Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 kwie 2008, 11:29

Witam dziewczynki widze że się spóźniłam bo wszystkie już pouciekałyście :-) widze że fajne plany na dzień macie - więc miłego dnia i udanych spacerków. U nas pogoda taka sobie nie ma słonka no ale nie pada więc później może wyjdziemy pohasać. My wczoraj na działce byliśmy i pogoda była przyjemna słonko pieknie i przyjemnie grzało :ico_brawa_01: może dziś jak mąż wróci to tez pojedziemy :ico_noniewiem: no zobaczymy.
Iwciu - pocałuj Bartusia w czółeczko :ico_buziaczki_big:
Mery - dobrze że jest Kornel dotrzyma Ci towarzystwa mój mąż też często wyjeżdża no ale co już jakoś muszą nam byt zapewnić.
Asiu- mam nadzieje że zrobisz jakieś zdjęcia w tym zoo :-)
mazia, - to impreza się szykuje :-)
Anetka - też uciekła na cały dzień :-)
Zostałam sama i nawet nie mam z kim kawy wypić :ico_placzek:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

14 kwie 2008, 11:57

Edulitko ja pije kawke, byliśmy zamówic kwiaty godzinke pochodziliśmy, teraz mała śpi a ja prasuje :-D U nas super pogoda małej dziś ubrałam tylko body koszulke z dł rękawem i bluze naprawde ciepło :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 kwie 2008, 12:01

Fajnie :-) u nas słoneczko zaczyna prześwitywać może też się poprawi :ico_haha_01: . Ja nie nawidze prasować tak wogóle staram się tak wieszać wyprane żebym nie musiała :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-04-14, 12:02 ]
Martnka już umie jeżdzić na rowerku?

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

14 kwie 2008, 12:21

No była w niedziele z mężem no to coraz lepiej jezdzi, ma cieżki ten rower. I przez to tak jakos nie umi sie nauczyć,ale mąż powykrecał z niego wszystko co się dało no i jakos jezdzi. Miałam taki mały rowerek ale Martynka wcale na nim nie jezdziła więc go dałam kolezance a tu teraz Matyldzi musze coś kombinować :-)

[ Dodano: 2008-04-14, 12:23 ]
Ja tez nie lubie prasowac ale cóż zrobic trzeba. Dziewczyny jeszcze za małe do prasowania :-D A następne pranie sie suszy :ico_olaboga: Przyszlismy ze spaceru i już spodnie do prania bo mała tak wyciera te chodniki że hej :ico_olaboga: A tych bluzeczek spudniczek najgorsze te falbanki :-D :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

14 kwie 2008, 17:38

Hej

Hop, hop!!! Może koniec już tych spacerów :-D

MARITTA nie denerwuj się, przecież Lilusia nie chciała :ico_haha_01: i wracaj do nas, bo muszę z Tobą porozmawiać :-)

IWCIU ode mnie również buziaczek w siniaczek :ico_buziaczki_big:

MERY to nie wina Kornelka że ściana zajechana, te autka teraz takie beznadziejne robią :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: U nas też jest już parę śladów :-D


Założyli mi dzisiaj kartę ciąży więc dopiero teraz czuję że :ico_ciezarowka: Na Duphastonie pojadę chyba do 16 tyg. Wpółżyć nie można, dźwigać nie można :ico_olaboga: To co ja mam robić????? :ico_haha_01: Może zacznę szydełkować :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

14 kwie 2008, 17:46

Hej Kasiulko ja już wróciłam ze spaceru, Matyldzia się wybiegała. A teraz znowu spadła z tapczana i beczyyyyyyyy :ico_placzek: ide do nie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 kwie 2008, 18:22

No heyah :-D
Ja po zoo, nogi mi w d.. włażą, ale fajnie było

Kasieńko no suwak zajefajny :ico_brawa_01: Powiedz jak się czujesz, zanim pójdziesz szydełkować...

Mąż się smieje że mi sąsiedzi "dzień dobry" nie mówią, a ja na to że aspołeczna chyba jestem bo nikt mnie nie lubi :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

14 kwie 2008, 18:33

MAZIU a może przywiążesz do czegoś (np. do kaloryfera :ico_oczko: ) tą Twoją córeńkę?? skoro taka wywrotna :-)

ASIU jest ok, byleby przetrwać ten I trymestr :ico_haha_01: Suwak też mi się podoba :-D :-D :-D A ja Tobie mówię "dzień dobry" :ico_haha_01: Fotki robiłaś dzisiaj? Jak tak to dawaj.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

14 kwie 2008, 19:19

Hej mąż przywiózł rowerek matyldzi zachwycona :-D Wiecznie siedzi i robi brbrbr :-D Tak przywiąż ją do kaloryfera to mi kaloryfer urwie :-D Asiu jak mała jak zobaczyła tyle zwierzaków. Ja byłam ostatnio u was w zoo jak byłąm w ciąży, może dlatego moja matyldzia taka ruchliwa bo się naogladałam tych małp. :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

14 kwie 2008, 21:32

Hello

Kasiulka- przypomniało mi się,jak ja też musiałam uważać i nic mi nie było wolno oprócz łykania różnorakich tabletek w tym duphastonu, kochana a moze jakies obrazy zaczniesz malować :ico_haha_01: Konradek Ci pomoże :-D A Kornel jak wyczaił , ze się ściany rysuja to teraz juz wszystkim próbuje, dlatego w łózeczku zabawek ni ma,

Asiu- dawaj zdjecia

A ja sama mały spi troche mnie strach bierze ale chyba dam radę :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-14, 21:34 ]
Szymona obejże i idę spać może się wyśpię, nachodziłam się dzisiaj a do tego mam @ :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości