Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

18 kwie 2008, 20:09

No Pawełek juz spi

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

18 kwie 2008, 20:24

no wyjatkowo i jak ladnie zjadl o 19 kanapeczke i teraz przed snem 220 kaszki

[ Dodano: 2008-04-18, 20:26 ]
umylam mu zabki polozylam dalam jego pieska i oczywiscie swoja reka chwilke pospiewalam i zaraz usnal

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 kwie 2008, 10:58

Witajcie dziewczynki :-)

Gabrysiu, nie martw sie... a dlaczego Emi sie zrazila? Przeciez nie posadzilas jej na siłe... mysle ze jak bedzie cieplej to bez problemu nauczysz Emilke wołac na nocniczek bo wtedy bedzie cieplo i bedzie mozna ubierac dzieciaczki w majteczki bez pieluszki :-)

Maja cos w nocy poplakiwala czyli ten syrop w ogole jej nie pomaga, jednak Nurofen jest o wiele lepszy...


Dzis do 14-ej mam pod opieką 4-letniego synka mojej siostry, ale jest nawet w miare spokojnie...

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

19 kwie 2008, 12:30

A u nas dzisiejsza noc byla koszmarna maly budzil sie 5 razy teraz sobie ucina drzemeczke a ja dzisiaj generalnie sprzatnelam kuchnie i jak maz skonczy wymieniac rury w lazience to sprzatne lazienke wlasnie nastawilam obiadek a potem oczywiscie spacerek bo dzisiaj u nas ladna pogoda moze nie jest za cieplo ale swieci sloneczko wiec szkoda takiej okazji i tak dwa dni siedzielismy w domu.

Wiecie kupiłam sobie wspomagacz odchudzania tez srodek co reklamuja LINEA i powiem awm ze jest ok czuje sie po nim sytosc w zoladku niby jak by sie chcialo cos zjesc ale jednoczesnie takie przepelnienie zobaczymy czy da jakies efekty

[ Dodano: 2008-04-19, 12:34 ]
Gabrysiu nie martw sie Pawełek nieraz jak wsatnie z nocninczka to tez nieraz zrobi siusiu na podloge i zaraz placze chyba sie tego boi mysle ze raczej sie nie zrazi szybko o tym malym wypadku zapomni i znow bedzie siadala na nocniczek.

Widzisz a moj Pawełek u dziadkow ma nocnik z melodyjka i za kazdym razym jak zrobil siusiu grala mu melodia i on tego nie lubial i na tamten nocnik nie chce siadaca a w domu mamy wyjete baterie i siada bez problemu

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

19 kwie 2008, 12:46

Jak mnie te rekalmy denerwuja :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

19 kwie 2008, 12:48

Po niedzili planuje wysprztac duzy pokoj tam gzdie tesciu urzedował w maju tesciowa zaklada sprawe o eksmisje

[ Dodano: 2008-04-19, 12:50 ]
ooo tak Gabrysiu zebys wiedziala ile przeklenstw z moich ust wtedy sie wydobywa oczywiscie jak Pawełek nie slyszy :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

19 kwie 2008, 13:44

witajcie

Oliwka śpi już prawie 2 godzinki i to na podłodze, bo do łóżeczka nie chciała więc położyłam dwie kołdry na dywanie poduszki i dałam koc nasz taki cieplutki i usnęła w oka mgnieniu
nawet jej nie przekładałam do łóżeczka

smoczek i nocniczek - u nas te dwie rzeczy leżą odłogiem,
bez smoczka to nie zaśnie
a nocnik..... zakłada sobie na głowę (oczywiście czysty ale sam fakt mnie rozbraja)
nie wiem jak mi się uda jej wytłumaczyć że smoczek to już be jest a nocnik cacy

a u mnie w rodzinie jakiś czarny okres - wczoraj pochowaliśmy moją ciocię - wykryli u niej raka (woda w brzuchu i nie pracowała wątroba) - chorowała może troszkę więcej niż miesiąc i miała 46 lat :ico_placzek:
i jeszcze się dowiedziałam że u mojej chrzestnej lekarze podejrzewają stwardnienie rozsiane :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
po prostu koszmar a jak poczytałam o tej chorobie to aż mi ręce opadły

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

19 kwie 2008, 13:47

Gabi też ciagle zadaje to pytanie GDZIE JEST WIOSNA ? jakoś odpwoeidzi nie słysze... chyba jeszcze musimy na nią troche poczekac.
No ale Ewelinko odchudzanie to dobry krok do powitania wiosny... ja sobie kupiłam balsam z Avonu na celulit... od dziś zaczynam go stosowac i masować swoje baleronki :-D zobaczymy czy mi to coś pomoże... bo na dzień dzisiejszy to kiepsko wygląda moja pupcia no i uda... :ico_nienie:

Dziewczyny potrzebuje ekspresowej rady! JAKA MIESPODZIANKE URZĄDZIĆ MĘŻOWI W ROCZICE SLUBU??? musi to być coś mało drogiego, bo mój budżet jest już minimalny :-)

wiecie jak to jest fajnie tak siedziec cały dzien w domu, byłam tylko na zakupach, wysprzątałam, mąż w pracy... Julia ma spać, ale chyba nie bedzie... super :-)
Już jej troche ta angina ustaje, ale co zje to mi zwymiotuje, już biedna tak zmizerniała, ale dobrze ze juz nie gorączkuje.
Mi też jakoś głosu juz sie poprawiła, ale na uszy nadal zaciska :ico_zly:

[ Dodano: 2008-04-19, 13:48 ]
dorotex83 pisze:smoczek i nocniczek - u nas te dwie rzeczy leżą odłogiem,
bez smoczka to nie zaśnie
a nocnik..... zakłada sobie na głowę (oczywiście czysty ale sam fakt mnie rozbraja)


u nas jest identycznie :-D na nocik zrobi jak ją posadze, ale ja nie mam czasu byc konsekwentna ze wzgled na prace, zatem nauka siusiania została generalnie odłożona do wakacji, a ze smokiem tez jej daje jeszcze czas, choc daje jej tylko wtedy gdy sie upomni

[ Dodano: 2008-04-19, 13:55 ]
Dorotko to faktycznie u was nie ejst wesoło :ico_pocieszyciel: ciocia jeszcze młoda kobieta... :ico_pocieszyciel: koleny dowód na to jakie ważne w życiu jest zdrowie...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 kwie 2008, 15:15

Dorotko, bardzo mi przykro :ico_pocieszyciel: rany w ciągu miesiaca mozna stracic bliską osobe :ico_placzek: ja to nawet nigdy nie mysle o takich nieszczesciach...

Kasiu, mi sie wydaje ze najfajniejszym prezentem byloby jakies wyjscie np. do kina a potem na kolacje :-)

Ewelinko, Tobie zycze zeby udalo sie eksmitowac tescia, wtedy moze bedziecie miec juz spokoj na zawsze... a jesli moge zapytac - czy tesc podczas pobytu w wiezieniu zmienil sie choc troche?

Kurcze my dzis siedzimy caly dzien w domu bo od rana leje deszcz :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

19 kwie 2008, 19:04

iWONKO CZY SIE ZMIENIL NIE MAM POJECIA BO NIKT GO NIE ODWIEDZA I JAKOS NIE BARDZO MNIE TO OBCHODZI A MY BYLISMY NA SPCERKU MIMO ZE CHLODNO BYLO ALE SLONECZKO SWIECILO MUSZE LECIEC POCZYUYTAC MOJEMU NERWUSKOWI BO SIE DOPOMINA

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość