Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

17 kwie 2008, 08:31

Marta :ico_pocieszyciel: :588: na pewno będzie dobrze, prawie wszystkie mamy poskracane szyjki, musisz tylko się oszczędzać. Nie zamartwiaj się za bardzo.

Nowa jak Ty te jajka przypaliłaś???

Dziewczyny u mnie nocka też nie za ciekawa, brzuszek bolał i plecy, jak wstawałam do kibleka to myślałam że nie dam rady zejść na dół, normalnie zaczęłam się już martwić że może rodzić zaczynam :ico_olaboga:
No ja dojadam śniadanko i kawkę popijam, a Wam życzę miłego dnia.

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

17 kwie 2008, 09:06

czesc :ico_ciezarowka:
ale sie dzis wyspałam, bo nie spałam z Mają :)
odebrałam wczoraj wyniki z krwi i moczu i mnie troche niepokoją, bo w moczu mamślady białka, krwi i leukocytów... a nigdy tak nie miałam :/ dziś jadę do gina, więc mam nadzieję, że bedzie ok, ale strasznie sie boję, bo czytałam że jak jest w moczu krew i białko to moze byc cos z nerkami. :(ale mam nadzieję, że bedzie wszystko dobrze. wizyte mam na 18, ale jadę już o 12.30 autobusem i do kuzynki na kawkę i ploteczki :)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

17 kwie 2008, 09:08

Hej :ico_ciezarowka:

Właśnie jem z Wami śniadanko :-)
Tora nakarmiona i wyprowadzona, ma się dużo lepiej, już by się bawic chciała.
Najgorsze, że dzis to prawie m. do łóżka wlazła, zamiast na posłaniu spała z nim w pokoju całą noc (ale mam konkurencję :ico_haha_01: ). Dziś juz zapowiedziałam, że m. wraca do mnie na górę :ico_oczko:

U mnie nocka (jak i wszystkie ostatnio) minęła super, dzidzia spokojna, daje mamie zasnąc. Zadnych bólów pleców nie mam, za to spojenie daje w kośc, a wczoraj jeszcze bolało troszkę prawe żebro, ale da się wytzrymac :-)

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

17 kwie 2008, 09:17

Witajcie :ico_ciezarowka: :ico_kawa:
Czytam tak te sprawozdania z wizyt i kurde sama się boję :(
Marta26 , mojamaja.corcia wszystko będzie dobrze napewno.
Martusia bierz to co Ci lekarz przepisał i dbaj o siebie.

Ja całą noc spałam z przerwami, przez bóle pleców i obudziłam się ze strasznie twardym brzuchem , momentami bolącym może to zaparcia ale sama nie wiem już :-/ Czekam tylko teraz w strachu aż malutka sie obudzi,choć raz poruszy, żeby mieć pewność że jest ok :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-04-17, 09:18 ]
Marta26 co do tych leków to myślę że tylko ta dawkę co Ci przepisał na 10 dni.
Tak mi sie wydaje.
Tak to przepisałby więcej opakowań chyba.

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

17 kwie 2008, 09:19

janoszka, na pwno bedzie dobrze. Mała na pewno się zaraz obudzi i da Ci mocnego kopniaka :)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

17 kwie 2008, 09:19

mojamaja.corcia, witaj!

U mnie też sie okazało, że mam w moczu za dużo leukocytów, co świadczy o zapaleniu układu moczowego, a ja także nigdy z czyms takim problemów nie miałam.Nie martw na pewno bedzie dobrze, pewnie jakiś lek dostaniesz i będzie ok.Nie martw się na zapas.

A mnie wczoraj gin. nastraszyła piaskiem w nerkach :ico_puknij: bo sobie źle popatrzyła, ale mnie nastraszyła :ico_noniewiem:

Marta Ty też sie nie martw, to chyba już ten okres, gdzie nasze szyjki wariują, w końcu do porodu coraz bliżej. Wszystko będzie dobrze :ico_pocieszyciel:
Ja luteinę w tej chwili mam brac 1xdziennie, a wczesniej brałam 2, o ile bedzie bobrze, tzn. brzuch nie będzie bolał i napinał się, tak ma pozostac.
A jakie zapalenie masz? Widze, ze teraz co druga teraz jakieś zapalenia ma :ico_olaboga:

Spinka współczuje nocki :ico_pocieszyciel: oby dzionek okazał się łaskawszy, moze uda Ci się odespac :-)
a jajka to się same przypaliły, po prostu woda wyparowała, ale torze to nie przeszkadzało :ico_oczko:

Janoszka witaj i nie martw się :ico_nienie: , bo u Ciebie na pewno wszystko dobrze :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2008, 09:28 przez NOWA, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

17 kwie 2008, 09:21

mojamaja.corcia, mam taką nadzieję! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

17 kwie 2008, 09:25

Idę po :ico_kawusia: bo bez niej ani rusz, Kto sie napije ???
Nie wiem jak u Was, ale u mnie ciąg dalszy okropnej pogody :ico_olaboga: i nie zanosi się raczej na poprawę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

17 kwie 2008, 09:26

NOWA, a na suwaczku bociek już prawie woreczek wrzuca do wyrka :-D

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

17 kwie 2008, 09:26

NOWA, ja to kawkę chyba pozniej wypiję. a z pogodą to u nas też nie za ciekawie. wczoraj było pieknie-cieplutko i słoneczko a dzis od rana deszcz pada :(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość