Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

22 lut 2008, 14:38

emalia30, :569: tak glosno bede krzyczec za Toba ze mnie uslyszysz :-D :569:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

22 lut 2008, 14:39

mamy ladna pogode, lece dziewczynki troche na swieze powietrze... buziaki i do pozniej

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

22 lut 2008, 15:22

emalia30, :569: tak glosno bede krzyczec za Toba ze mnie uslyszysz :-D :569:
- hehe ja nie krzyczalam przy pierwszym,ale kto wie jak bedzie teraz :-D

a wiec kochane moje mam juz pare typow wozkow z posrod ktorych musze cos wybrac a mianowicie zaczne od ceny rosnąco:

x-lander XA http://www.swiatwozkow.pl/product_info. ... cts_id/238

pozniej jest CASUALPLAY - VINTAGE http://www.swiatwozkow.pl/product_info. ... ts_id/1089

kolejny to Peg-Perego http://www.swiatwozkow.pl/product_info. ... ts_id/1205

no i ostatni to typ JANE http://www.swiatwozkow.pl/product_info. ... cts_id/135

zbieram opinie i mam nadzieje,ze pomoga mi one w podjeciu decyzji :-D
z gory serdecznie dziekuje :ico_sorki:

Moniczko milusiego spacerku

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

22 lut 2008, 17:06

Obrazek
Dotarłam i ja :ico_haha_02: Pogoda u nas nie za ciekawa,bo mimo że ciepło,to wieje i popaduje.Widzę,że temat wózków u nas na topie :-D I każda ma inne wymagania co do 4 kółek(albo 3) swojego maleństwa.Ja dodam od siebie,że mam po Zuzi duży i wygodny,tyle że waży około 17 kg i na 4 piętro bez windy po prostu sie nie nadaje.Nie mam nikogo do pomocy,a należy do tej wagi dodać rosnącą dzidzię i zakupy.Dla Zuzanki potem miałam pliko(około 9 kg) i wnosiłam na górę wózek z zawartością około 20 kg,bo mała często usypiała na spacerach.Dlatego po doświadczeniach nie kupię wózka ważącego ponad 12 kg(najlepiej taki do 10 kg),więc moje poszukiwania nadal trwają :ico_oczko:
Monisiu torcik świetny i na pewno pyszny,a foteczki z urodzin super.Przystojniak z tego Twojego Wiktorka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ewelinko brzusio śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A co do wózka,to jeśli znalazłaś taki,co odpowiada Ci pod każdym względem i jesteś co do tego pewna,to ja bym nie szukała,tylko kupiła.Bo potem to sie w głowie mąci :ico_oczko: Ja mam 4 typy,z czego 2 pewniejsze i na nich już poprzestanę.
babe_boom miłego weekendu życzę i wracaj do nas szybciutko :ico_haha_02:
szczako i Emilko x-landery są super,moja koleżanka sobie bardzo chwali.mnie niestety w nich cena odstrasza :cry: Nie mamy tyle pieniążków,żeby go kupić,założyliśmy,że na wózek wydamy do 600-700zł.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2008-02-22, 16:07 ]
Nareszcie mi wysłało,TT mi szwankowała,że nie mogłam nic wam napisać.A ten post,którego wysłałam teraz to ten poprzedni.

[ Dodano: 2008-02-22, 16:11 ]
emalia30, mi to się strasznie ten Jane podoba,ale drogi.A co do peg perego,to kupiłam w komisie używany,jeździłam nim 2 lata i sprzedałam z zyskiem na allegro :-D Moim zdaniem jest niezawodny,bo zupełnie nic sie z nim nie działo.I teraz żałuję,że sprzedałam,bo dokupiłabym gondolkę i byłoby super.A tak to pozostaje mi allegro i polowanie na niedrogi i niezniszczony.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

22 lut 2008, 17:17

no witaj Zulciu
dokladnie cos dzis TT szwankuje i mnie
najwzniejsze,ze w koncu udalo ci sie dotrzec i jestes :ico_haha_02:

u nas tez pogoda wietrzna,deszczowa -glowe chce urwac,tak nie przyjemnie wieje

szczako i Emilko x-landery są super,moja koleżanka sobie bardzo chwali
-no ten wozeczek to moj faworyt,bo jeszcze najtanszy z tych moich tez jak wypisywalam wczesniej 4-rech typow
I dodam,ze owszem nie nalezy do tanich,ale tutaj gdzie mieszkam na wozek taki jak on musze wydac ok.900 euro a to juz przesada na maksa
Gdybym nie wyjechala to tez nie bylo by mnie stac na wiele rzeczy,a tak chociaz tym razem mam jakis wiekszy wybor niz przy synku.
W Polsce wiele z osob dorobic sie moze owszem,ale garba-ceny wciaz rosna za wszystko a pensje te same i wez tu zyj.
Najgorszym minusem tego wyjazdu tutaj jest nie maly czynsz jaki trzeba placic za wynajety dom.Jak ktos jest z rodzina a tym bardziej powiekszajaca sie to nie chce dzielic domu z jedna lazienka z obcymi ludzmi-tak juz mieszkalismy tutaj przez pierwsze 2 lata,ale powiedzielismy dosyc-syn ma w marcu 9 lat i od 5 lat chodzi tutaj do szkoly,wiec musielismy zadbac o jego wlasny kat i prywatnosc rodzinna a za to sie niestety slono placi :ico_zly:

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

22 lut 2008, 17:48

Witam wszystkich :ico_haha_02:

Wg mnie super sa wozki implast http://www.implast.com.pl/ Mi najbardziej podoba sie volant 4, mozna montowac fotelik samochodowy, jest amortyzowany i super zwrotny...

A co u Was :-) ?

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

22 lut 2008, 19:53

no hej kratka
dodam ci,ze ten wozek jak tylko dowiedzialam sie,ze jestem w ciazy wpadl mi w oko przypadkiem na jednych ze stronek na necie i jakos o nim zapomnialam,teraz tak obejrzalam i cena spacerowki i gondoli to 1550zl plus fotelik samochodowy za 389zl-nie najgorzej :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 lut 2008, 21:10

Hej majóweczki, widzę, ze u Was temat wózkowy, tez niedawno miałam podobny dylemat :-)

Moge się wypowiedziec co nie co na temat XLandera XA, własnie na ten się zdecydowałam. Ogladałam go na zywo, jak i zresztą mnóstwo innych, ale tylko ten wydawał mi sie najodpowiedniejszy. Przede wszystkim super się prowadzi, bardzo lekko,dzięki skrętnym kołom, wcale nie jest ciężki (jak niektórzy mówią), ma regulację rączki (co w moim przypadku jest niezbędne, bo mąż sporo wyższy), jedynym mankamentem to jest właśnie to, że nie ma przekładanej rączki, ale jak to któraś z Was pisała, dzidzia jak podrosnie to woli ogladac swiat niż mame :-) . Za to własnie w spacerówce w budce jest przeźroczysty kawałek, przez który można podejrzec malca.
Jak się bedzie sprawował w praktyce to sie dopiero okaże. :-) .
a to wózeczek mojej dzidzi (w przyszłym tyg. powinnam go miec, wiec jakbyscie miały jakies pytania, to chetnie odpowiem) :-)

http://www.allegro.pl/item315533153_duz ... abrio.html

Pozdrawiam Was i Wasze brzuszki :-)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

22 lut 2008, 21:31

emalia, wybacz ze tak z innej beczki... ale ciekawi mnie ile w irlandii placi sie za wynajem domku :ico_noniewiem:
ja za wynajem place 550 euro ale to po na prawde wielkiej znajomosci (normalnie za ten domek powinnismy placic od 800 do 1000 euro :ico_olaboga: ) do tego dochodza jeszcze rachunki za gaz, wode i prad...

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

23 lut 2008, 00:47

dzieki NOWA za opinie,na pewno to mi ulatwi wybor w jakims stopniu :ico_oczko:

Moniczko to masz taniutenko i to jak,ja place 1300 euro i to i tak tanio,bo w kolo juz od roku sa domy do wynajmu od 1400euro w zwyz :ico_olaboga:
do tego place rachunki tak samo-gaz w okresie zimowym przy tym starym i nieszczelnym domu to rząd ponad 300 euro za 2 miesiace,prad tez za 2 miesiace to ponad 150 euro no i dochodza rachunki za net,telefony,wywoz smieci i zycie -drogo jest strasznie dlatego tez nie moge sobie pozwolic na siedzenie w domu na zwolnieniu ,bo placa polowe tygodniowki a to kolosalna roznica.A u was jak to jest z rachunkami?placicie co 2 miesiace?a za wywoz smieci tez??u nas jest to 8 euro za smietnik.A zarobki w jakich granicach sa?tzn tak normalnie ile jest w stanie mezczyzna zarobic a ile kobieta??to juz tak jak poruszylysmy ten temat :-D

ja bede juz zmykac,bo weekend w pracy niestety mnie czeka


spokojnej nocki kochane
wlasnie maluszek daje do wiwatu na calego :-D

do jutra po pracy-buziaki w brzuszki

Gdy gwiazdy świecą nocą otulone,
gdy wiatr wieje w uśpioną stronę,
gdy księżyc świeci majestatem w pełni
pomyśl życzenie, a noc je spełni.

Gdy oczy przymkniesz raz,drugi i trzeci,
senne marzenie Bóg Aniołom zleci,
podążysz w krainy dalekie, nieznane,
odwiedzisz miejsca dawno zapomnanie.

Pogrążony we śnie w dziwnych zdarzeń splotów,
znajdziesz źródło wielu własnych kłopotów,
skojarzysz fakty dotychczas nieznane,
rozwiążesz problemy codziennością spętane.

A kiedy rano słońce ważko wstanie,
pochwycisz kanapke z dżemem na sniadanie
i trzymając w myślach sennych marzeń lejce,
optymizm nagły napełni Twe serce.



Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość