Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

15 kwie 2008, 07:48

Hej ja już na nogach od ponad godzin,y ale rześka i wypoczęta. Wczoraj tak się nałaziłam, że szkoda gadać :-) No ale padłam po 9 a niunia pozwoliła mi całą noc przespać :-)

Siunia no śliczny brzuszek no i jaki pokaźny (ale tylko na ostatnim zdjęciu) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Janoszka świetne ciuszki, zrób zdjęcie takie jak Siunia to ostatnie to i brzuszek dokładnie popodziwiamy :ico_haha_02:

Małgorzatka oby do 36 tygodnia, współczuję Ci zgagi i wszystkich przypadłośći. Trzymaj się cieplutko dzielna kobietko :ico_buziaczki_big:

Nowa ja nawet Ci wczoraj nic nie pisałam, bo byłam pewna że Torze nic nie będzie :-D

Tuska no ja widzę że Ty masz ugruntowane zdanie w wielu sprawach, popytaj koleżanki, zawsze to przydatne informacje :-)

Marta na forum szybciutko, już zostaw tą piękną pościel w spokoju :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

15 kwie 2008, 08:50

spinka, witaj! ja na małą :ico_kawa: :-D

[ Dodano: 2008-04-15, 08:52 ]
co do zjęcia to napewno zrobię i się Wam pochwalę, może nawet dziś jak dobrze pójdzie :ico_oczko:
zjadłam dwa ciasteczka przed chwilą, no i to nie wyjdzie mi na dobre :ico_sorki:

spinka, czy waga dziecka ktora ustala lekarz na usg np. - sprawdza sie? :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

15 kwie 2008, 08:55

Z tą wagą to różnie bywa, bo ona ma wahania do 0,5 kg, więc za bardzo nie można się nią sugerować, bo to wszystko zależy od dokładności gina, wystarczy, że zaznaczy troszkę większy obwód brzuszka np i juz masz malca cięższego niż w rzeczywistości.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

15 kwie 2008, 08:58

janoszka U mnie gin powiedział mi bardzo dokładnie ile będzie ważyło dzieciątko, to znaczy nie powiedział: urodzi pani dziecko o warze 3150 g tylko powiedział, że będzie wagaowo bardzo mały i nie przekroczy 3 kg. Jego waga będzie się wahała od 2600-2900 g no i się sprawdziło bo Wojtuś sie urodził z wagą 2610 g. Teraz mi mówi, że dziecko będzie równiez niewielkie ale przekroczy 3 kg bo z reguły drugie dzieci sa większe niż pierwsze.

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

15 kwie 2008, 09:00

spinka, no wlasnie tak sie zastanawialam, skad oni to biorą :ico_haha_01:

mam wrazenie ze czegos z tych ubranek mi brakuje, ale dziś wysyłam mojego m. na jego ukochany rower i idę po jakiś ciuszek dla malutkiej, no i popatrzec troszke coś dla siebie , choc na to juz nie ma funduszy :-D

[ Dodano: 2008-04-15, 09:02 ]
Małgorzatka, po pierwsze to zycze Ci jak najlepiej i zebys rodzila tak jak chcesz,kiedy chcesz a malenstwo bylo sliczne i zdrowe! :-)

a po drugie: no to rzeczywiscie dokladny gin :ico_haha_01: , tylko takich szukać, ja na usg bylam dwa razy u tej samej osoby i 3 u innej, wiec...ale zawsze ta waga szla do przodu, pytam bo mam maly brzuch (jesli można tak to nazwac) i sie martwic zaczynam czy to moze nie przez niedowagę malutkiej :( :ico_sorki:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 kwie 2008, 09:19

Witam

My dopiero wstaliśmy

spinka, dziękuję :-)
z reguły drugie dzieci sa większe niż pierwsze.
, nie strasz, ja Milana 3500g urodziłam, ale też coś czuję ze teraz 4000g się mi szykuje, no zobaczymy.

janoszka, wielkość brzucha twojego nie ma kompletnie nic do wielkości dzidzi, bo mam koleżanki które miały ogromne brzuszki a dzieciątka małe urodziły, a mam które miały małe brzuszki a dzieci po 4 kg miały.

Dobra zmykam śniadanie robić

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

15 kwie 2008, 09:22

siunia, smacznego :-D :-D

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

15 kwie 2008, 09:24

hej ja sie witam z rana na chwile, za jakas godzinke rodzice przyjada z psinka i sobie posiedzimy na polku i w ogóle miło spedzimy czas.
Małgorzatka, ojojoj ale sie porobiło, staraj się oszczedzac ile to tylko mozliwe. :ico_sorki:
janoszka, siunia zdjhęcia superaśne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja po stosunkowo dobrej nocce, z tym że miałam głupi sen- dziecko mi wylazło samo przez brzuch. to już drugi raz taki sen mam...

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 kwie 2008, 09:25

Hej :ico_ciezarowka:

Ja tez juz na nogach, zaraz idę robic :ico_kawusia:
Musiałam przejąc od m. obowiazki psiej pielęgniarki. tora nadal przydzumiona, ale juz rano na siku sama wyszła (a w nocy niestety m. nie zdązył i zsikała się :-) ), ale wygląda na to, że będzie dobrze. :ico_haha_02:

U mnie nocka minęłam super, szybciutko zasnęłam, dzidzia nie rozrabiała bardzo (chyba wyczuwała powage sytuacji :ico_oczko: ), dziś od rana sie wierci, ale tak spokojnie nawet :-)

Spinka :ico_brawa_01: za przespana nockę.

siunia super koszula, no i cudny brzusio :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Janoszkaa kiedy miałas robione USG? Gin wtedy nie podał Ci wagi maleństwa?
Moja gin. mówi, ze u niej granica błędu to 30 dkg , ale tak jak pisze Spinka przyjmuje sie błąd do 50dkg.

Małgorzatka strasznie Ci wspólczuję :ico_pocieszyciel:, ale Ci sie porobiło. staraj się odpoczywac, a nie masz nikogo, kto pomógłby Ci przy Wojtusiu?
Jeszcze miesiąc, trzymam kciuki, oby było dobrze

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

15 kwie 2008, 09:30

Marta26, witaj, takie sny to normalne, tak samo jak takie b. bardzo realne :ico_oczko: oj ja to bym gdzieś posiedziała, a najbardziej to przy grillu :ico_noniewiem:

NOWA, USG mialam robione w marcu ostatnio, teraz jak za tydzien pojde do gina, to wezme od niego skierowanie i pojde znów. no powiedział,powiedział 1160g w 29tc.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość