barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

17 kwie 2008, 13:56

:ico_zly: właśnie nie wiem jakim sposobem skasowałam sobie stronkę z napisanym postem :ico_zly:
przeprowadzam rodziców i byłam pakować gratki, bo na początek maja trzeba wszystko zabrać, no i znalazłam cudo, którym ja jeździłam w dzieciństwie, wózeczek ma ze 30 lat, ale jak Wiki wsiadła, to w ogóle nie trzeszczy, nie turkocze i fajnie się prowadzi choć kółka na wprost
miałam sprzedać na allegro, ale chyba zostawię
dziewczyny mam pomysł, zrobimy konkurs, stawiam ciacho na spotkaniu dla tej, która odgadnie jakiej firmy jest ta parasolka (zaznaczam, że firma ta jest znana i nadal produkuje wózki, jak zobaczyłam na metce i podnóżku to zrobiłam tak :ico_szoking: ), fotkę trochę zretuszowałam na podnóżku, żeby nie było za łatwo
Obrazek
zwróćcie uwagę na "nowatorski" hamulec (z czarną gałką) i zamykanie wózka, żeby się nie rozłożył (czerwony element)

ciekawe która trafi :ico_brawa_01: , miłej zabawy

uleńko jak przetestujesz nianię, to wrzuć swoją opinię, ale wygląda fanie i cena super
a z Pawełka to niezły numerant :ico_brawa_01: oj będziecie mieli wesolutko
basiu droga kierowniczko, pogromczyni szos, to dopiero będzie... ja tam myślę, że sobie świetnie poradzisz
i dużo zdróweczka dla naszego Jasia
madziorka no :ico_brawa_01: dla Leosia za pierwszą jedyneczkę :ico_tort:
dobrze, że to ząbek, a nie żadne choróbsko
a swoją drogą, to ja bym zmieniła pediatrę, bo jakbym miała się denerwować i stresować, to bym szału dostała
wózeczek - widzę, że zieleń zwyciężyła, gratuluję decyzji, napisz jak już przetestujesz z Leosiem jak się sprawdza i czy kolor faktycznie zgodny z fotką
i żadna tam ze mnie wózkoholiczna, tylko zboczona matka na punkcie wszystkich za i przeciw i dokładnego oglądania i przeglądania, ja po prostu lubię wszystko wiedzieć i znajdywać wszelkie alternatywy, to czasami przekleństwo jest niestety :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

17 kwie 2008, 14:29

Basiu czy ten wózeczek to nie MACLAREN?????????

[ Dodano: 2008-04-17, 14:30 ]
A GDZIE ty PRZEPROWADZASZ RODZICÓW????? GDZIE SIĘ PRZEPROWADZAJA????

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

17 kwie 2008, 15:52

Hej hej
Ja dopiero teraz bo dzis od rana wyskoczylam do znajomejAle sie naplotkowalismy potem musialam na szybcika cos do papu dla chlopinki zrobic :ico_wstydzioch:

Ale cudo gotuje bez gotowania.Jaja :ico_szoking:
Dla Leosia za jedyneczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Basiu Tadziu wie co dobre,niech je chlopak urosnie jak dab :ico_oczko:
Basiu zdrowka dla Jasia i szerokiej drogi na praktycznych bo teorie zdasz napewno :-D

A moja dzis dostala obiadek pokrojony w male plasterki i zjadla go sama.Siedzialam tylko przy niej pokazujac zeby talerzyczek nie ladowal na podlodze.Spryciula pakowala smiesznie do buzi a ja mialam ubaw :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ostatnio widzialam to w programie To ja Mamo czy cos w tym stylu pomyslalam sprawdze na mojej i wyszlo.Choc trwalo to dwa razy dluzej ale podobno ma wyuczyc sprawnosc w raczkach u dziecka.

[ Dodano: 2008-04-17, 15:52 ]
Basiu a z marka tego wozka to nie mam pojecia. :ico_noniewiem:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

17 kwie 2008, 17:28

pozwólcie dziewczyny, że ogłoszę wyniki wieczorkiem na zakończenie dnia, żeby była zabawa, dobrze?
violu moi rodzice to tylko resztę gratków z mieszkania sprowadzają, bo nie wszystko od razu przyjechało, a teraz się pozbywają tamtego lokum i stąd małe zamieszanie "przeprowadzkowe", ale muszę powiedzieć, że choć wydawało mi się, że to tylko resztki to jednak sporo się uzbiera

[ Dodano: 2008-04-17, 17:29 ]
joasiu :ico_brawa_01: dla Julii za piękną samodzielność
ja jeszcze nie eksperymentowałam z Tadziem, na razie próbowaliśmy z kawałkowanymi chrupkami

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

17 kwie 2008, 18:29

no witam wieczorkiem :-D

Basiu ja stawiam na firmę chico i po cichu liczę na te ciasteczko :-D a wózeczek naprawde rewelacyjny, ty go sobie zostaw, bo super pamiatka bedzie na stare lata :-D

Madziu oj biedny Leonek, mam nadzije ze szybciutko wróci do zdrowia i zebolki juz nie beda tak dokuczac :ico_noniewiem:
a wózeczek fajny mam nadzije ze sie bedzie dobrze sprawował :-D

Joasiu a co Julia jadła na obiadek dobrego, bo ja sie tak troszke boje dawac takie rzeczy w kawałakach bo mój to wszytsko odrazu całe do buzi wkłada i troszke sie boje ze sie udławi :ico_noniewiem:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

17 kwie 2008, 19:36

ula no to może spróbuj od miękkich rzeczy jak ziemniaczek, bananek itp.
ja daję Tadziowi od jakiegoś czasu banana w kawałkach i to całkiem sporych i normalnie zjada bez dławienia się, mięsko pokrojone drobno też przeszło
hmm, widzę że coś mało kandydatek na te ciacha, chyba się dziewczyny nie odchudzacie, jak coś to mogę nagrodę na kawkę zamienić lub coś innego

[ Dodano: 2008-04-17, 22:01 ]
dziewczyny puk, puk...
czy już śpicie? oj coś ostatnio puściutko na naszym wątku, a może pracujecie z mężusiami nad rodzeństwem dla lipcowych dzieciaczków???

[ Dodano: 2008-04-17, 22:34 ]
dziś mój synek przespał 2,5 godziny ciągiem :ico_szoking: , no ale dlatego, że rano w ogóle nie chciał spać i padł przed obiadem i w sumie była tylko jedna drzemka
za to niestety już od 2 nocy wróciły potrójne karmienia :ico_placzek: i przestałam się wysypiać

hmm... no cóż, nie pozostaje mi nic innego niż zgasić światełko
a zdobywczynią ciasteczka jest ..........

UWAGA!!!

viola serdecznie ci gratuluję trafnego wyboru
wózeczek jest numerowany z patentami, wyprodukowany w Anglii w 1976 roku (przeczytałam na rurkach) właśnie przez Maclarena

po tych wszystkich perypetiach nastąpiła u nas zmiana o 360 stopni
otóż kupujemy Maclarena xlr kolor navy (ze względu na szerokość siedziska aż 36cm i dożywotnią gwarancję i wieloletnią niezawodność), a na wiosnę przyszłego roku sprzedajemy Mutsiaka
mieliśmy wziąć na raty, ale moja mama zaoferowała się zasponsorować ponad połowę wózeczka ( :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ), więc będziemy mogli kupić u nas w sklepie z rabatem za 860zł (niezła cena! w porównaniu z allegro)
normalnie cieszę się jak dziecko co dostało cukieraska
i tym pięknym akcentem powiększymy naszą kolekcję wózków do sztuk 4 :ico_szoking:

no uciekam do łóżeczka skoro nikogo nie ma

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

17 kwie 2008, 23:00

witam
przepraszam za nieobecność i zaległości ale niestety praca..... a po pracy chcę jak najwięcej dać siebie Natalii...
Gratulacje z okazji wszystkich przegapionych przeze mnie rocznic i ząbeczków!!!!!!! U nas dalej pod tym względem łyso :-D
Basiu ten wózeczek wygląda jak kupiony niedawno :ico_szoking: w ogóle nie zniszczony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A propose wózków to my zakupiliśmy jakiś miesiąc temu taką brykę:
http://www.allegro.pl/item347983411_now ... kazja.html
obiecuję poprawę i uciekam do łózia, papapa

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 kwie 2008, 23:20

hej
ja tez wpadlam powiedziec dobrej nocki

basiu no wreszcie decyzja zapadla i wozeczek bedzie taki jak cchialas hihi
tak myslaam ze viola wygra
sama na maclarena nie wpadlam ale czulam ze viola trafila hihi
rzeczywiscie nie wyglada na taki stary i zniszczony
super
widac ze solidna firma

do jutra papa

[ Dodano: 2008-04-18, 00:37 ]
aaa dzisiaj znalazlam sobie zabawe na wieczor hehe

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

po autografy prosze ustawic sie wg kolejnosci urodzen dzieciaczkow

dobranoc
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2008, 11:54 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 kwie 2008, 10:38

no witam pierwsza z rana :-D widze ze tu naprawde dzis pusciutko :ico_noniewiem:

Violu gratulacje trafienie, ale mam nadzieje Basiu ze jakeis ciasteczko pocieszenia sie dla mnie znajdzie :-D

Super fury macie a ja wam powiem ze terz tyle fajnych wózeczków jest zejak tak patrze na ten mój to mi sie juz takis tary wydaje :-D a on przeciez rok ma :ico_szoking: a mi sie juz marzy nowy dla nowego bobaska :-D
Basiu a babcia to chyba zakochana w Tadziku ze mu takie prezenciki sprawia :-D ale fajnie ze w koncu znalazłas cos co ci sie spodobało :-D i ta gwarancja robi wrażenie :ico_szoking:

MAdziorka super te foteczki a moze zdradzisz nam tajemnice jak zrobic takie super foteczki :-D

Abegano no mam nadzije ze bedziesz tu do nas czesciej wpadac, a napewno sobie poplotkujemy na spotakniu na zywo :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 kwie 2008, 11:00

Witajcie!!!!
Basiu super wybór!!!! wózeczek extra!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fajnie, że wygrałam hahahaha :-D :-D :-D ...
ale powiem Wam, że ja miałam bardzo podobną spacerówkę...będąc dzieckiem.. :-D
a to ja jak byłam mniej więcej w wieku Milenki
Obrazek
a to Miluśka...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a ja dziś mam znowu spotkanie klasowe :-D
tym razem z pierwszą klasą z podstawówki ( chodziłam z tą klasą od 1-5 klasy, bo pózniej sie przeprowadzilismy....)
poprzednie spotkanie klasowe miałam z tą drugą moja klasą ( chodziłam od 6 do 8 kl)
na dodatek mam dziś zebranie u Mikołaja w klasie, więc wszystko na wariackich papierach... no zobaczymy jak to będzie....

Uleńko...teraz co rusz nowe wózeczki wchodzą...więc kupując wózeczkek dla nastepnego dzidziusia będziesz mogła poszaleć :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość