Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

17 kwie 2008, 22:30

a ja bym chciała syna księdza... no ale san wybierze kim chce zostać, na pewno nie będę w to ingerować... moi rodzice zmusili mnie żebym poszła na profil matematyczno-informatyczny kiedy ja tak kochałam biologię :ico_puknij:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

17 kwie 2008, 22:36

emalia30, nie, czarnego nie ma. Ale jakiś tam ma :ico_noniewiem:
babe_boom, a dlaczego księdza?

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 kwie 2008, 22:37

ja z kolei chcialam zostac lekarzem weterynarii... rodzice powiedzieli NIE ( bo technikum weterynaryjne bylo jakies 80 km od mojego miejsca zamieszkania a ja mialam wtedy jakies 15 lat) pozniej sama juz nie wiedzialam czego chce... wybralam zle- inzynierie srodowiska... i to nie bylo dla mnie... :ico_noniewiem:
w zasadzie to wszystko mi jedno kim beda moje dzieci... oby tylko wyrosly na porzadnych ludzi i byly szczesliwe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-04-17, 22:40 ]
emalia30, nie, czarnego nie ma. Ale jakiś tam ma :ico_noniewiem:
ale chociaz chlopak wysportowany i o zonke moglby walczyc z powodzeniem :-D
babe_boom, a dlaczego księdza?
mnie tez to zastanawia :ico_noniewiem: ja bym tam chciala wnuki...duzo wnukow :-D

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

17 kwie 2008, 22:44

szczako napisał/a:
babe_boom, a dlaczego księdza?
może mój mąż by się wtedy nawrócił...

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 kwie 2008, 22:44

uciekam juz kochane...kolorowych snow i do jutra :-D

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

17 kwie 2008, 22:52

no ja tez uciekam bo padam
Kolorowych :-D

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

17 kwie 2008, 22:53

w zasadzie to wszystko mi jedno kim beda moje dzieci... oby tylko wyrosly na porzadnych ludzi i byly szczesliwe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Zgadzam się z Tobą Monisiu,mądrze to powiedziałaś.
szczako napisał/a:
babe_boom, a dlaczego księdza?

mnie tez to zastanawia :ico_noniewiem: ja bym tam chciala wnuki...duzo wnukow :-D
Ja też bym chciała wnuki :ico_haha_02: Chociaż kiedyś sama chciałam byś zakonnicą(miałam 12 lat)Na wakacjach w pipidówku poznałam fantastycznego księdza,zabierał nas na spacery itp.Służyłam do mszy,tzn.czytałam,zbierałam tacę.Bo to była taka malutka kapliczka tylko dla kuracjuszy sanatorium i tylko jeden ksiądz.Chciałabym go kiedyś spotkać,nazywa się ks.Edward Hodurek.Może któraś z Was zna?

[ Dodano: 2008-04-17, 22:54 ]
To i ja Wam życzę kolorowych snów i spokojnej nocki.

[ Dodano: 2008-04-17, 23:15 ]
Obrazek
Do jutra.

[ Dodano: 2008-04-17, 23:44 ]
Tak sobie przeglądam forum i na stycznióweczkach znalazłam coś takiego
http://forum.polki.pl/showthread.php?t= ... ght=pomocy
Mam nadzieję,że dziewczyny się nie obrażą,że to wam skopiowałam.Normalnie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

18 kwie 2008, 09:08

witam ciezaroweczki z rana :)
jak tam, zadna sie przez noc nie rozpakowala? :ico_oczko:
mi sie dzis snilo ze wody mi odeszly :ico_szoking: i to byl tak realistyczny sen, ze sie obudzilam i odruchowo zlapalam mezusia za ramie :ico_szoking: chyba juz swirowac zaczynam z tym porodem :ico_olaboga: ale kurcze sie nie boje :ico_noniewiem: nic :ico_noniewiem: wcale :ico_noniewiem:

dzis moj luby w domku bo problem dalej z zabkiem... z samego rana zaatakowal gabinet stomatologiczny ale jeszcze zamkniete... po poludniu ma umowiona wizyte... ale swoja droga, to szlag czlowieka moze trafic, aby na drzwiach gabinetu ani nigdzie indziej nie bylo napisane od kiedy czynne... :ico_zly:

zycze Wam kochane slonecznego dnia... u mnie dzis pochmurno i pada :ico_zly:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

18 kwie 2008, 09:22

jak tam, zadna sie przez noc nie rozpakowala? :ico_oczko:
Ja się melduję w dwupaku :-)

Jeżeli chodzi o tę historię, którą wstawiła Zulcia, to ja bym chyba reagowała na bieżąco. Po pierwszej, no może drugiej uwadze tej przemiłej pani, powiedziałabym jej co o tym sądzę. Tak czy inaczej - na pewno bym tego tak nie zostawiła.
I dlatego właśnie poród rodzinny to dobry pomysł. Wiadomo, że rodząca ma co innego na głowie, więc osoba towarzysząca może walczyć o jej prawa.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

18 kwie 2008, 09:27

Tak sobie przeglądam forum i na stycznióweczkach znalazłam coś takiego
http://forum.polki.pl/showthread.php?t= ... ght=pomocy
Mam nadzieję,że dziewczyny się nie obrażą,że to wam skopiowałam.Normalnie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
siedze, czytam i placze... nic wiecej nie potrafie dodac... brak mi slow.... biedna dziewczyna :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość