Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

20 kwie 2008, 19:15

no hejka .....
a ja cos nie moge dostac sie na tt ........ albo mnie rozłacza albo kasuje posta wrrrrrrrrr

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 kwie 2008, 20:27

hej dziewczyny gdzie jestescie...rodzinne popoludnie a teraz upojny wieczor???

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

20 kwie 2008, 20:42

Hej.

Ja dziś tylko na chwilkę.

Mam prośbę do zborry - mogłabyś mi napisać, jak będzie wyglądała ta gastroskopia Hani - mam koleżankę, która ma niespełna dwuletniego synka - ma obawy ale chyba też będzie musiała zgodzić się na zabieg u niego :ico_noniewiem:

Jutro zajrzę na pewno i napiszę co tam u nas się przez wekend działo :-)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 kwie 2008, 20:48

czółko...

Glizdunia gratuluję zdolniachy! ona to co dzien coś nowego... :ico_brawa_01:

Lady napisz coś więcej na ten temat? gdzie to się ubezpiecza? jak wygląda? ile kasy można w razie draki odzyskać? no bo czytałam i w wielu miejscach jest tak, że jak robisz rezerwację i nie przyjedziesz, to i tak trzeba zapłacić. A nie uśmiecha mi się dać komuś 1000zł za nic...napisz mi ok?

Kamizelko...ja na razie wiem tyle, co się naczytałam w necie. Mała dostanie lekkie znieczulenie, taki głupi jaś...nie pełną narkozę. Ale z tego względu nie może jeść 6godzin wcześniej chyba...i 2godziny po. Sam zabieg trwa chyba z 5minut, wprowadza się taką sondę przez przełyk...i w trakcie pobierają wycinek z jelita. Koniec bólu...potem chyba te 2godziny się jest pod okiem lekarza, a potem do domciu i czeka się na wyniki.
Tyle, że ja mam coraz więcej dylematów, bo mała je normalnie wszystko...a kupy są rewelka! ani śladu biegunki, czy luźnej kupki...i co powiecie?

A jeszcze niech mi ktoś odpowie o tych pampersach...czy pominęłam? czy 4+ są większe niż 4 czy to ściema?

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

20 kwie 2008, 21:29

hej jestem żyję choć w nie najlepszym humorze... Mat śpi na łóżku, inaczej nie bardzo mu sie podoba ja koło niego z laptopem na kolanach, dziś ma płakał z przerwami 2 godziny mam dość a byłam sama, T przyjechał z pracy i mówi że chory 38 st gorączki, więc nie zajmował sie Matem teraz jest wykwaterowany do salonu, mój szwagier mnie wkur... wygłupiał sie z wnuczką teściów i mi ikilka razy wybudzili dziecko teściowie porażka .. po prostu fatalny dzien

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 kwie 2008, 21:47

Kate...wspolczuje dnia...ja tez mialam dzis dosc ciezkoz Maya tym bardziej ze mialam skacowanego tatusia do pomocy :ico_noniewiem: :ico_zly:

Zborra
...są ciutek wieksze....my kiedys kupilismy na probe bo akurat nie bylo w sklepie dumbo paka 4...wzielismy4+ i dla nas byly tak samo dobre...nie ma duzej roznicy ale cos tam minimalnie jest....bo juz np.5 sa duzo wieksze niz 4+.....5 mielismy teraz ale sa w kroku za duze bo tak wisza....Maya jest malutka ale my na wage napisana na pampersach nie patrzymy bo te niby dobre wagowo ja obcierają ....wiec wracamy do 4+ z tym ze sa dosc niskie...i czasem sie ossuwaja jeszcze bardziej w dol i Maya nosi je pod brzuszkiem :ico_haha_01:

wiecie co Maya zrobila w kapieli...napila sie wody z kubeczka...ale tak ze chyba za jednym lykiem pol kubka :ico_olaboga: ....taka szybka byla ze w dwojke nie zdazylismy jej powstrzymac :ico_puknij: .....a woda z plynem byla wiec mam sie biegunki spodziewac? :ico_noniewiem: .....

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 kwie 2008, 22:01

Kate biedna jesteś...oby Mat miał jutro lepszy dzień...

Glizdunia dzięki! bo już myślałam czy 5nie kupić. Ale na pewno by jej z nonono spadły :ico_haha_01: więc 4+ następnym razem wezmę.
No może mieć biegunkę, ale nie powinna...w końcu to woda :ico_haha_01: spoko, będzie git!
Ja po serialu...jakoś mnie pitbull wciągnął...a teraz idę myju i spać...A może zaś będą nocne rozmowy na temat...i na rozmowach się skończy...pa!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 kwie 2008, 22:16

Zborra owocnych rozmow zyczę!!! :ico_oczko:
A. za godzinke do pracy idzie a ja spac.....i od nowa zaczynamy tydzien!!.....chyba lubie te monotonie :ico_noniewiem: :-) ....jak mam taki zajety dzien jak wczoraj to juz nie moge sie doczekac leniwych poniedzialkow :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

21 kwie 2008, 08:41

U nas spoko tylko ogólnie Kinga maruda się zrobila od przeprowadzki, zawsze zasypiała sama a teraz głównie wieczorem jak ją kladę to płacze niemiłosiernie aż z zanoszeniem, nie chcę jej przyzwyczajać do innego zasypiania bo to niesamwia wygoda jak dziecko zasypa same ale chyba musze jednak chwilkę z nią posiedzieć w pokoju aby się uspokoiła, wogóle jaka rostrojona jest strasznie...już widzę nasze wakacje i nowe miesce :ico_haha_01:

Daria niestety fotki mi sie nie otwierają, wiec może innym razem je obakam a do do pieluch to kupiłam Happy i naprawde są ok, uzywalam raz takich z Lidla bo mi kupela poleciła ale sa jakieś sztywne i zaraz sie pupsko Kingi odparzyło a te Happy są miękkie i cienkie, nie takie kolorowe ale co tam, i chyba taniej wychodzą :-)

Lady super że sie dobrze bawiłaś, takie wyjście z domu i oderwania się od dzieciaczka jest potrzebne, ja nie wychodze często ale od czasu do czasu trzeba :-D

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

21 kwie 2008, 08:48

Dzień dobry
Ja dzisiaj śpiąca :(

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość