Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 kwie 2008, 21:38

ja oglądam to zawsze w niedziele powtórkę tzn nie zawsze tylko ostatnio i ten drugi serial teraz albo nigdy czy jakoś tak też wtedy patrzę

ostatnio kupiłam Pelkowi wiersze Tuwima i codziennie dopomina sie o to żeby je czytać,czasem i dwa razy na dzień,a ulubione to Ptasie radio,Murzynek Bambo i Lokomotywa
wiecie ile on juz z nich pamięta :ico_szoking: w szoku jestem,niezłą ma pamieć pierdółka moja :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 kwie 2008, 22:07

no to :ico_brawa_01: dla Pelka

ja w niedzielę czasem powtórki oglądam

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 kwie 2008, 22:31

ide spać
paaaa
do jutra

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

16 kwie 2008, 10:24

hello
nocka ok
wydaje mi się że kubusia pobolewa gardło ale na razie mi się tylko wydaje i zaaplikowałam mu syropki i tamtum verde :ico_noniewiem: zobaczymy
troszkę się boje żeby nic sie do jutra nie rozwinęło bo jedziemy do pani logopedy :553: :553: :553: i jak się do jutra nie rozwinie to po wizycie czyli godzinie płaczu kubusia na pewno będzie bolało oby nie :ico_sorki: ale coś czuję :ico_noniewiem: :ico_puknij:
dzięki dziewczyny za słowa otuchy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dziś T pojechał po towar bo wujek pożyczył mu busa i będzie normalnie jeździł ale remont busa będzie kosztował najmniej 6-7 tys (które będziemy musieli pożyczyć :ico_olaboga: ) i jeszcze nie wiemy kto to będzie robił , trzeba kupić części :ico_olaboga:
magda super wózeczek
aniu super ze wam się układa , dużo zdrówka dla dziewczynek
kamizela no właśnie pisz częściej i więcej co u was
kasiekk super zdjęcia :ico_brawa_01: na pewno zleci szybo te 3 tygodnie i znowu będziecie razem -trzymam kciuki :ico_sorki:

u nas pogoda do d... pada i pada :ico_zly: a już tak było ładnie

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

16 kwie 2008, 12:06

dziendoberek
ojej dobrze Patka ze Tomkowi nic sie nie stalo :ico_szoking: szkoda auta ale dobrze ze tylko auto ucierpailo, oby szlo wam jak najleopiej na targu byscie mogli jak najpredzej naprawic auto

Kasiek fajne tenisowki-widze ze szalejesz z zakupami :ico_brawa_01:

ja nie wiem kiedy zobacze T...juz go nie ma 3 tydzien a prawdopodobnie wroci dopiero pod koniec maja :ico_placzek: juz nie moge ,zamiast sie przyzwyczaic to mi coraz ciezej bez niego...

Zubelku dziewczynki pewnie szybciej sie lecza bo klimacik inny, duzo jodu itd a to super na te sprawy oskrzelowe

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

16 kwie 2008, 12:17

Hello
Pata tak mi przykro :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: dobrze, ze męzowi nic sie nie stało :ico_sorki:
Co do szczepień to Kacper był do tyłu bo miał 3 razy przekładane szcepienia i wczoraj miał te podstawowe przeciwko błonicy itp. Było na szczepieniu ok tylko pod wieczór dostał wysokiej gorączki ale dałam mu Nurofen i było ok.

Madziu fajna spacerówka :ico_brawa_01:
Aniu duzo zdrówka dla dziewczynek
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Pelka za czytanie

U nas dzisiaj też paskudna pogoda, wczoraj była burza i nieżle grzmiało :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 kwie 2008, 12:33

No jestem.

Nie mam czasu :ico_olaboga: Mały zaczyna pochłaniać coraz więcej uwagi hehe - jak siedzę to podchodzi, łapie mnie za palca i chce, żebym z nim spacerowała po mieszkaniu. Albo podbiega i stuka mi w klawisze :ico_haha_01: Wieczorem jestem taka padnięta, że włącze laptopa na godzinkę, poczytam troszkę i już mi się oczy zamykają :ico_noniewiem: No i jeszcze mąż dopomina się mojej uwagi :-D W dzień mam czas usiąść jak Wiktor śpi :ico_oczko: A ostatnio spał na dworze, bo mieliśmy piękną pogodę. Dziś niestety deszczowo od rana więc pewnie spędzimy cały dzień w domu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 kwie 2008, 15:00

Witam
Ja juz po pracy
ale dzień okropny,nic sie nei chce,pada i pada,głowa boli,nie mam na nic siły
Kacper jeszcze spi
ide coś zjeść
jak dziecko wstanie trzeba coś wymyślec bo będzie sie nudził,znowu siedzenie w domu :ico_placzek: może farbami pomalujemy,bo dawno nie malował

zmykam narazie
potem zajrzę jak sie uda albo na wieczór dopiero

[ Dodano: 2008-04-16, 19:07 ]
a gdzie Wy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Kacper ogląda dobranocke,zaraz kąpanko i film,potem zajrzę
mam nadzieje ze Wy też

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

16 kwie 2008, 19:42

dobry wieczorek
ja malego do lozka juz wlozylam..ale nagle ozyl i fika i skacze i wszystko wyrzuca z lozka :ico_zly:

u nas caly dzien padalo, calutki dzien, ech ostatnio tak ciagle wiec chyba zaczne sie powoli przyzwyczajac :ico_noniewiem:

czekam na u can dance...i az T laskawie sie odezwie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

16 kwie 2008, 19:46

:ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: laseczki zaraz ide was doczytac zeby byc na biezaco:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości