Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

15 kwie 2008, 11:30

Edulitko- nie wiem własnie musiał chyba coś twardego ugryźć bo nie wywalił się, teraz ma taki ostry dzióbek na tym zębolku

[ Dodano: 2008-04-15, 11:32 ]
no właśnie gdzie Asia?? moze znowu gdzies poszła na dłuższy spacerek, ja to nie wiem jak dzisiaj wytrzymam bo padnieta jestem po nocy

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 kwie 2008, 11:50

No a ja zaraz ide na spacer choć słonka nie ma :-? no ale najważniejsze że nie pada i dość ciepło jest :-) zmykam później się odezwe

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

15 kwie 2008, 12:43

Edulitko Matyldzia dostła wczoraj rowerek, jeszcze nie byłam z nią na podwórku ale jak tylko się obudzi to ide. A w domu to się nauczyłą na niego siadać, i siedzi tylko i piszczy. Martynka to ta starsza i ta to już troche jezdzi. Mi też się te imiona nikiedy mylą :-D Martyna i Matylda jak bym miała kiedyś trzecią dziewuche to by była Marcelinka :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 kwie 2008, 12:52

Witam

Ja netu od wczoraj od 22 nie miałam

DLA JOACHIMKA TYSIĄCE BUZIACZKÓW

Karolcia super że się odezwałaś, pisz jak samopoczucie :-D
Edytko nigdy w zoo, no nie żartuj, taka frajda
My zaraz uciekamy na spacer. Jest baaardzo ciepło koło 19 stopni.
Zajrzę po południu buźka dla wszystkich

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

15 kwie 2008, 13:18

hej.My po spacerku,mały śpi.Poszliśmy też uzupełnić garderobę i obuwie :-D

Czy wasze dzieci lubią huśtawki?Moje dziecię boi się huśtać.Na konika bujanego usiądzie.

Mery mój też się dziś budził co godzinę.Zastanawiam się co jest przyczyną.Ma tak od kilku dni.Coś przeżywa,płacze przez sen,marudzi i piszczy :ico_noniewiem: Raczej jakichś wielkich przeżyć nie ma w ciągu dnia..a może mi się wydaje,nasze dzieci przecież inaczej na świat patrzą i inaczej go odbierają.

My zoo w Białym nie mamy,ale mamy "Zwierzyniec" i tam też są zwierzątka i park.Jeszcze nie byłam tam z Joachimkiem,ale napewno go nie ominiemy i odwiedzimy nie raz.

Jutro zapowiadająu nas pogorszenie pogody :ico_placzek: deszczyk i zimniej ma być.

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

15 kwie 2008, 14:35

hej :-D
U nas dziś ładnie ale coś się właśnie zanosi na deszcz :ico_noniewiem:

Big buziak dla Joachmika :ico_buziaczki_big:

Asiu, dawaj fotki Wikuni z Zoo Jak znam życie to całą pamięć w aparacie zapełniłaś :ico_oczko:

Kasiula, ja Ci z wzorami na szydełko nie pomogę :ico_oczko: ale suwaczek masz faktycznie fajniusi :-)

Marittko, już Ci przeszły złości? :ico_oczko: To pisz od nowa... :-D

Iwciu,jak tam guz, po tylu buziakach to już chyba śladu nie ma? :-D

Mery, pewnie Kornel coś ugryzł :ico_olaboga: Niedawno byłam przecież z Maksiem u dentysty bo tak coś mocno ugryzł, że miał sine i spuchnięte dziąsło :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

15 kwie 2008, 15:05

My własnie wróciłyśmy ze szybkiego spacerku, bo zaczęło padac a my na rowerku :-D Super matyldzi się podoba :ico_brawa_01: no i mi lzej prowadzic taki rowerek niż wózek :-D Pierwsze wyjście zaliczone i mama taka gapa wjechała w krzaki :ico_olaboga: Anetko moje dziewuchy uwielbiaja się huśtać matyldzia jak widzi huśtawki to woła husiu, husiu. Byłam w przychodni po recepte na mleczko i pytałam się o nosek mojej małej, pani doktor powiedziała ze chodzby miała złamany to takim dzieciom nic z tym nie robią. A przegroda nosowa tylko moze być potem krzywa ale to nic nie przeszkadza

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 kwie 2008, 15:24

Wiecie aż tak dużo fotek nie ntrzaskałam, ganiałąm za uciekinierką :-D
Jeja jaka padnięta jestem, może faktycznie zmiana pogody się szykuje.

Wiki też bała się huśtawki ale już się przełamała :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

15 kwie 2008, 15:31

Moja mała chodzi i mówi "pucie pucie" i niemogłam zajażyć o co chodzi a ona chce pić '"pu" to pić "cie " chce "pić chce" :ico_olaboga: Oj jaki ten język trudny :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-15, 15:34 ]
Asiu dzięki za fotki sa super :-D A ta twoja Wikunia to na taka duża chyba większa od mojej Matyldzi :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 kwie 2008, 16:37

Maziu ciężko mi powiedzieć czy większa bo nie widziałam za zywo twojej laluni :-D

Jeja ale się cieszę w czwartek albo piątek mykam do rodziców na tydzień albo i dłuzej, ma byc piękny weekend, poopalam się pobyczę ach ach.

[ Dodano: 15 Kwiecień 2008, 17:04 ]
Wiecie kupiłam Wiki te pampersy sleep&play i są fajne, zadowolona jestem, chusteczki też są fajne pachnące jabłuszkiem :-D

Nellu te pampersy majteczkowe to lets go jak dla mnie idealne na noc, idealnie przylegają

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości