Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

14 kwie 2008, 22:13

hejka :-D

dziś troszkę pusto było na forum,ale nie dziwne taka piękna pogoda :ico_brawa_01:

my byliśmy w CZD ,jak się cieszę ,że mam to już za sobą :ico_haha_01: .Teraz mamy wizytę na 06,04,2009 i jeśli wszystko bedzie ok to nie musimy już jeździć na kontrolę.Tak się cieszę :ico_brawa_01: ,strasznie się wczoraj i dzis rano denewrowałam :ico_olaboga: ,u mnie tak zawsze,że na zapas się wydenerwuję :ico_puknij:

czólko Bartusia wycałowane,już dziś zupełnie dobrze wygląda,został tylko siniak :-)

Kasiu mi się też bardzo podoba Twój suwaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mery nic sie nie denerwuj,jesteśmy z Tobą :-) .Na ile mąż wyjechał???

strasznie dziś jestem padnieta ,jeszcze coś chciałam skrobnąć i wywiało z głowy :ico_wstydzioch:
buziaki dla wszystkich,do jutra :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 kwie 2008, 23:48

Wpadam na moment padam Gorzów po połódniu się rozjaśnił i piękne słoneczko przygrzało łaziłyśmy prawie do zmierzchu :-D Niki niestrudzona a ja padam na twarz :-D Kasieńko chcesz jakieś wzory na szydełko :ico_haha_01:
Mery - ile ja bym dała żeby bać się w domku a nie w bloku :ico_haha_01: :ico_oczko:
Asiu - zazdroszcze tego zoo ja nigdy w zoo nie byłam :ico_wstydzioch:
Iwciu - Bartuś to mały mężczyzna więc co wiadomo szybko się goi :ico_haha_02:
Maziu - no to chyba musisz jakiś bilans prowadzić bo Martynka co chwile bum :ico_placzek: ale tak ostatnio zauważyłam że co dzień to opis jakiegoś bum lub dwóch więc chyba pażdzierniczki mają taki okres a to łobuzy małe :-D :ico_haha_01: :ico_haha_02: :-D :ico_haha_01: :ico_haha_02:
Zmykam spać padnięta jestem do jutra pa

[ Dodano: 2008-04-14, 23:50 ]
A... Kasiulko suwaczek wyczesany :-D też taki chcę :ico_haha_02:
Już mykam spać :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

15 kwie 2008, 07:39

czesc

ale jestem padnięta mały co godzina sie budził, zasypiał i znowu pobudka a o 6 na nogach :ico_spanko: nie wiem czy to przez te zęby, a wczoraj zauważyłam , że górna jedynkę ma ułamaną trochę musiał cos ugryźć teraz jak mu się jeszcze gorzej ukruszy to nie wiem :ico_noniewiem:

Iwciu- cieszę się, ze wszystko ok. a mąż wraca w czwartek, tylko, ze w sobote znowu wyjeżdza ale wtedy mama przyjedzie do mnie bo aż tydzień go nie będzie

Edulitko- jeszcze się będziesz trzęsła we własnym domku zobaczysz :ico_oczko: ja miałam pietra ale starałam się nie myśleć

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

15 kwie 2008, 09:31

to ja dziś druga.

Joachim ogląda domowe przedszkole więc mam chwilkę :-D Coś tam gada do dzieci :-D

Czy Wagi są takie wywrotne? :-D Może poprostu to tylko taki wiek.

Mija nam 1,5 roku bycia razem z Joachimkiem.Teraz już się nie mylę :-D
Zdaje się niedawno zobaczyłam malutkie zawiniątko opatulone w pieluszki i ten aksamitny policzek przy pierwszym spotkaniu..a tu już taki kawaler nam wyrósł.Chodzi,rozrabia i wypowiada pierwsze słowa :ico_oczko: i na chleb mówi "bep"
A taki był 1,5 roku temu:


Obrazek

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

15 kwie 2008, 09:39

Kasiula - super, ze z Wami wszystko OK. Suwaczek, nonon, niczego sobie....
Juz masz karte ciazy? Ja w 13 tyg. jeszcze nie mam :ico_placzek:
Moze mi dzis zaloza, jak z wynikami pojde do gina....
Tez czekasz na Maritke... Ja Ja juz na gg atakowalam, np. odnosnie wozka - autobusu :ico_oczko:

Maritka, dzieki za odpowiedz

Iwcia - dzieki za numer tel i za gratki :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-04-15, 09:43 ]
Dla Joachimka - :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_tort:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

15 kwie 2008, 10:11

Joachomku wszystkiego naj :ico_buziaczki_big: najlepszego, oj jak ten czas leci, ani się nie obejżymy a ty 2 latka 3 latka :ico_olaboga: moja tez dziś od 6 marudzi ide ją położyć spać
:-)

[ Dodano: 2008-04-15, 10:32 ]
No i poszła spać która ze mną kawke wypije :-D U nas dzię tez ładnie słoneczko świeci jak się obudzi to pójdziemy na rowerek :-D Tyle radochy z tym rowerkiem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

15 kwie 2008, 11:08

Dla Joachimka wielkie buziaki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Mój też poszedł spać ale pewnie nie na długo bo kafelki mi kładą na balkonie i troche czasami hałąsują

Właśnie wpierdzielam nutelle i jak tu schudnąć :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 kwie 2008, 11:26

Dla Joahimka półtoraroczniaczka na dzień dobry przesyłamy big buziaczka :ico_buziaczki_big:
Karola, - dla ciebie też gratulacje z powodu :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:
Mery - oj bidulek ten Kornelek gdzie on uszczerbił sobie ząbeczka
Maziu- ja dopiero do kawusi zasiadam :ico_kawa: fajnie że Martynka ma taka frajde z tym rowerkiem tylko troche musicie się na biegać za rowerkiem co :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

15 kwie 2008, 11:26

Anetko- ale był malutki fajnie tak powspominać naprawdę tak szybko ten czas zleciał, ze człowiek nie zdązył się nacieszyc takim maluszkiem

Karola- a Ty jak się czujesz???

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 kwie 2008, 11:29

A gdzie Asia chyba odsypia wczorajszy spacer po zoo :ico_haha_02: ciekawe czy ma fotki :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości