Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

22 lut 2008, 23:58

obiad + deser = 50 zl/os
obiad + deser + zimna plyta = 70 zl/os

oczywiscie napoje zimne i cieple w cenie

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

23 lut 2008, 00:03

No to cenowo super :) Przejade się tam ;-)

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

23 lut 2008, 00:51

Witam Kobietki!

Widzę, że ćwiczycie ostro Ania i Aga - ja bym też sie w koncu z domu ruszyla, gdzie to chodzicie? A salsa solo to fajnie brzmi? Gdzie są takie zajecia?

Paulina ja mialam w Karczmie Beskidzkiej robic chrziny, ale w koncu zrobilam w Karczmie w Komorowicach i tez super cenowo cos 70-80 zl od osoby. Zastanawialam sie tez nad "Nowy świat", ale ostatecznie zwyciężyla karczma.

Aniu a gdzie w Wisle robiliscie te chrziny jesli wolno spytac?


Jesli chodzi o "Pod Jemiołami" to jedzonko pycha tam faktycznie, bylam pare razy na kolacji z mężem.

Aga a w tym hotelu Klimczok to pewnie drogo? jesli wolno spytać :)

Co do jedzenia słodkosci to ja tez wcinam i w koncu musze cos zrobic z waga. Zeby wazyc tyle co przed ciąza, musze zrzucić jeszcze ok. 3-4 kg.

Małgorzatka witaj! Brzuszek superowy. Moja kuzynka tez jest w ciazy i wlasnie przechodzi etap mdlosci :( Jak tak na nią patrze to sobie mowie: nigdy wiecej nie chce byc w ciazy :)

Grazyna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2007, 12:10

23 lut 2008, 14:04

Witam drogie Panie.
Widze ze forum sie rozrosta :ico_brawa_01: Wkoncu mam chwilke zeby cos napisac. Moja Marika ma juz prawie 2 miesiace:) jak ten czas leci. Narazie musze nadrobic czytanie postow wiec napisze pozniej:)
Acha jak wstawic fotki małej?? pomozcie prosze

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

23 lut 2008, 14:05

maryyann pisze:nigdy wiecej nie chce byc w ciazy :)


Ja osobiście drugą ciążę znoszę duuużo lepiej :ico_sorki: lepije się czuje, nie pankuje z byle powodu, czuje się bardziej świadoma!

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

23 lut 2008, 14:12

Grażyna witaj! Mała kochana :)

Małgorzatko racja, druga ciąża na pewno lepiej się ją znosi niz pierwszą, bo człowiek wie już co i jak i co go czeka :) Ja jednak mimo wszystko nie planuje rodzenstwa dla Kamila. Przy dwojce dzieci nie dalabym rady. Jeszcze zalezy jaka roznica miedzy dzieciakami, bo jak jedno juz odchowane to łatwiej.

Dziewczyny macie jakis sposob na roztepy? Nie wiem jak sie tego pozbyc. Są czerwone i paskudne :( Na udach i brzuszku niestety. Jak ja założe jakis stroj kapielowy latem :(
Slyszalam o mikrodermabrazji u kosmertyczki. Tylko nie wiem czy faktycznie cos daje? Wiecie moze cos na ten temat?

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 lut 2008, 16:52

Małgorzatka, cudne zdjęcia :ico_brawa_01: a brzusio już całkiem pokaźny :-D
maryyann, nie mamy drogo bo za zupę i drugie danie płacimy 45 zł od osoby (tylko że to po znajomości :ico_oczko: )
Grazyna, śliczna jest ta Twoja córeczka. Wklej jej aktualne zdjęcia jeśli możesz :-)

Ania hihi mnie dzisiaj dalej nogi bolą :-) na szczęście troszkę mniej bo wczoraj wieczorem to normalnie masakra :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

23 lut 2008, 21:38

Aga mnie też ciut mniej boli ale i tak czuje mocno i to nie tylko nogi :ico_oczko:

Chrzciny robiłam tutaj http://www.karczmaukarola.pl/ Płaciłam 80zł za obiad, ciasta oraz zimna płytę. Jedzenia była baaaaardzo dużo, do domu pozbieraliśmy a było przepyszne. Wszyscy się zachwycali, np. schabem w migdałach :ico_oczko:

Ja bym bardzo chciała trzecie dziecko. Najlepiej dziewczynkę ale nienawidze być w ciąży. Trzeci raz bym chyba tego nie zniosła.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 lut 2008, 22:44

Hihi ja lubiałam być w ciąży :-D Na szczęście przechodziłam ją bez większych ekscesów. Nie miałam mdłości ani żadnych z typowych objawów :ico_oczko:
Nawet mój wielgachny brzusio, nogi jak u Fiony i te 32 kilo na plusie mnie nie zniechęcają :-D

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

24 lut 2008, 01:11

Aga za pierwszym razem też mnie to nie zniechęcało. Ale jak juz drugi raz przytyłam 30kg to ten trzeci juz nie mam ochoty :ico_oczko: ;) Moje ciąże też były bezproblemowe ale 9 miesięcy to zdecydowanie za długo :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości