Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

22 lut 2008, 17:41

Hi,hi i dziwi sie taka, że jej dziecko energia rozpiera :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 lut 2008, 20:49

Hej

A ja niedawno wstałam :-) M. wrócił i poszedł prac tą tapicerkę z samochodu (ale chce zadziobac :-) ) i na dodatek kupił pstrąga na jutro na obiadek (a od dłuższego czasu miałam juz ochotę :ico_haha_01: ). Właśnie przyprawiłam i się marynuje.

Hmm zakupki to dobry pomysł, mnie zawsze poprawiały humor :ico_haha_01: , moze tez sie wybiorę, jakaś ładną bluzeczkę wypatrzę, w sumie zaczynam miec dośc chodzenia non stop w paru ciuchach. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-22, 19:52 ]
Ale widzę, że tu pustki, nikogo nie ma, pewnie się z mężami godzą :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

22 lut 2008, 21:13

Ja jestem, aż sama się dziwię, że A. pozwala mi tyle na necie siedzieć :ico_szoking: Zawsze sie drze, a dzisiaj nic, normalnie nie wierzę, może to dlatego że ma święty spokój :ico_oczko:
Nic mu nie truję itp.

Nowa to porządnie pospałaś, bardzo dobrze, tylko co Ty w nocy robić będziesz :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 lut 2008, 21:17

spinka pisze:Nowa to porządnie pospałaś, bardzo dobrze, tylko co Ty w nocy robić będziesz


To się zobaczy :-D :ico_haha_01: :-D

[ Dodano: 2008-02-22, 20:20 ]
Kurcze czemu ta moja dzidzia tak nisko jest, jak siedzę, to mało czuję, przeciez ma miejsce wyżej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

22 lut 2008, 21:30

Moja też się lubuje w niskich partiach, a jeszcze jak na pęcherzu się ułoży to wtedy już maskara :-) A jak dzisiaj grzeczna, czy bryka, bo moja to tak normalnie dzisiaj.
Chyba zmykam się kąpać i kłaść, bo ja ostatnio bardzo wcześnie padam. Do jutra. Miłej nocki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 lut 2008, 21:35

spinka pisze:A jak dzisiaj grzeczna, czy bryka, bo moja to tak normalnie dzisiaj.


Moja dzidzia róznie, najbardziej lubi wieczorkiem rozrabiac, jak leżę to chyba jest jej wygodniej i wtedy buszuje po całym brzuszku :-D :-D :-D

A ja czekam na m. juz kończy podobno, pewnie zaraz tez skoczę pod prysznic, cholera zaczyna mnie swędziec :ico_zly:

Życze spokojnej nocki :-)

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

23 lut 2008, 10:49

Cześć :ico_ciezarowka:
Ale mam dziś nerwa :ico_zly: od samego rana. jak tylko zabaczyłam, że pies szwagra przegryzł mi w kilku miejscach kabel od odkurzacza i od żelazka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nowy odkurzacz i nowe żelazko nadają sie teraz do wyrzucenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Już mam dość tego kundla!!!
A poza tym strasznie się nie wyspałam, bo jego psiak całą nac drapał w drzwi i Maja co chwila sie budziła. Dobrze, że już jutro odjeżdżają!!!!
Idę gotować rosołe i kawkę wypić to może mi humorek wróci. papa :ico_ciezarowka:
Miłego weekendu życze

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

23 lut 2008, 11:13

Witam.

U nas nocka ok, wczoraj byliśmy u znajomych, mąż se co nie co wypił, i przed 23 wróciliśmy do domu.
Dopiero co wstałam i jem śniadanko.

Dziś sobie robimy grilla z tymi znajomymi więc dzień też zapowiada się fajnie, no ale zanim zaczął się przyjemności najpierw obowiązki :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: :ico_pranko:

mojamaja.corcia, oj to współczuję naprawdę idzie się wkurzyć za takie wybryki psa, :ico_zly:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

23 lut 2008, 12:35

I ja sie dziś melduję :-)

Wpadłam :ico_kawa: się z Wami napic, tak w ramach przerwy :ico_oczko: , ale widze, że nie ma z kim :ico_placzek:

Ja właśnie skończyłam sprzątac górę, pranie sie pierze, teraz czekam na m. az wróci, bedziemy sprzątac resztę :-) W sumie to sama dałbym radę, dobrze się czuję, ale potem bedą mnie plecy i nogi bolec :ico_olaboga:

mojamaja.corcia widzę, ze gości masz, oj. tez bym sie wkurzyła jak nie wiem co :ico_zly: , a swoja drogą jak ktoś przyjeżdza, ze swoim pupilkiem w odwiedziny to mógłby go sobie przypilnowac :ico_puknij:

Siunia to Wam się milutki wieczór szykuje :ico_brawa_01: . A tam, aż takie ciepło, że mozna już grillowac?

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

23 lut 2008, 18:01

NOWA, w dzień ponad 10 stopni na plusie, wieczorami spada poniżej 10.
Ja z koleżanką i dzieciakami siedzimy w domu, a chłopy sobie na podwórku grilują i nam przynoszą jedzonko :-)
Ale dopiero na 19 jedziemy,

U nas dziś na obiad kopytka porobiłam, ja z mężem jedliśmy z cebulka i boczkiem , a Milan ze śmietaną i cukrem.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość