MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 kwie 2008, 11:16

:ico_noniewiem: to moze idzie zima od Eweliny :-D bo u nas sypalo sniegiem ze dwa tygodnie temu...przesunelo sie na wschod- na Niemcy... teraz na Polandie pora :-D

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

17 kwie 2008, 11:19

no Ewelka dawaj nam tu zimę w tym roku w ogóle nie było a chciałam Maje na sanki zabrać

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

17 kwie 2008, 11:48

MONIKAB fr, Jak zrobie fotki to sie wam pochwale :ico_haha_02: wsumie to szalalam w ubrankach dla Kacerka!!! Beda jaja jak sie okaze dziewczynka :-D

No termin to ja mam na 26 maja, pierwszy na 17 wiec nie wiem :-) w sumie wszystko moze sie zdarzyc

A co do tej zimy babe_boom, to chetnie sie podziele bo ja juz mam jej po dziurki w nosie :-) Z ama jak rozmawialam przez tel to tez mowi ze u nich w miare ladnie tylko deszcz a tu zima nie chce nas opuscic! Najlepsze jest to ze tu w niemczech wiosna zawsze bala wczesniej niz w Polsce a tu taki psikus!!! W wielkanoc snieg w nastepnym tygodniu bylo 20 stopni w weekend a teraz znow snieg :ico_noniewiem: chyba sie cos tej pogodzie poprzestawialo!

W niedziele idziemy na chrzciny jestem chrzestna i mam problem co mam kupic????? Moze mi cos podsuniecie jakiegos pomysla... Mam zamiar jechac po poludniu czegos poszukac ale nie wiem za czym patrzec :ico_noniewiem:

a tak w ogole to nie chce mi sie isc jestem tak chrzestna mozna powiedziec proszona bo nie bylo nikogo innego.....No coz rodzina mojego meza czego sie po nich spodziewac....Dzaidkowie nie ida na chrzciny-czyli moi tescie wiec na mojego tez nie przyjda, a mama dziecka nawet nas na ciastko nie prosi bo powiedziala ze nic nie robi......

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

17 kwie 2008, 12:08

niedziele idziemy na chrzciny jestem chrzestna i mam problem co mam kupic?????
na Chrzciny kupuje się coś fajnego więc może łańcuszek złoty?
u nas Maja od Chrzestnej dostała fotelik samochodowy :)
a mama dziecka nawet nas na ciastko nie prosi bo powiedziala ze nic nie robi......
to ładnie ładnie współczuje "rodzinki"

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

17 kwie 2008, 12:11

na Chrzciny kupuje się coś fajnego więc może łańcuszek złoty?
No tez o tym myslalam wiec moze dzis porozgladam sie za czyms takim myslalam tez o takim albumie pamiatka chrztu sw ale nie wiem czy tu taki znajde w ksiegarnie...Kurde nie ma to jak Polska..... :ico_noniewiem:

Gdyby przynajmniej wczesniej powiedziala a nie tydzien przed.....to bym poprosila mame i by mi cos przyslala..

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

17 kwie 2008, 12:25

Wizyta przełożona na 20:00, bo pani doktor odbiera poród.
U nas też pogoda się popsuła. Pada, zimno i szaro. Na szczęście bez śniegu :ico_oczko:

Ja mam nadal 99 cm w obwodzie i 11,5 kg na plusie. Ala dzisiaj mało ruchliwa, ale daje o sobie znać. Wiem już, że nie mogę spać na lewym boku, bo od jakiegoś czasu strasznie drętwieję mi prawa ręka, a rano boli mnie biceps. Gdzieś musi mała naciskać, więc śpię tylko na prawym, co niestety jest trochę bolesne "w biodrach". No, ale już końcówka :-D

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

17 kwie 2008, 12:38

I ja się wreszcie doczłapałam na tt :ico_oczko:
Ewelina83, mój mąż jest chrzestnym swojego bratanka i kupował gromnicę z szatką,a na prezent dał złoty łańcuszek i pieniądze.Nic nam do głowy innego nie przychodziło.
Gdyby przynajmniej wczesniej powiedziala a nie tydzien przed.....
No to nieźle :ico_szoking:
MONIKAB fr, ja na razie o porodzie nie myślę i symptomów nie wyszukuję,jakoś nie wiem czemu.Za to w poprzedniej ciąży to co chwilkę do kibelka chodziłam sprawdzać czy wody nie lecą i czekałam na skurcze.Julcia przyjdzie na świat wtedy,kiedy bedzie gotowa.Chociaz doczekać się już nie mogę,żeby ją tulić.Skurczy nie czuję,chociaz na ktg wyszły regularnie,ale do 35% sięgały tylko.Więc pozostaje mi czekać.
U nas od rana lało,teraz jest pochmurno,ale przynajmniej nie pada i w miarę ciepło,około 10 stopni.D nie skleił wczoraj Zuzi adidasów :ico_zly: i oczywiście rano jak szła do przedszkola to przemoczyła buty i nie miała rajstop.Dobrze,że w przedszkolu pani miała tzw. rezerwowe,to pożyczyłyśmy,bo nie wiem co by było.Tatuś dostał przez tel.zjebki i dziś po pracy ma jechać kupić dziecku buty :-D

[ Dodano: 2008-04-17, 12:51 ]
szczako, nareszcie jesteś :ico_haha_02: Moja też dziś mało ruchliwa,ale to pewnie przez pogodę.Widzę,że wagowo idziemy tak samo,ja w obwodzie mam 101.
Moja koleżanka urodziła dziś synka,3750 i 54 cm.Widziałam zdjęcie,śliczny :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-04-17, 15:42 ]
Hej hej dziewczynki,gdzie jesteście?

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 kwie 2008, 15:54

hej hej :) ja juz po wizycie :-D
no i komu ja mam wierzyc?lekarce z meterkiem czy tej drugiej ze sprzetem do usg?
Alusia podobno wymiarowa, wazy normalnie, czyli 3100.... wszystko w najwiekszym porzadku :ico_brawa_01: przy okazji pani doktor sprawdzila" przeplywy" przez pepowine...lozysko...wszystko ok... no i na koniec podgladalysmy pipcie :-D bez zmian na szczescie :ico_sorki: :ico_oczko:
moja niunia dzis zmeczona- jak okreslila moja lekarka... ale nie wiadomo dlaczego... czy przez to ze sie oczekalam w poczekalni ponad godzine :ico_zly: czy przez to ze sie szykuje do "startu" i sily zbiera :ico_oczko:
ewelina, mysle ze lancuszek to dobry pomysl... w zasadzie to nie powinnas sie specjalnie wysilac i same pienazki by wystarczyly... bo po pierwsze jestes w ciazy i powinni wszyscy zrozumiec ze sil nie masz latac po sklepach a po drugie to takie dziwne te chrzciny :ico_noniewiem: chociaz na kawusie mogliby zaprosic :ico_noniewiem:
a mam pytanko: dlaczego tesciowie nie beda na chrzcinach Kacperka?

[ Dodano: 2008-04-17, 15:58 ]
Zulciu, a jak to jest z tymi skurczami... tzn chodzi mi o to ile wczesniej sie moga pojawic przed porodem... naprawde nic nie czujesz? 35% to w sumie nie tak malo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

17 kwie 2008, 15:58

MONIKAB fr, cieszę się,że z Alusią wszystko w porządku :ico_haha_02: ,waży podobnie jak moja Julcia.
. no i na koniec podgladalysmy pipcie :-D bez zmian na szczescie :ico_sorki: :ico_oczko:
To jeszcze raz gratuluję córeczki :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-17, 16:02 ]
a jak to jest z tymi skurczami... tzn chodzi mi o to ile wczesniej sie moga pojawic przed porodem... naprawde nic nie czujesz? 35% to w sumie nie tak malo :ico_noniewiem:
Naprawdę nie czułam ich na ktg,dlatego lekarka wzięła mnie do badania,bo normalnie by tego nie zrobiła.One były różne od 25 do 35%.Ale do 100% to jeszcze im było daleko :-D Szyjkę mam miękką,ale długą :ico_noniewiem: Więc na poród na razie raczej się nie zanosi.
Może wieczorkiem wkleję fotki,o ile mąż je wklepie w komputer,bo na razie tylko obiecuje i nic nie robi. :ico_zly:
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2008, 16:03 przez Zulcia, łącznie zmieniany 1 raz.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 kwie 2008, 16:03

dziekuje Zulciu choc ja to jestem taka, ze jak na zywo nie zobacze to nie uwierze :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-04-17, 16:08 ]
moje fotki sa niezbyt wyrazne :ico_noniewiem: bo to bylo takie szybkie badanie...ale mam nadzieje juz wkrotce pochwale sie Ala na zywo :-D
moj maz przewiduje ze to nastapi kolo 6- 8 maja :ico_noniewiem: a ja bym chciala jeszcze w kwietniu :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość