Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

07 kwie 2008, 01:38

I wywaliło nas na druga strone !!!
Margot to dobrze ze Ani juz jest lepiej .
Szkrab zdjecia sa swietne Wiki juz duz panienka jest.
A Kuba prawie noc nie mowi tylko daj mama troche tata i cos tam po swojemu o i kładzie sie na podłodze turla sie i mowi bach ale za to juz bardzo duzo rozumie, my dzisja bylismy na spacerze i neiwiem ale Kuba cos terze mi pokasłuje i bardzo sie poci mam nadzije ze nic mu nie bedzie mus,iałam go przebrac bo cła pizamka na plecach mokra .
Mam do was pytanie kiedys pamietam jak mówiłyście o takich namiptach do zabawy dla dzieci z tunlem niegdzie nie widze tego patrzyłam juz na alegro ale nic nie moge znalec moze wy mi dacie jaise namiary na jakas stronke.
PISZCIE bo pustki u nas

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

07 kwie 2008, 08:39

Witam poniedzialkowo. Monis niestety o na miocie z tunelem ja nie wiem gdie mozna dostac. My mamy taki bez tunelu a kupilam go w Ikei.
Pomalutku i Kubus sie rozgada a wtedy czasmai ciezko za nimi nadazyc co znacza poszczegolne rzeczy.Moja wymyslila klapklap i nie zgadlybyscie ze chodzi o gumki do wlosow :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

07 kwie 2008, 23:00

No Szkrab niegdy bym nie zgadłą hihi :ico_haha_01:
Juz znazłm jest swietny ale narazie bede chyba musia poczedkac z wydatkami najpierw te wazniejsze rzeczy musze kupic a pozniej przyjemn iejsza ale ciesz sie ze znazlm w komplecie jest domek poczony z tunelem i wigwamem siwetne .
A co tam u was gdzie sie podziewacie kobitki :ico_nienie:
U nas wszytko oki ten wczorajszy kaszel to fałszywy alarm bynajmniej mam tak nadzije dzis nic nie był .
PISZCIE

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

08 kwie 2008, 12:28

Moniś tu np masz taki namiot z tunelem http://www.allegro.pl/item336365219_dom ... kazja.html ale piszesz że znalazłaś więc nie wiem czy potrzebnie Ci to wklejam.Ania już w zasadzie zdrowa tylko ma jeszcze jakiś stan podgorączkowy 37 stopni ale jest już dobrze no i mówi coraz więcej a Kubuś też zacznie nie martw się :)

[ Dodano: 2008-04-08, 12:30 ]
O i jeszcze jeden http://www.allegro.pl/item336938936_nam ... ezent.html

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

12 kwie 2008, 00:45

DZIEKI Margot to ja widziłm inne ale ten pierwszy jest fajniejszy od tych co widziłm ja własnie widizłm takie cos jek ten drugi co mi napisałs ale kurcze aukcja jednego i drugiego jzu zakonczona ale maoz ejesz bedziezdzwnie tam to sie zapytam
Ale tu pustki straszne myslam ze bede cztac i cztac bo nie było mnie kilka dni a tu nic .
U nas nartzie wszytsko dobrze Kuba tylko by cigle dawał buzi hihi jeszce ne4chce sie puscic zeby chodzic ciagle sie boji satnie ale zraz mu sie przypomni ze sie niczego nie trzyma i odrazu siada kupiłm mu wczoraj takie buciki zeby maił na dwor ale takie zeby lakko mu sie chodził zeby jeszce mu ułatwic bo te co maiłbardzo sztywne sa wiec kupiłm mu takie ze skorki mieciukie juz kabinuje ja moge ale on nic :ico_noniewiem:
Byliśmy wczoraj u fryziera pierwszy raz zreszta al był płacz był am i musiał bo trzymac na recach bo o siedzeniu to nie było moy dobrze ze na ulicy jezdziły duze auta to jakos to było ael tera zto wygadaa jak chłopczyk a nie jak dziwczyna jak do tej pory kazdy mowił e to dziewczyaka wklej wam zdjeci to same zobzczycie jakie loki mał :-D
trzy pierwsze zdjecia to Kuby dzien przed fryzierem a poznij to juz bedziecie widziec roznice
Obrazek Obrazek
a to jego słynne loki hihi Obrazek Obrazek Obrazek

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

13 kwie 2008, 17:41

Moniś ślicznie obcięty jest Kubuś :ico_brawa_01: wydaje się taki poważniejszy i starszy no i śliczny jest jak nie wiem :ico_brawa_01:
A ja kupiłam Ani majteczki i tak od maja zaczniemy całkowite odpieluszkowanie.Już teraz Ania często sama pokazuje na nocnik i woła siiii no i zawsze coś tam zrobi a więc uważam że jest gotowa na nocnikowanie.Oczywiście wiem że to nie pójdzie jakoś bardzo szybko ale kiedyś zacząć trzeba a lato to najlepszy czas no i podobno 18 miesięczne dziecko zaczyna już panować nad pęcherzem i zwieraczami.
Moniś a czy Kubuś chodzi z takim pchaczem zabawką?Pcha to i trzyma się tego
Taki przykładowy tu Ci podaję http://www.allegro.pl/item338175595_cho ... simba.html co prawda aukcja jest już zakończona ale przynajmniej będziesz wiedziała o co mi chodzi.Ania ma taki i choć od dawna chodzi już sama to tym bardzo lubi się bawić.
A tu macie majteczkowy i czapeczkowy zawrót głowy :-)

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/ Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/ Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Na tym ostatnim zdjęciu Ania niesie mi taką piankową literkę A.Gdzie bym jej na tej macie nie położyła to ją znajdzie :ico_haha_02: pokazałam jej kilka razy i załapała bo skoro w książeczkach pamięta gdzie jest krowa, pies, kot itd... to doszłam do wniosku że literki też zapamięta, no i faktycznie tak jest :ico_brawa_01: Na razie pamięta A i G zobaczymy co będzie dalej...

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

15 kwie 2008, 12:38

Witam dziewczyny. Ostatnio rzadko tu zagladam ale czasu brakuje.Wiki sypia raz dziennie i trzeba wtedy wszystko w domu porobic i troche odpoczac tez :-) Fryzura Kuby super :ico_brawa_01: Ania jak prawdziwa modelka :-) A jak wygladaja u was sprawy nocnikowe.Ja probuje sadzac Wiki ale jak narazie nie zabardzo przynosi to efekty owszem jak zrobi cos w pieluche to wola ze jest ba albo sisi ale jak to zrobic zeby wolala zanim zrobi :ico_haha_01: Czasami przynosi tez sama nocnik ale i tak juz jest przewaznie po sprawie.A jak ja pytam czy robi sisi to odpowiada NIE a potem i tak nasika w pieluche.Chcialabym zeby zanim urodzi sie malenstwo opanowala sztuke nocnika bo potem to mi chyba braknie cierpliwosci i czasu na nauke :ico_placzek:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

21 kwie 2008, 00:12

Hej, no co tu tak pusto ? Meldować się mamusie.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

26 kwie 2008, 23:06

o matko!
z trudem znalazlam nasz listopad :ico_haha_01:
u nas pogoda ladniejsza wiecej czasu na dworze spedzamy ja iwecej pracuje :ico_zly: a i przeprowadzka za pasem...
ale po przeprowadzce za to jak juz sie zaaklimatyzujemy to mam nadzieje wiecej czasu miec sdla siebie- bo maly pojdzie do przedszkola i wogole zmiany u nas zmiany :ico_haha_01:

poki co meldujemy ze zyjemy mamy sie dobrze ostatnie trojki i piatki wyszly jeszcze z tydzien i dojda do pelnego rozmiaru tak wiec oddycham z ulga - nigdy wiecej zabkowania :ico_brawa_01: przynajmniej w przypadku natusia :ico_oczko:

pozdrawiamy :ico_papa:

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

28 kwie 2008, 09:41

WTAJCIE! BARDZO DŁUGO MNIE NIE BYŁO ALE SAME WIECIE JAK TO JEST, PRACA DOM,FILIP -BARDZO ABSORBUJACY- I JAKOŚ CZASU BRAK!
U nas wszytko dobrze, Filipek zdrowy i energiczny jak nie wiem. Mam z nim problem w nocy bo strasznie płacze i musimy go obudzic a potem ponownie usypiac, nie wiem co mu sie porobiło. Co prawda ida mu ząbki ale nigdy czegos takiego nie miał-poza tym w dzień zachowuje sie noramlnie. Nawet juz myslałam ze wymusza w ten sposób zebysmy go brali do łózka (jak mu sie zdażało wczesniej takie coś to zawsze bralismy go do siebie bo wtedy sie uspokajał od razu) ale chyba jednak nie. sama nie wiem co o tym mysleć?
Poza tym jest lekki postęp w mówieniu, mówi juz mama, tata, baba i dziadzia, nasladuje niektóre zwierzatka (hau hau. muuu itd) ,mówi "nie" i 'nie ma" poza tym po swojemu nazywa różne rzeczy np uhuu to hustwaka lub konik na biegunach( ze chce pojedzic oczywiście) :) Poza tym mówi sisi i kojarzy to z nocnikiem ale nie z tym ze powinien cos tam zrobić :-D Jest zdecydowanie anty nocnikowy, jest poste bo nawet na nim posiedzi ale zeby cokolwiek zrobił to absotutnie!! :ico_olaboga: Jak juz bedzie całkiem ciepło spróbuje go puszcac w samych majtkach i pielucha terowa (u nas same dywany bez mozliwości zwiniecia ) to moze zrozumie o co w tym chodzi. Ogólnie to duzo rzeczy umie nam pokazac wiec dośc dobrze sie rozumiemy :ico_oczko: !
Mamy juz za soba wszytkie szczepienia wiec narazie z głowy. Filip ma 85cm wzrostu a waży ok11kg (nie wazyli go).
mam do was pytanie- jak biegaja wasze dzieciaczki? Chodzi mi o to ze filip jak biega ( najbardziej wtedy to widac) strasznie daje stópki do srodka, nie wiem czy to u dzieci normalne czy powinnam iśc do jakiegos specjalisty. Zaznaczam że ciągle chodzi w kapciach (bafood-czy jakos tak) i buciki ma też usztywniane. Poradzcie cos dziewczyny. Pozdrawiam i zycze dużo odpoczynku przy tej slicznej pogodzie>

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość