Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 kwie 2008, 20:21

mama-emilki, Maggie, dziękuję i Maggie, przepraszam za zamieszanie z moimi podpisami ...


a teraz mam pytanie - co dajecie pić swoim pociechom ?????

Moja mała Jędzunia od kilku tygodni odmawia picia herbatek - chce na okrągło pić kubusie - jak nie te zwykłe to play - jest już dosłownie pomarańczowa łącznie z językiem ... i mam wrażenie że im więcej pije tych kubusi to tymbardziej chce się jej pić - bo przeciez to jest słodkie .... no i boje się o cukier - mało pije mleka więc zęby poleca no i grubaskiem się zrobiła niesamowitym :ico_zly:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 kwie 2008, 20:29

nas żłobek czeka od września - o ile uda się z przyjęciem Malwiny :ico_noniewiem:
_________________
ja też zapisałam Adusie do żłobka od września ,w połowie lipca mam dzwonić i się dowiadywać czy ją przyjeli :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Maggie, będzie dobrze kochana , musi być dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

Barbara, super że jedziecie na pewno się przyda wam odpoczynek; oj jak ja bym chciała gdzieś jechać

Aginka, super suwaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_olaboga: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-04-19, 20:31 ]
Aginka, foteczka też super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Iza super foteczki Matiego :ico_brawa_01: a foteczki brzusia nie widze :ico_noniewiem: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 kwie 2008, 20:36

ja też zapisałam Adusie do żłobka od września ,w połowie lipca mam dzwonić i się dowiadywać czy ją przyjeli
u Was tez są kłopoty z przyjęciami ??

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 kwie 2008, 20:38

u Was tez są kłopoty z przyjęciami ??
i to jeszcze jakie :ico_olaboga: :ico_olaboga: lista rezerwowych nie ma końca :ico_olaboga: :ico_olaboga: jak bym chciała ją zapisać od teraz to nie ma szans więc spróbujemy od września.Kobietka z z którą rozmawiałam powiedziała że szanse są zobaczymy.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 kwie 2008, 20:45

justyna25, to samo u nas ... tylko i na wrzesień mamy nikłe szanse - chyba że załapiemy siękoło października jak inne dzieci się niezakilatyzują :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 kwie 2008, 20:58

na wrzesień mamy nikłe szanse - chyba że załapiemy siękoło października jak inne dzieci się niezakilatyzują :ico_olaboga:
_________________
:ico_olaboga:
:ico_olaboga: :ico_olaboga: to u was chyba jest jeszcze gorzej niż u nas :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 kwie 2008, 21:11

to u was chyba jest jeszcze gorzej niż u nas
ja mam jeszcze taką sytuację ze wójt gminy w której mieszkam nie dopłaca prezydentowi miasta w którym jest żłobek i jak muszę pokryć całe koszty lub przemeldować się ido rzeszowa . Gdy Kapik chodził do przedszkola zameldowana byłam z nim u "dobrych ludzi " którzy się zgodzili - teraz mam prostszą sytuację bo Rzeszów się powiększył i wchłoną mijscowość w której mieszka moja teściowa... szczerze mówiąc 10 domów odemnie jest rzeszów żłobek i pracę mam 8 minut jazdy samochodem i takie cyrki z płatnościami za żłobki i przedszkola :ico_zly:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 kwie 2008, 21:40

a teraz mam pytanie - co dajecie pić swoim pociechom ?????
Aginko, ja daje Antosiowi w dalszym ciagu herbatki hippa, czy to ziołowe czy owocowe, Kubusia wypije od świeta, i jakoś nie przepada za nimi.
No to ciężko u Was z tym złobkiem, u nas to praktycznie od zaraz przyjmują, może nie wszędzie, ale tu gdzie chciałam to przyjęli, ale płaci się dużo, choć bede sie starać o dofinansowanie.
i Maggie, przepraszam za zamieszanie z moimi podpisami .
Aginka nie przepraszaj, nic się nie stało, kochana.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 kwie 2008, 21:56

Aginko, u nas jesli chodzi o picie, to głownie soczki te dla dzieci typu Gerber albo Bobofruty,
n właśnie - kupiłam Malwinie w czwartek z Gerbera soki przecierowe, owocowe - bez marchewki - ale rozcieńczam je pół na pół z wodą bo jakiećśokropnie słodkie -ale czytałam że nie są dosładzane .... narazie je pije i całe szczęście bo nakupiłam okropnie dużo .... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 kwie 2008, 22:09

Bobofruty bardziej. Ale za to jakie pyszne Ja w ciazy ciagle piłam
patrzę teraz że jednak bobofrty ( nektar jabłkowo malinowy) jest dosładzany .... - :ico_noniewiem: no ale to w końcu są soki typowo dla dzieci :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość