Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

19 kwie 2008, 22:30

hej baboski
maggie trzymaj sie wiem ze ci ciezkobedzie dac anoska do zlobka ale wiesz co wydaje mi ze ze pisalas ze jak chodzilas z antolkiem na zajecia do przedszkola to mu sie podobalo wiec teraz tez powinno byc ok .....ale rozumiem cie dla nas mam taki rzeczy sa gorsze niz dla naszych babli ...bedzie dobrze trzymam kciukasy :-D
aginko ja malemu juz od jakiegos czasu chyba z pol roku daje herbatki granlowane atkie zwykle (ekoland chyba ) i pije pozatym dostaje sok jablkowy ale rozcienczony z woda ...nasz maly dlugo pil tylko wode od czasu do czasu hippa ale jak zaczal miec katary to lekarsto musialam mu podawac z czyms slodkim i tak zaczelismy z tymi herbatkami...najbardziej lubi malinowa i owoce lesne ...kubusie pije rzadko w sumie to nawet sami mu wciskami wlasnie dla poprawienia karnacji hihi ale sie wycfanil i zawsze pokazuje ze chce sok jakblowy ...
aginko foty swietne ....a malwinka chyba sie podobna do kacperka robi? czy mi sie tylko wydaje?

dziewczyny ale wam zazdroscze tych planow wakacyjnych ....ohhh pomarzyc mozna ...my nic jeszcze nie planujemy ...bo w lipcu przyjzedza teasciowa na dluzszy pobyt do polski wiec pewnie moze cos krotkiego w sierpniu a jak nie to chcemy tak jak w zeszlym roku poleciec na pare dni wlasnie do tesciowej do niemiec ....zobaczymy
u nas ze zlobkiem tak samo sie czeka no chyba ze prywatny ale niestac nas ....(kosztuje tyle co niania a ze slyszenia ponoc nie ma takiego "rygoru " jesli chodzi o przyprowadzanie dzieci zakatarzonych wiec pewnie i tak bysmy tam nie dali)
izus ...matus to normalnie caly tata ...moze drugie dziecie bedzeie do ciebie podobne .......:) :-D a brzusio...boski taki malutki okraglutki ....eh... ale wam zazdroszcze tych brzuchalkow :ico_noniewiem:
mamo emilki to ty skad jestes? z lodzi? dobrze doczytalam ?
pamietacie baboski nasza tabelos desperados? juz kiedys pytalam czy moze bysmy ja odsiezyli? co wy na to?
...lece sie polozyc ..jutro czeka mnie pakowanie.......jetsem okropnie smutna jak sobie pomysle ....eh juz nawet nie zaczynam bo zaraz bede beczec...ale macie racje ....pojade odpoczne od codziennych spraw ,wezme sie porzadnie z nadzieje ze mi wyjdzie w pracy a chlopaki wreszczie docenia to ze bylam na kazde zawolanie i mieli wszystko pod nosem......boze ale bede tesknic.......ok juz lece ....pa baboski kofane moje

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 kwie 2008, 22:51

a malwinka chyba sie podobna do kacperka robi? czy mi sie tylko wydaje?
oj ja sama nie wiem - wiem że Kapik to cały Tata a Malwinka - zdania są podzielone - mnóstwo osób mówi że Niuńka też jest podobna do Tomka - ale np. moja mama mówi że ja będąc małym brzdącem byłam taka sama .... może nie tyle z wyglądu (choć też w dużej mierze ) ale z gestów - trików ......i co dziwne ...są sytuacje kiedy wydaje mi się że Malwinka to cała ja .... czasem zrobi minkę - która jest typowo moja - ale z kolei - zeskanuję Wam zdjęcie Malwiny chrzestnej mamy gdy była mała - najmłodszej siostry Tomka - - Malwinka i Jadzia są jak dwie krople wody .... tekże sama nie wiem .... no i to jej zachowanie ..... to juz zupełnie nie wiem po kim to ma ... chyba po listonoszu lub sąsiedzie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 kwie 2008, 10:21

O nie wiedziałam Justynko, że Adusia tez sie do złobka wybiera.
mama-emilki, takie mamy plany na razie ale co z nich wyjdzie to jeszcze nie wiem :ico_noniewiem: przede wszystkim musim musi najpierw być miejsce żeby Adusie przyjeli.
Chce ją dać dlatego że opiekunmka podupada na zdrowiu i nie wiem czy będzie jeszcze w stanie się zajmować Adusią.no i ja też w pracy mam troche problemów bo oddziałowa nie chce mi dawać większości nocek a teraz jak nie mam wcale opiekunki musze niestety na nocki pracowac żebny się z mężem wymieniać.No i nie wiem jak długo będe w stanie jeszcze te nocki ciągnąć :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 kwie 2008, 10:29

Iwonka trzymam kciukaski za Ciebie, będzie dobrze, racja a chłopaki zatęsknią i docenią
Ciekawe co tam Kristi, jak po chrzcie???

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 kwie 2008, 10:45

Dzien dobry dziewczynki!
Ja tylko na chwilke, sie przyszlam przywitac, bede pozniej i tylko odpowiem Agince ze moja Asia, to ostatnio nic nie chce pic, oprocz wogy, zadnych soczkow ani herbatek, i pije mi tylko wode (ta dla dzieci: "żywiec zdrój")

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 kwie 2008, 10:59

A moja Ada pije wszystko co jej dam :-D w każdej ilości .Mała pijaczka z niej :-D jedynej rzeczy której nie ruszy jest mleko :ico_olaboga: daje jej w zamian jogurty do picia które uwielbia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 kwie 2008, 11:03

Dzień doberek

Barbara, picie wody to super nawyk .... w przeciwieństwie do picia Pepsi - które jak Malwinka widzi to aż ją trzęcie i woła "Pepe!!!!" - ale ograniczam jej jak mogę a teraz to już wogóle staram się nie kupować nawet Kacperkowi - bo przecież to okropne świństwo jest no ale zawsze tak jest - im gorsze tym lepsze .... :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-20, 11:06 ]
daje jej w zamian jogurty do picia które uwielbia
Hm .... tez musze spróbować pitne jogurty bo u nas też mleko jest BEEEEEE.....justyna, jakiej firmy kupujesz jogurty ??? jakie są najlepsze - bo ja niestety w jogurtach nie gustuję wogóle ....

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 kwie 2008, 11:07

im gorsze tym lepsze .... :ico_oczko:
_________________
oj to prawda
Ada jak jesteśmy w sklepie to krzyczy daj gume albo daj cipsi a to też przecież świństwa :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-20, 11:11 ]
Aginka, ja kupuje najczęściej bakusie albo danonki do picia. Dobre też są jogobelli też je nieraz kupuje.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 kwie 2008, 11:15

Danonki czy Bakusie wcina w formie serków ....

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 kwie 2008, 11:23

Danonki czy Bakusie wcina w formie serków ....
_________________
a Ada ma teraz etap niejedzenia serków i jagurtów :ico_olaboga: ciągle by jadła jaja i parówki :-D .Jak próbuje jej dac serek to krzyczy nie nie

[ Dodano: 2008-04-20, 11:25 ]
mama-emilki, Ada je chrupki smakowe i wola na nie cipsi :-D .A gumy uwielbia od rana potrafi krzyczeć daj gume :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-20, 11:35 ]
:Ada pepsi już podpijała i podjadała pizze :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale pepsi nie bardzo jej smakowała za to pizza owszem :-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość