Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 kwie 2008, 17:15

Jak ja nie lubię jak ta babka tu przychodzi :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nie umię jej ignorować do tego stopnia żeby się nie denerwować, aż we mnie chodzi :ico_zly:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 kwie 2008, 17:23

spakowalam polowe rzeczy i juz mam ponad 20kg musze cos wyciagnac i dac mezowi zeby przywiozl ale co to nie wiem

renia wiem jak to denerwuje u mnie dopiero sie zacznie jak przyjade i wszyscy beda chcieli mi doradzac a ja przeciez juz nauczona po swojemu

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 kwie 2008, 18:57

Ja tylko na sekundkę.

Wiecie ze nasza Kasia ma dzisiaj urodzinki???

Korzystając z okazji zyczę Ci Kasiu wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

15 kwie 2008, 19:29

Sabinko rodzinka mieszka na ul.Konopnickiej

wszystkiego naj dla Kasi :ico_tort: :-D

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 kwie 2008, 20:16

wszystkiego najlepszego Kasiu :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: A nas dzisiaj taki deszcz i burza zlapaly Julka miała peleryne ale ja zmoklam tak ze szlo wykrecac ze mnie ubrania .Julka az plakala bo sie bala grzmotow no i tego wiatru musialam chwile ja niesc i pchac wozek

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

15 kwie 2008, 20:20

Uff.. dzisiaj wiele nie nastukałyście :ico_haha_01:

A więc przede wszystkim serdeczne życzenia urodzinowe dla solenizantki Kasi oraz małych solenizantów Amelki i Igorka :ico_tort: :ico_prezent:

U nas dzisiaj bardzo słonecznie i ciepło więc spacerek przyjemny..
Wróciliśmy ze spaceru to Norbercik zjadł słoiczek marchewki z kukurydzą - smakuje mu to, podeszło mu bardziej niż jabłuszko. No ale kupki dzisiaj nie było.
Wasze dzieciaczki codziennie coś piją? Norbert wogóle nie chce pić. Wcześniej nie dawałam mu często bo ulewał dosyć mocno, ale jak mu dawałam herbatkę hippa ułatwiającą trawienie to pił, ale tylko to. Wody nie lubi, dzisiaj dawałam mu tą herbatkę co Renia daje Arturkowi z jabłka i melisy to krztusił się i wypychał smoczek :583:

My jutro na szczepienie, Norbert zdrowy, dobrze rośnie więc bez problemu zaszczepią. Wy tak piszecie, że byłyście na szczepieniu, zważyli, zmierzyli Wasze maluchy.. u nas to pielęgniarka tylko szczepionkę robi i to wszystko. Na kolejne ważenie pójdę już kontrolnie przed samym wyjazdem, może będzie polska położna to poproszę by i zmieżyła Norberta.

Idę mojego szkraba kąpać i do snu ułożyć.. Zaglądnę później.. See ya :ico_oczko:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 kwie 2008, 20:24

Amelka dzisiaj marudna tylko nosic sie chce i strasznie sie slini aha ona chyba ma skaze bo dzisiaj sasiadka mi powiedziala ze jej syn mial i te same objawy tylko Amelka mniejsze ma te zaczerwienienia.Przy tym wychodzi wlasnie ciemieniucha sa takie czerwone brzydkie plamy z kroteczkami na twarzy rekach i koniuszki uszow schodzi z nich skora wszystko to ma moje dziecko.Ona leczyla go jak mial 3 mc do teraz a ma 2 latka chodzi do takiej fajnej lekarki prywatnie ale wizyta kosztuje 200 zl ale w niej sa rozne badania.wprowadzila mu diete no i wyszedl z tego bo on nawet na wadze nie przybieral.Tylko dieta tez strasznie droga.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

15 kwie 2008, 20:48

Hej!
Kasiu jeszcze raz wszystkiego najlepszego. :-D
Dziewczyny ja jutro chyba dostanę @. Brzuch mnie pobolewa od samego rana i to już nie jest takie delikatne uczucie o którym pisałam wcześniej :ico_zly: A tak fajnie było bez :ico_oczko:
Miłej nocki! pa!

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

15 kwie 2008, 21:19

Mariola, nie myśl tak pesymistycznie..To, że objawy są podobne nie musi oznaczać, że Amelka ma to samo. No a ciemieniucha to chyba występuje przede wszystkim na owłosionej skórze głowy i brwiach.. Czyż nie? :ico_noniewiem: Nie napisałaś, że na główce ma.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2008, 21:22 przez CleoShe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 kwie 2008, 21:20

Kasiu Wszystkiego Najlepszego :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość