Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 kwie 2008, 11:09

Racja eszystko wie najlepiej aż mnie mdli jak jej słucham bo nie raz ewidentnie nie ma racji ale jej się wydaje że jak ona coś powie to tak powinno być :ico_zly:

[ Dodano: 2008-04-18, 11:12 ]
ona nie umie słuchać najlepiej jak ona mówi a inni słuchają :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

18 kwie 2008, 11:31

to i ja jestem, po kawce co prawda ale jestem :-D

Dziękuję za komplementy w imieniu córeczek i swoim :-D przyznam się teraz... jakiś miesiąc temu postanowiłam odpocząć od orbi... waga powoli spadała, nie chciało mi się wieczorami... i co?? jak przestałam - tak zaczęła z dnia na dzień lecieć po trochu, ale i tak szybciej ;-) no i motywacja zmniejszyła się bo i tak do pracy jeszcze nie wracam, dopiero ok. listopada :-) wtedy zacznę znów, czasem wskakuję, ale częściej na mężunia :-P :ico_wstydzioch:

Edulitko - moja teściowa nie wypowiada się, ona chyba nawet nie ma własnego zdania, zresztą to i lepiej - bo jakby doradzać miała :ico_szoking: a tak tylko zachwyca się dziewczynkami, mówi o pogodzie, przynosi wieści ze wsi i w ogóle ja to ostatnio tylko cześć - i jest git :-D a jak Twoja zacznie mędrkować, to powiedz, że przecież nie z jej emerytury, czy pensji spłacać będziecie (póki co :-D)

Maziu - nie będę myć okien - u mnie tato zawsze mył więc i Bartusia zaganiać będę, a jak nie to po cichu kogoś "wynajmę" :-D

Anetko - coś więcej napiszesz?? ;-)

Iwciu - siadaj Ty przed kompem, Dominik poczeka - jak ze szkoły wróci ;-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 kwie 2008, 11:39

Maritko - racja że nie z jej pieniędzy ale ona to zawsze na każdy temat dotyczący nas ma dużo do powiedzenia i dostaje wtedy słowotoku i przerwać jej się nie da :-D no ale gdzieś w dommu mam stopery do uszu może zabiore je ze sobą :-D :-D :-D
Okna racja może myć kto inny ty sobie będziesz wyglądać jak panienka z okienka :ico_haha_01: Ja w swoim domku mam mieć tylko w salonie duże okno toznaczy takie podwójne dzrzwiowe a reszta normalne no zastanawia mnie też jak będe myła okno w łazience bo to okno dachowe i nie wiem jak 150 cm m dostać się tak wysoko :ico_oczko: :-D ale tym będe martwić się później jak już dostaniemy klucze :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-04-18, 11:41 ]
Powiedzcie czy na komunie chrzestny ojciec moze kupić dziewczynce kolczyki, łańcuszek i bozie do zawieszenia (oczywiście ze złota) czy to już niemodne :ico_noniewiem: ?

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

18 kwie 2008, 11:53

modne ob y nie krzyżyk :-) niby taki przesąd, że dajesz komuś krzyż na drogę - ale... moja Aga dostała na komunię i nie wiem czy jej życie takie łatwe... głupota może, teraz ma spoko... nie sugeruj sie - tak tylko napisałam co wiedziałam ;-) :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 kwie 2008, 11:55

O krzyżyku też to słyszałam a z drugiej strony to każdy nosi swój krzyż codzienności - ale myśleliśmy o medaliku z Matką boską bo nie wiem co innego to dziecko wszystko ma :ico_szoking:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

18 kwie 2008, 12:12

HEJ JUZ JESTEM :-D Pije kawke i czytam co mi ta baba tu naznosiła chyba się wkopałam :-D z tym AVONEM hahahaha ja tu chciałam troche kosmetyków bo mi odpowiadaja, a ona mi tu każe latć po ludziach :-D Co do prezentów komunijnych to ostatnio kupowałam rower dla chrześniaka męża a mojemu kupiłam taki magnetofon na płytki ale to było dawno. Moja Matyldzia na chrzciny dostała łańcuszek z matką boską a na roczek kolczyki złoto zawsze jest modne. Ja pamiętam dostałam na komunie nawet pierścionek i mam go do dziś mama przechowała i teraz jak znalazł :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

18 kwie 2008, 12:12

chyba modne,Dominik w tamtym roku dostał od chrzesnej łańcuszek z krzyżykiem.Wydaje mi się ,że jak ktoś jest wierzący ,to nie powinien wierzyć w takie przesądy :ico_noniewiem:,że krzyż się daje .Ja przynajmniej staram się łamać takie stereotypy :-)

[ Dodano: 2008-04-18, 12:14 ]
Maziu to jak będę coś z Avonu potrzebować ,to do Ciebie się zgłoszę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 kwie 2008, 12:17

Dzięki dziewczyny musimy wybrać jakąś ładną biżuterie dla małej damy też tak myśle i tym się zasugerowałam że dziewczynka nie dziś to za jakiś czas będzie to nosić :-)
Musze iść poodkurzać bo Niki ciasteczka podrobiła na dywanie :ico_zly: nie wiem tu mnie zachwyca i rozczula bo znowu kupa na nocnik a za chwile wyprowadza z równowagi za chwile mnie ukocha potuli i znowu coś zbroji :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

18 kwie 2008, 12:21

Jednym słowem Edulitko, jak tu nie kochać naszych małych łobuziaków prawda?

Marta nie wiem co mam napisać?

Racja złoto zawsze jest modne i wydaje mi się,że medalik ze złota nie wyjdzie z mody.Ładna i praktyczna pamiątka na pierwszą komunię.

Maziu to teraz Matyldzię pod pachę i zachęcać ludzi do kupowania :-D :ico_oczko:

ja po kawce,ale mogę drugą dla towrzystwa wypić,może łeb mi nie pęknie :-D
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2008, 12:26 przez aaneta25, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

18 kwie 2008, 12:24

Iwciu - ja wierząca, więc nie wierzę w te przesądy - :-D tak tylko podałam przykład ;-)

Edulitko - podobnie jak dziewczyny - uważam - MODNE :-D moje mają złote kolczyki od jednych dziadków od drugich po złotym łańcuszku z wisiorkiem (serduszko, w środku literka z imienia ;-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość