madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

16 kwie 2008, 09:30

Witam

cos dawno mnie tu nie było

aniulek, ale musiałas sie wystraszyc :ico_olaboga: Dobrze ze nie stało sie nic powazniejszego :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

16 kwie 2008, 09:33

spicie jeszcze????????????????????/ :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 kwie 2008, 09:34

dzień dobry...

nadal pada :ico_placzek: jest szaro,buro i nie przyjemnie :ico_noniewiem: ja chce słońca.....

Julcia coś wczoraj miała kiepski dzień,cały czas się tuliła,popłakiwała :ico_noniewiem: może po tych szczepieniach tak jest?musze się jutro spytać jak pojedziemy na kolejny zaszczyk....a byłam dziś w gminie i pytałam sie co mają zamiar zrobić z bezpańskimi kotami oraz psami ????NIC...nie ma takich podobno u nas w gminie a jak sobie go złąpie to mam go wywieź do schroniska.....

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

16 kwie 2008, 09:38

lidziasc, a ty piszesz z pracy czy z domu?

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 kwie 2008, 10:34

madziarka81, świetny avatorek :ico_sorki: nowa fryzurka :ico_brawa_01:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

16 kwie 2008, 10:59

Cześć.
madziarka81, fajnie Cię widzieć,jak dzieciaczki,zdrowe?
kwiatunio, może faktycznie od tych zastrzyków żle się czuje.Biedactwo.
beatris,do jakiego lekarza dziś sie udajesz?Z tym
gardłem gorzej?
Moja Gabi wczoraj do końca wieczoru nie chciała wejść do dużego pokoju,przesiedziała cały wieczór(4 godziny) w swoim pokoju i na przedpokoju,układała klocki i nawet nie chciała żeby jej bajkę włączyć na komputerze.Cały czas mówiła "ja się boję diwan"i "asiam,nie Gabi chciała"(przepraszam,Gabi nie chciała).Przelękła się nie na żarty aż mi jej było szkoda.Jak mąż wrócił z pracy to aż sie popłakała-chyba się bała jego reakcji.Musiałam ją poprzytulać i powiedziałam że trudno i żeby już sie nie martwiła.Bałam się że w nocy się zsiusia z tego stresu ale nie-na szczęście.Dziś juz dobrze jest.
Przekęciłam dywam pod łóżko tak żeby nie było widać tego śladu ale wygląda to bezsensu-trudno,musi tak być.Dobrze że się małej nic nie stało.Co do poważnej rozmowy to wytłumaczyłam jej że nic nie wolno jej włączać do prądu bo może mieć "kuku" i obiecała że już tego nie zrobi.Zobaczymy.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

16 kwie 2008, 12:14

aniulek, widze ze na gabi wywarlo wrazenie to zdarzenie!
oj zeby te nasze dzieci wychowac to trzeba miec oczy dookola glowy :ico_noniewiem:
NIC...nie ma takich podobno u nas w gminie a jak sobie go złąpie to mam go wywieź do schroniska
no fajnie :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_zly: :ico_zly:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

16 kwie 2008, 16:16

oj zeby te nasze dzieci wychowac to trzeba miec oczy dookola glowy
Tak racja.I weż tu zostaw np z opiekunką :ico_olaboga: ,samej nie wszystko zauważysz a co dopiero obca osoba :ico_noniewiem:
a jak sobie go złąpie to mam go wywieź do schroniska
A może im do gminy zawieżć.Niechby ugryzł urzędnicze dupsko to by się wzięli za to. :ico_zly:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

16 kwie 2008, 16:30

beatris,do jakiego lekarza dziś sie udajesz?Z tym
gardłem gorzej?
nie, do bioenergoterapeuty - z tym woreczkiem jeszcze chce pochodzic.
kwiatunio napisał/a:
a jak sobie go złąpie to mam go wywieź do schroniska

A może im do gminy zawieżć.Niechby ugryzł urzędnicze dupsko to by się wzięli za to.
hahahaha - dobre :ico_brawa_01:

kto popołudniową :ico_kawa: pije?

miałam dzis z Olą przygode - do kina ją zabrałam i zaraz po reklamach włączył się alarm i wszyscy byli ewakuowani...biedna jak to przezyła, kazała do M zadzwonić i opowiadała "tata alarm w kinie, bomba, albo pożar - nie wiadomo! " :ico_oczko: dobrze że nie płakała że do kina chce...obiecałam jej że pójdziemy jutro :ico_oczko:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

16 kwie 2008, 16:33

biedna jak to przezyła
o rany,bidulka.oby tylko nie miała urazu i chciała do kina dalej chodzić
Moja Gabi nie wysiedziałaby w kinie raczej,jeszcze nie byłyśmy :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość