Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 kwie 2008, 18:45

,ja tez dowiedziałam się o nich dopiero po porodzie, położna kazała je kupić więc wysłałam mojego mężulka
:ico_brawa_01: i tak dobrze ze poszedl Ci kupic moj by nie polazl

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

18 kwie 2008, 20:44

mmarta81, a mi tak jakoś się dluzy ta ciąża..pierwsza tez sie wlokła
teraz niby sie duzo dzieje..synek rozrabia i dni uciekają za dniem ale te tygodnie powoli mijają..chciałabym tak byc już w 17tc..ja to po prostu niecierpliwa jestem

bylam na usg.ach..słodki ten mój aniołek.taka mała mróweczka ..ma 61mm.termin wyszedł na 27 paź!!!!! tak sie super ruszał..i machał rączkami....postarm sie pozniej wkleic fotkę!!!

co do majteczek to u mnie w szpitalu lekarze zakazywali nosić ....oczywiscie kazdy mial to gdzies.....ale są dobrym wynalazkiem

mikkado1, ciekamy na suwaczki
yoanna, no i ja aie nie dziwie ze nic nie podejrzewałas.....powoli sie oswoisz z mysla ze zostaniesz mamusią!!! i sie uspokoisz!!!

[ Dodano: 2008-04-18, 21:03 ]
a to mój brzucholek....
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-18, 21:17 ]
wkleje wam jeszcze fotki Matuszka ja sie urodził..jeju..juz niedługo bede miala znowu takie maleństwo w ramionach

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 kwie 2008, 21:26

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: o jezu ale Mateuszek slodesek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a brzusio jaki juz ladny ciazowy masz :ico_sorki: moj juz tez prawie taki moze jutro zrobie fotki to powklejam :ico_oczko:
bylam na usg.ach..słodki ten mój aniołek.taka mała mróweczka ..ma 61mm.termin wyszedł na 27 paź!!!!! tak sie super ruszał..i machał rączkami....postarm sie pozniej wkleic fotkę!!!
wklajaj wklejaj...super jak sie tak widzi dzidze zaraz sie czlowiek troszke uspokaja ze wszystko ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

19 kwie 2008, 09:22

:-D a powiedzcie mi co ile trzeba chodzic do lekarza tak srednio? Czy po zrobieniu tych wszystkich badan jak wyjdzie ze wszystko jest OK to dadza mi chwile odpoczac?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 kwie 2008, 13:53

a powiedzcie mi co ile trzeba chodzic do lekarza tak srednio?
ja od 3 lat mieszkam w Bristolu wiec tutaj jest inaczej niz w Polsce -spotkania maz tylko z polozna a jak wszystko jest ok(nie krwawisz nie masz boli)wogole lekarza nie widzisz przez cala ciaze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

19 kwie 2008, 13:56

moja doktorka bardzo pilnuje żeby wizyty były co 4 tygodnie i za każdym razem wyznacza mi następną, oczywiście na każdą wizytę trzeba miec badanie krwi i moczu.pod koniec ciązy wizyty są częsciej co 2 albo co tydzien.

probowałam wklejać zdjęcia Julki i maluszka z usg ,ale chyba coś pokopalam bo nic z tego nie wyszło :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 kwie 2008, 14:18

probowałam wklejać zdjęcia Julki i maluszka z usg ,ale chyba coś pokopalam bo nic z tego nie wyszło
:ico_noniewiem: no fotek nie ma ale mam nadzieje ze jeszcze uda Ci sie wklaic niedlugo :ico_sorki:
oczywiście na każdą wizytę trzeba miec badanie krwi i moczu
u nas wlasnie to wszystko robi polozna

[ Dodano: 2008-04-19, 14:24 ]
a oto moj pierwszy zakup-kolyseczke bede mic przy miom wyrku zebym w nocy nie musiala wstawac do bobo na cyca :ico_oczko: Obrazek

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 kwie 2008, 14:53

Witam wszystkie mamuski :ico_haha_01:
Troszku dawno mnie tu nie było,a to za sprawa zwyklej burzy, ktora nawiedziłą moja miejscowosc i pozbawiła mnie internetu :ico_placzek:
Tak wiec przez kilka dni byłam odcieta ale juz jest wszystko spoko :-)
Widze dziewczynki ze rosna wam brzuszki, musze sie pochwalic, ze u mnie tez zaczyna sie cos dziac :ico_brawa_01:
Zauwazam ze coraz bardziej upinaja mnie spodnie i tak w ogole cos sie zaczyna dziac. :-D

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

19 kwie 2008, 15:43

ale mnie dlugo nie było!!!! całusy dla moich terminatorek!!!!
iza czekamy na zdjecia Maluszka z usg, ciekawe czy masz dobre przeczucia co do płci.....
A tak w ogóle, dziewczyny, jak wasze przeczucia??? podzielmy sie tym zanim dowiemy się kogo nosimy w brzuszkach....i zobaczymy, czy miałyśmy rację......
pati już wie i :ico_brawa_01: za doskonałe wyczucie!!!!
Ja i Mężulec wyczuwamy synka....dowiem sie prawdopodobnie w sobotę za tydzień....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 kwie 2008, 17:20

A tak w ogóle, dziewczyny, jak wasze przeczucia???
u mnie ciezko mowic o przeczuciu bo ja z gory zalozylam ze mam dziewczynke :-D i tego sie czymam a jak po usg sie zmieni to sie przestawie na synia :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość