Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 kwie 2008, 20:30

Sikorko nie wiem - kurcze kasiasta nie jestem :ico_oczko:

Glizdunia ale mieliście przeboje :ico_olaboga: Dobrze, że nic się nie stało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: A i miałam pisać, że Maycia to tym chodzeniem bije wszystkie majowe bobaski na głowę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No ale to nie wyścigi :ico_oczko:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

17 kwie 2008, 20:44

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Kingusi

mały upodobał sobie mnie, zebym go usypiała na noc, do tej pory jak T był w domu to on go usypiał i zawse było ok a dziś on go bierze na rączki a tu płacz... jak tylko ja go wzięłam to było ok, przyłożył główkę do podusi i śpi :-D :-D :-D
nauczył sie klaskać językiem, ja się cieszę bo musi język ćwiczyć a przez to właśnie to robi...,

zastanawiam sie nad otwarciekm sklepu z odzieżą używaną co Wy o tym myślicie???

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 kwie 2008, 20:49

Czołem!!!

Kingulce sto lat, sto lat!!!

Glizdunia jak ja Ci zazdroszczę takiej mądrali!!!
Jagódka mała jest świetna!!! i butków gratuluję!
Gocha pędem wracać do zdrowia...i na TT, bo kurczę zięcia nie widzę, Ciebie nie widzę...porażka...

Sory, ale ja dziś tak czytam,że już nic nie pamiętam...
Moje dziecko dziś lepiej, katar mniejszy. Ale padało i ja z pracy wróciłam o 18 więc na dworze nie była. Ale jutro obiecuję, pójdziemy!!!
Macie rację wszystkie...to ja źle robię. ALe Jagódka dobrze zauważyła...mama mi bardzo bardzo pomaga, więc nie mogę jej totalnie olewać. Zawsze uważałam, że doświadczona to ma rację. No i jak mi mówi "żebyś nie żałowała że poszłaś na spacer", to od razu widzę, że mała się faktycznie rozchoruje...a mama powie "a nie mówiłam!" i od razu mam dość. Głupie to...niestety zupełnie się nie da odizolować. Bo to Ona jest z małą pół dnia i jak zachoruje, to mama się z nią męczy. Więc sluchałam. Ale teraz mi intuicja podpowiada co innego, więc chyba jej posłucham, jej czyli siebie :ico_haha_01:
Miałam dziś robione oczyszczanie i wyglądam fatalnie...cóż, trzeba wytrzymać.
I wiecie co....po 2dniach diety mam 700g mniej!!! :ico_brawa_01: a nie piję tych koktajli bo ich nie mogłam kupić...no i może nie zawsze jem wszytsko jak napiasli, ale trzymam się zasad. O rety...tak jeszcze ze 3kg...marzenie...

Dlaczego ja nie pamiętam co piszecie??? :ico_noniewiem:
Glizdunia...współczuję przeżyć...i trzymam kciuki za A...niech się chłop uwolni od nałogu!
Irmince życzę wytrwałości..i sprawnych prac remontowych!
Udanych imprez...klasowych i komunijnych...i w ogóle...

Coś o obiadach było...Ja to na razie nie widzę, żeby moja córa jadła 2daniowy obiad :ico_puknij: jak ona ledwo czasem zupę wsunie. Tylko zupa a zupa...dla mnie zupa Hani to gęste pure prawie, warzywa i mięsko...ziemniaczki w tym lub ryż, czy kluseczki...albo jajko...więc moim zdaniem wystarczy. Nie trzymajmy się tak sztywno tych schematów...bo one nonono dają...tak jak ekspozycja na gluten...z którą nikt nie wie co zrobić...Wiecie co...ostatnio doszłam do wniosku, że te wszystkie teorie na temat wychowania dzieci to o kant d...rozbić! wszystko wyjdzie w praniu. A co najciekawsze, pierwsze czy kolejne dziecko wychowuje się zupełnie inaczej...ot...

ok, idę wypić zieloną herbatkę i pogapić się w tv...Miłego wieczoru!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 kwie 2008, 20:57

zborra gratki za te zgubione 700g :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

kate u nas w małej mieścinie sporo jest takich sklepów i wiem, że w niektórych można dostać naprawdę fajne rzeczy za grosze.

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

17 kwie 2008, 21:21

heloł :-)

Ojojojoj dużo zdrowia i witaminy "c" dla naszych chorowitków!!!

GosiA i Zbora nie dawać mi się żadnym wiruchom :ico_noniewiem: :-D
Apsik
to ja teraz pomarudzę, bo mi moje przeziębione zatoki już bokiem wychodzą... dziś kupiłam sobi ekolejne ACC 600 i chyba zaraz wszystko wydudlam żeby normalnie oddychać :ico_olaboga:

Jestem z Wami w miarę na bierząco ... :ico_oczko: i cieszę się z nowych butów Jagody :-D ja też szukam lekkiego obcasika tym razem w czekoladowym brązie :-D ostatnio obkupiłam się w reserved w luźne 38 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: w stronę PANI DIETY :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zobaczymy jak dalej wytrzymam :-D

Pomysł z lumpkiem fajowy KATE jek się dobrze czujesz w tym klimacie i mało jest konkurencji w twoim rejonie to wal jak w dym ... u nas teraz prawdziwą furrorę robią LUMPKI giganty z całkowitą wymianą towaru co tydzień... :-D

Glizda, ale przeżyliście MATRIXA :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: już widzę ten wypadek w zwolnionym tempie... ja też 1 w życiu leciałam samochodem :ico_oczko: z mężem i szwagrem do rowu po 2 stronie pasa... wpadliśmy w poślizg na zakręcie i mostku.... :ico_noniewiem: a z tym hindusem wrrrrrr, zabiłabym go wzrokiem :ico_puknij:

Dla KIni :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Dla Aluni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zębolka :-D

Dla Sikorki :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: za piąteczkę :ico_haha_01:

no i całusy dla Kamizeli za piękny wygląd i za super pomysł na wietrzenie Wiktora :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: i :ico_kawa:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 kwie 2008, 21:30

Hehe a ztym wietrzeniem to się ze mnie nalewacie :ico_oczko: ? Padało a chciałam żeby troszkę pooddychał :-)

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

17 kwie 2008, 21:47

kamizela, no, co Ty :ico_puknij: super pomysł !!! :-) Gdybym miała balkon w zaciszu a nie koło "Marszałkowskiej" to sama bym od Ciebie ten patent podchwyciła :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 kwie 2008, 21:50

:-D Czasmi udaje mi się ruszyć mózgownicą :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

17 kwie 2008, 21:56

ja mam załadowane zatoki, więc narazie mam na co zwalic moje otępienie umysłowe... :-D
idę zapodac sobie jakiś film, muszę się zrelaksować :-) Lady podawała kiedyś coś z tym pokojem 1408 :-D a może życie od kuchni ??? :ico_oczko:

No to do jutra jakby co :-)

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 kwie 2008, 22:00

massumi miłego seansu :ico_oczko: Ja od dziś znowu jestem pociągająca :ico_chory: Przeklęty katar :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość