justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

15 kwie 2008, 11:11

Witam.

Właśnie nadrobiłam wszystkie posty uff :-D było tego troche.
Dla wszystkich dzieciaczków które obchodziły kolejne miesiące , zębolki i robiły większe i mniejsze postepy wielkie buziaczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wszystkie zdjęcia dzieci cudowne, rosną te nasze dzieciaczki jak na drożdzach :-D

Joasiu Juli ślicznie będzie wyglądac na chrzcinach w tej sukieneczce :ico_brawa_01: Violu zdjęcie Milenki w podpisie super. Taka mała dama w kapelusiku :-D . Wypoczynek również rewelacja. I jak już u was drzewa kwitną :ico_szoking:

Madziorka ja własnie też zastanawiam sie który wózek wybrać a duzo czasu mi niezostało bo za miesiąc do Polski lecimy i musi juz być.

Basiu dobrze ze pozbyliście sie tych mróweczek. A chłopców to masz dobrych :-D

Ula jak Pawełek nie chce w wózku to najlepiej kupić mu rowerek.A co do baseniku z kulkami to moze być dla dzieci niezła frajda.

Moniw fajnie ze Grzes zdrowy i ze sie urządziliscie już na swoim.

A u nas znów pochmurnie i pewnie będzie padać a ja zaraz biore sie za sprzątanie i jakis obiadek. Wczoraj dzien tak szybko zleciał że nawet niewiedziałam kiedy, a i pogoda do nonono bo na zmiane padało, słonce wychodziło i grad :ico_olaboga: .

A moja mała to zaczyna sie zemną kłócic jak czasami zacznie na mnie krzyczeć to wam mówie :-D i wszystkie kabelki w domu ją interesują.

Dobra uciekam i obiecuje wpaść pózniej.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

15 kwie 2008, 14:16

Witaj Justynko...i częściej zaglądaj do nas...

a ja się własnie wściekłam na maxa...własnie wróciłam do domu...a mój pies..pogryzł mi nowego buta :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wygryzł całą skórzaną wyściółkę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
miałam je tylko raz na nogach....
jestem taka zla, że :ico_szoking:
teraz to juz chyba ją wydamy.....myslałam, że juz zmądrzała...a guzik :ico_zly:
głupia nadal..... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

15 kwie 2008, 14:58

Hej hej
Violu to nadsztukuj z pieska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zartuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pogoda sie zrobila to rowerki ida w ruch :ico_brawa_01:
Zdiecia rewelka.Te nasze dzieciaszki to takie kochane. :-D
Moja wlasnie robi drzemke a ja sie szykuje do detysty na kontrol.Co 6 m-cy chodze na taki przeglad technichny uzebienia :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-15, 15:54 ]
Basiu a jak cycki po odstawieniu dziennym?

Violu moja pije z butelki ale malo tylko 135ml na caly dzien, a jak dam jej z kubka normalnie to wypija od 400 do 800 ml dziennie.Wiec jest roznica.Chyba nie chce jej sie ciagnac.
A powiedzcie kochane jak ciemieniuszki u Waszych dzieciaszkow.Bo u Juli juz prawie zarosnieta.Jest tylko niewielka malo nawet wyczuwalna :-D

[ Dodano: 2008-04-15, 21:01 ]
A czemu tu jeszcze nikogoniema? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

15 kwie 2008, 21:04

witam wieczorkeim, a ja dzis ledwo żywa siedze przy komputerku :ico_noniewiem: bo miałąm dzis isć do dentysty wkocnu z moimi zabkami ale katarek mnie tak meczy ze musiałam zrezygnowac, za to mezus skozystał bo mu za jednym zamachem trzy zrobiła :-D
a chyba ze szczescie ze do tego dentysy nie poszłam to ze schodów spadłam :ico_olaboga: i sie tak potłukałam ze ledwo chodze, cały łokiec, krzyze i dwa palce u nogi :ico_olaboga: normalnie taka sierota ze mnie :ico_olaboga: , a tato sie ze mnie smieje ze jak poreczy nie było to ładnie chodziłam a jak porecz zamontował to spadłam :-D dobrze tylko ze sama szłam a nie z maluchem, chociaz poleciałam na tyłek i tak by miał niezła amortyzacje :-D

Justynko jak masz brzydka pogode to zapraszam do nas u nas sliczne słoneczko :-D
a mój tez sie strasznie żadzi i ciagle wszytskich po katach ustawia :-D

Violu oj szkoda tych butków, ale tak to jzu chyba jest ze te najfajniesze rzeczy to najszybciej szlag trafia :ico_noniewiem: chyba złosliwosc rzeczy martwych :ico_noniewiem:
a moze uda sie jednak te butki do szewca zaniesc i naprawic, a na poprawe humorku :ico_tort:

Joasiu u nas ciemniaczku juz tez praktycznie zarosniete, dorosleja te nasze maluszki :-)

[ Dodano: 2008-04-15, 21:04 ]
ja jestem
:-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 kwie 2008, 21:08

joasiu co do moich jeszcze całkiem przyzwoitych przymiotów (pewnie już niedługo :ico_placzek: ), to zarówo przy Wiki jak i teraz nie było problemów, po pierwszym tygodniu jak Tadzik zrezygnował z żarełka przez większość dnia miałam 2 dni trochę tak jakby nawału, ale nie było tragicznie i wystarczyło poczekać aż Tadeo zje, teraz już całkiem normalnie
mój ostatnio jakby mniej pije z butli, więc może znów spróbujemy zabaw z niekapkami

a my dziś byliśmy na zajęciach grupowych na rehabilitacji, ale to były innego typu, mniej więcej takie jak na tych filmikach z Akademii pampersa i teraz będziemy sobie na to dodatkowo chodzić raz w tygodniu, Tadzikowi się super podobało

zobaczcie jaki świetny wózek znalazłam, to chyba mój ideał, ale już nieosiągalny, szkoda że nie wiedziałam o nim zanim Tadzik się urodził
tutaj macie linki do stronek
http://www.orbitbaby.com/products/index.html
http://www.letsgostrolling.com/orbit-ba ... oller.html
a na tym filmiku jest też pokazana spacerówka która mnie kręci http://pl.youtube.com/watch?v=oFOYQ2hv4h8

wprawdzie wózeczek wygląda jak przenośna ubikacja :ico_oczko: ale jest super!!!
same oceńcie

[ Dodano: 2008-04-15, 21:09 ]
zobaczcie jeszcze to http://pl.youtube.com/watch?v=Qa_oXmN5U8Y

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

15 kwie 2008, 21:24

Basiu wózeczke kosmiczny ale fajny bajer szczególnie to ze na boki mozna dawac :-D
tylko cena tez pewnie szokująca :-D
a mojej mamusce po drugim dziecku zostały juz piersi w rozmiarze duze C z małego A wiec moze u ciebie tez cos zostanie :-D
mi na razie zostały :-D tylko boje sie ze jak schudne to mi pewnie tez zleca :ico_noniewiem:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 kwie 2008, 21:48

no ja już schudłam na maxa, a nawet poniżej, więc teoretycznie powinny zostać, ale niestety patrząc na doświadczenie po Wiki to po karmieniu niestety recesja :ico_placzek:
wózeczek z tym fotelikiem kosztuje 900 dolarów, a do tego siedzisko spacerowe 180 dolarów

[ Dodano: 2008-04-15, 22:00 ]
dziewczyny zobaczcie ten fotelik na początku http://pl.youtube.com/watch?v=l6YGUpXTk ... re=related

[ Dodano: 2008-04-15, 22:32 ]
no lecę do spanka, gaszę światełko i życzę dobrej nocki, bo my jutro od rana na ćwiczeniach

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

15 kwie 2008, 22:46

Witam wieczorkiem.

Violu a nieobawiasz sie o nowy wypoczynek, bo jak piesek ruszył nowe buty to ja bym sie bała o nowe mebelki :ico_noniewiem:
Basiu wózek i fotelik rewelacja no ale pewnie strasznie drogi :-)
Joasiu u mojej to jeszcze troche i też ciemiączka nie bedzie, tak jak Ula pisze nasze maluszki dorośleją.
Ula dobrze ze sie nie połamałas na tych schodach :ico_oczko:
A cycorki to u mnie juz małe sie zrobiły :ico_placzek: tylko że ja już sporo czasu niekarmie.

[ Dodano: 2008-04-15, 22:48 ]
No ja też uciekam do łóżeczka, to pa, pa

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

15 kwie 2008, 22:49

Violu a nieobawiasz sie o nowy wypoczynek, bo jak piesek ruszył nowe buty to ja bym sie bała o nowe mebelki
Justynko nie strasz mnie... :ico_olaboga:
to chyba się pożegnamy z pieskiem....
ona ma już 2 lata...więc myślałam,że gryzienie mamy już sa sobą...a u taka niemiła niespodzianka :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-15, 22:50 ]
jutro wybiorę się do szewca może coś zaradzi... :ico_noniewiem:
w końcu to tylko wyściółka, którą moża wkleić.....
gorzej by było gdyby pogryzła wierzch... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:


ale byłam dzis na zakupach i kupiłam sobie ...nową torebke Bellugi...a raczej torbę hi hi hi, bo jest ogromna :-D :-D :-D
no i kolor...ostatnio mój ulubiony ....róż :-D :-D :-D
jest suuuuper!!

aha w leclercu jest promocja na zupki i deserki...są w trzypakach... 2+1 gratis :-D

[ Dodano: 2008-04-15, 22:54 ]
Ula.....ale miałaś upadek :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
dobrze, że wszystko ok!!!!

Basiu
super nowoczeny ten wózeczek...ale i cena kosmiczna :-D
ale ten pojazd http://www.allegro.pl/item347396321_8w1 ... 4m_ca.html jest extra...........................

[ Dodano: 2008-04-15, 23:03 ]
Violu moja pije z butelki ale malo tylko 135ml na caly dzien, a jak dam jej z kubka normalnie to wypija od 400 do 800 ml dziennie.Wiec jest roznica.Chyba nie chce jej sie ciagnac.
a Milena to taki leniuszek, że ani z kubeczka ani z buteleczki.... :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2008, 23:05 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 kwie 2008, 23:04

kurcze, a ja dopiero teraz widzę posta Uli o tym upadku, normalnie się dziwiłam o czym wy piszecie, a u mnie na stronce go wcięło, dopiero po odświeżeniu się pojawił
oj uleńko to serdeczne współczucia, bo ja dobrze coś o tym wiem, bo sama spadłam dwa razy ze schodków, niestety będzie cię bolało przez dłuższy czas, ale polecam ci altacet-kwaśną wodę w żelu, możesz też spróbować maści przeciwzapalne
po ostatnim upadku miałam ogromnego siniaka na całym pośladku przez 3 miesiące, a plecy to mnie prawie miesiąc bolały i za bardzo siedzieć nie mogłam i też miałam fatalnie rozwalone 2 palce u ręki (strasznie długo się goiły, bo na zgięciach i bez przerwy je rozwalałam)
naprawdę schody pomimo, że się je zna na pamięć są bardzo zdradliwe i trzeba bardzo uważać, ja teraz to jak noszę Tadzia to poręczy się trzymam, bo odkąd ten drugi wypadek miałam, to mam trochę obawę
no dobra, koniec wywodów, lecę do łóżeczka
miłych nocnych pogaduszek, a ja zmykam do poduszek
pa, pa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość