy. Dzisiejsze ciuszki leza rozlozone na sofie a ja sie nie moge napatrzec :ico_haha_01:
Zostal mi jeszcze wozek, ale mam wybrany i materacyk do łózeczka.A i jeszcze laktator. nie wiem czy kupowac jakies butelki i sterylizator bo mam nadzieje na karmienie piersia, ale pewnie na wszelki wypadek kupie :-)
Teraz musze zadbac o siebie, bo poza pizamami i szlafrokiem nie mam nic :ico_szoking:
Ale pocieszam sie, ze jeszcze 9 tygodni zostalo :ico_oczko:
Ale cudownie na kwietniowkach, nie?
Pozdrawiam serdecznie!!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 kwie 2008, 22:27

NOWA, to super że już po zabiegu, niech sunia tam szybko dojdzie do siebie

martam21, :ico_brawa_01: za zakupki.

No u mnie Milan śpi, a ja mam chwilę dla siebie bo mąż dopiero o 24 z pracy wraca.
Mogę się wam pokazać w nowej koszuli :-)

http://img233.imageshack.us/img233/7465/1039ya0.jpg

http://img81.imageshack.us/img81/3871/1041dd0.jpg

http://img528.imageshack.us/img528/8865/1042da5.jpg

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 kwie 2008, 22:30

Hej

Jak się trzymacie? Ja jestem na podtrzymaniu i mam skierowanie do szpitala niestety, jak na razie podpisałam papierek, że odmówiłam przyjęcia na oddział patologi ciąży na własną prośbę, ale wszytsko się rozstrzygnie 24 kwietnia, bo mam wizyte u ginekologa, żeby zobaczył czy rozwarcie się nie powiększyło i szykna chociaż minimalnie stanęła w miejścu ( na chwile obecną stan: 3,5 cm rozwacia, szyjka scentrowana, skrócona, miękka, podatna, dziecko wstanione w kanał rodny, napiera silno i zsuwa się w dół i silno napiera, ni i skurcze :ico_placzek: ) . Lekarz tak jak w poprzedniej ciąży kazał mi leżeć i leżeć i nic nie robic, ale jak to nie robić skoro ma się małe dziecko ??? dom i wiele innnych obowiązków ...ale jakoś się trzymam ... byle do 36 tc ... Jem leki rozkurczowe, takie tam inne hamujące praces, jakby było lepiej, no zobaczymy co powie... No i dalej będziemy kontrolowac stan wód płodowych (AFI=16, za dużo wód mam) i te nóżki, ale mam nadzieje, że nie musze się zamatrwiać, ale skoro poruszyli ten temat specjaliści to trzeba iśc i popatzreć, czy wsio ok...

Ja dziś jestem potwornie zmęczona bo dzisiejsza noc była koszmarna :ico_olaboga: wcześniej połozyłam się spać, przespałam może z 20 minut i dopadła mnie taka zgaga, że aż wymiotowałam całą noc, nie miałam mogdałów, mleka ani nic innego, co by mi pomoglo :ico_placzek: Bardzo wymiotowałam od tego, aż mi się w głowie kręciło .. Okropność! A cały przewód pokarmowy , nawet w buzi mnie tak bolał od tego kwasu, że strach ... O matko.. kiedy będzie finał... Ani nie ma jak znaleśc dogodnej pozycji do spania ani nic... męczy mnie to już ... A na sam koniec jeszcze skurcz w łydce mnie złapał ...
No już niedługo ... ale na wszelki wypadek mąz kupił mi dziś reni na zgagę :ico_sorki:

Dobranoc

[ Dodano: 2008-04-14, 22:33 ]
siunia Śliczna koszkulka, jeszcze pięknijsza Ty i twój brzuś!

Tuska Ja tam przy /wojtusiu miałam zwykłe pampersy u je tylko wywijałam i też było wsio ok...

NOWA Dojdzie do siebie, i będzie wszystko ok... !

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 kwie 2008, 22:38

Małgorzatka, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: , współczuję , no ale dobrze cie rozumiem że czasem nie da rady poleżeć przy dziecku , no co innego jak ktoś by jeszcze był i pomógł.
Trzymam mocno kciuki żeby udało ci się spokojnie dotrzymać do końca :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

14 kwie 2008, 22:44

siunia, śliczne zdjęcia!! i koszulka śliczna i brzusio i Ty cała! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 kwie 2008, 23:43

janoszka, dziękuję. :-)

Jejciu dopiero udało mi się skończyć robić wpis zaległy na bloga :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość