Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

18 kwie 2008, 11:07

Jestem i ja :-)
Nocka standardowa 21.30 - 7.00 teraz Zuzia znów dusi komara.
gozdzik, dzięki za :ico_kawa: bardzo chetnie :-)

A ja zapomniałam, że mój M. ma dzisiaj wolne. :-D :-D czekamy aż Zuzia wstanie i lecimy na jakieś grubsze zakupy, bo wszytsko się konczy. A i moze sobie butki jakieś kupię :-D

gozdzik, powodzenia na rozmowie, koniecznie zdaj nam potem relację :-)

nana usta usta... chętnie bym sie na taki kurs zapisała... hahaa :-D masz kobieto powera, dzieci, dom, praca i jeszcze kurs - podziwiam ! :ico_brawa_01:

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

18 kwie 2008, 16:30

Czesc dziewczynki kochane tal brakuje mi czasu zeby tu wpasc az mi przykro przepraszam za nie zlozenie zyczen urodzinowy STO LAT >>>>>> i za cale zaniedbanie :ico_sorki: :ico_sorki:
Dzis Dominiczek u babci bedzie tam spac moja mamuska ma jutro operacje na noge tak sie denerwuje i moj S urodziny zaraz lece zeby cos posprzatac w domku>>>> A z nowosci to moj leniuszek zaczoł chodzic juz sam po domku>>>>>>
A u mnie nic nowego jak to mama zona dom szkoła obowiązki >>>>> jeszcze pozniej postaram sie wpasc tymczasem zapraszam na kawke z pianka wkleję zdjecia jeszcze z urodzinek Domelka jesli sie nie pogniewacie buziaki dla was i maluszkow mocne>>> :ico_haha_02:

Obrazek


Obrazek



Obrazek

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

18 kwie 2008, 17:28

witajcie
ja tez nie mam czasu zeby tu wpadac troche mi szkoda ale wole pobawic sie z Maciem taka prawda poswiecam mu duzo czasu :)
u nas wsyztsko wprozadku Macius juz sam chodzi, je ladnie, wazy 13kg, juz mowi duzo slowek i wsyztsko rozumie co sie do niego mowi wiec jest ok,
jutro go wioze do mojej mamci a sami idziemy poimprezowac :)
lece dalej ogarniac chalupke bo wlasnie Macio spi u nas dzis nie specjalna pogoda wiec sie nigdzie nie roszalam buziaki moze jeszcze jakos wpadne papap milego weekendu ucalujcie swoje brzdace :)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

18 kwie 2008, 18:35

karolina24, Asiula, jak FAJNIE was zobaczyć
Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla chłopaków ze juz tak ładnie chodzą :-D
Asiula, ale miał Dominiczek superowy torcik

sensibel, juz ci zdaje relacje z rozmowy okazało sie ze potrzebuja osobe na tzw. zastepstwa wiadomo teraz zaczyna sie sezon urlopowy to potrzebuja kogoś do zapychania dziur jak sobie na spokojnie z moim m przemyslałam to doszlismy do wniosku ze to nie ma sensu i ta prace sobie odpuszcze
Jula sobie spi mało spała na spacerku to teraz nadrabia

[ Dodano: 2008-04-18, 22:11 ]
Noi mamy weekend i oczywiscie na tt cisza :ico_placzek:
Jula dopiero sie kapie pospała sobie po południu noi o spaniu ani mysli :-D
kochany ten mój urwisek
no nic skoro tu nikogo nie ma to ja zmykam do moich skarbów

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

19 kwie 2008, 07:28

Jestem :-)
Noc całkiem niezła, Zuzia właśnie się obudziła, wiec muszę się spieszyć :-)

karolina24, Asiula, fajnie, że wpadłyście, czekamy na Was czesciej, niewiele nas tu zostało więc :569: DO PISANIA DZIEWCZYNY :569:

gozdzik, rozumiem Twoją decyzję w sprawie pracy, trochę bez sensu takie sezonowe zatrdnienie. Moze uda Ci się znaleźć lepszą ofertę.

A ja narazie lecę do mojej niuńki, bo wstała głodna :-D miłego poranku i dla wszystkich poranna gorąca pachnąca :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-04-19, 10:25 ]
Dziś ja sama z sobą popiszę..

Zuzia właśnie zasnęła a ja zabieram się za pranie ręczne. Dziś mamy imieniny brata męża i zostajemy na noc, wiec pewnie dużo nie popiszę :ico_placzek: ale może u nich uda mi się do Was wpaść.
Próbowałyście kiedyś zrobic sałatkę kebab? Mam zamiar spróbować ale nie wiem czy to dobre. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

19 kwie 2008, 14:29

sensibel, cos mi sie wydaje ze tylko my bedziemy pisac na tym watku :ico_noniewiem:
U nas nocka cała przespana :-) teraz Jula sobie śpi a my zrobilismy sobie z m dzień kinomana tzn wypozyczylismy filny i sobie ogladamy hihi tak jak w prawdziwym kinie pez popcornu sie nie obyło :-)
Próbowałyście kiedyś zrobic sałatkę kebab? Mam zamiar spróbować ale nie wiem czy to dobre.
_________________

hym mnie tez korciło zeby zrobic taka sałatke ponoc bardzo dobra ja jeszcze takiej ani nie jadłam ani nie robiłam wiec jak zrobisz to daj znac i oczywiscie prosze o przepis bo sprawdzona sałatka to dobra sałatka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
i oczywiscie zycze udanej imprezki no nic ja zmykam na kolejny filmik nim Juleczka sie obudzi

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

19 kwie 2008, 14:56

Czesc wszystkim dzis urodzinki meza wiec tylko na chwilke zaraz Dominiczek z babcia przyjdzie>>>>Robila taka salatke jest przepyszna polecam....tymczasem spadam zrobic jakies przysmaki dla gosci>>>

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

19 kwie 2008, 20:53

Asiula, to jak bedziesz miec chwilke czasu to prosze o przepis :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Juleczka juz śpi :-D a ja popijam z mezusiem piweczko i oglądamy boks :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

19 kwie 2008, 21:16

witam z wieczorka.

Ja podobnie jak większość mam mało czasu. Dziś też byłam w pracy.

Becia jak to dobrze, że jednak będziesz od czasu do czasu wpadać. Dużo zdrówka dla mamy. Trzymaj sie ciepło.

Asiula Karolina Was też dobrze widzieć. Nie było Was wieki. Piszcie częściej, w miarę możliwości.

Asiula świetne fotki. Super torcik.

Karolina wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Maćka za postępy w chodzeniu i za zdobywanie innych umiejętności.

gozdzik szkoda, że z pracą nie wypaliło, ale pomyśl, że będziesz przynajmniej mogła dłużej być z Julką. A tak w ogóle to jak długo chcesz jeszcze karmić piersią? Normalnie podziwiam Cię, ja to już bym nie chciała. I ta dieta. A właśnie jak tam skaza Julki, odpuściła trochę?
Majka nadal ma uczulenie na mleko, bo dałam jej kiedyś na końcu łyżeczki do spróbowania jogurtu naturalnego i juz na drugi dzień miała kropki.

A tak w ogóle to gdzie jest Aga?

No dobra idę robić łóżko Mikołajowi, bo już chce iść spać.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

19 kwie 2008, 21:23

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-19, 21:27 ]
Obrazek
hihi ale sie rozszalałam :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość