Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

19 kwie 2008, 19:59

Jagna30 pisze:Czytalam,ze w ktorys wozkach sa tak waskie gondole ze dziecko zima w kombinezonie musialo trzymac raczki w gorze,bo sie nie miescilo....wyobrazacie to sobie????
no właśnie, albo Twoja wygoda, albo dziecka wybór należy do Ciebie:), ja juz wybrałam wygoda dziecka, ja mieszkam na 2 a Mama moja na 4...wiec też troszke ponosze. Ten tako jest chyba okolo 18 kilo i ma pompowane kolaplus amoryzatory, dobrze sie go prowadzi..moja kumpela ma taki a mieszka na "trudnym terenie" piach, wyrwy, dzury, krawężniki itp..daje rade a nawet jest bardzo zadowolona:) http://www.tako-poland.eu/polska.htm chodzi mi o wózek fast rider, polecany...sprawdzony, nara :ico_ciezarowka:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

21 kwie 2008, 08:43

Witam
ale mnie dziś boli prawy bok,czuję takie potworne ciągnięcie :ico_placzek: Nie wiem,czy aż tak dzidzia się rozpycha???Dobrze,ze za 3 dni wizyta u gin :ico_sorki:

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

21 kwie 2008, 10:13

mnie tak bolało - rozciaganie, i do tego ból mocniejszy przy kopniaczkach pare tygodni, podczas wizyty okazało sie ze dzidzia leży w poprzek zupelnie :ico_haha_01: - mała akrobatka ... i to mogło być przez to, teraz musiała sie zupełnie odwrócić w pion bo ruchy czuje lagodne i mój brzuszek zmienił kształt :-) napiszBeatka jak po wizycie, ja mam dopiero 5 maja, a wy dziewczynki jestescie na zwolnieniach czy pracujecie ciągle, bo ja na zwolnieniu, nie wiem czy mi przedłuży ale chciałabym, bo zmęczenie mnie szybko dopada, cobym nie robiła, miłego początku tygodnia :ico_ciezarowka:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

21 kwie 2008, 16:25

niunia pisze:napiszBeatka jak po wizycie, ja mam dopiero 5 maja, a wy dziewczynki jestescie na zwolnieniach czy pracujecie ciągle, bo ja na zwolnieniu, nie wiem czy mi przedłuży ale chciałabym, bo zmęczenie mnie szybko dopada, cobym nie robiła, miłego początku tygodnia

Ok,ja mam wizytę we czwartek o 17 :ico_oczko:
Ja pracuję,ale zastanawiam się,czy we czwratek nie poprosić o L4,chociaż na 2 tygodnie,odpocznę troche,bo mi kręgosłup daje popalic :ico_noniewiem: Zobaczymy,co gin na to,ale moze nie będzie problemu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

21 kwie 2008, 19:33

czesc ja jestem caly czas na l-4...czas szybko leci:)ja mam wizyte jutro u gin. Wczoraj miałam jakies dziwne bole kujace, ale to chyba z przemeczenia, bo wczoraj bylam w ciechocinku, a potem torun na chwilke..po 10 wyszlismy z domu a wrocilismy okolo 19..pozdrawiam :ico_ciezarowka:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

22 kwie 2008, 09:04

Wiecie co? Schudłam 0,5 kg :ico_szoking: :ico_szoking: To chyba przez ten intensywny weekend,pływanie na basenie,w niedzielę długi spacer :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-22 ]
Hej kobitki,gdzie sie podziewacie??

Zobaczcie,co znalazłam na necie-waga w poszczególnych m-cach ciaży,w zależności od "wagi startowej" :ico_brawa_01:

http://dziecko.onet.pl/1219200,kalkulatory.html

Mi wyszło,ze przybieram w normie :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

23 kwie 2008, 10:00

BeataW pisze:Mi wyszło,ze przybieram w normie

a mi, że właśnie za dużo bo wyjściową miałam 69, a teraz tzn wczoraj 83:(....moze już aż tyle nie przytyje łudze się:) :ico_puknij: :ico_placzek:
Pozdrawiam miłego dnia, jest pięknie..na spacerki:)))) :ico_ciezarowka:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

23 kwie 2008, 10:06

delfi1 pisze:a mi, że właśnie za dużo bo wyjściową miałam 69, a teraz tzn wczoraj 83:(....moze już aż tyle nie przytyje łudze się:)

Mnie teraz waga stanęła,tzn mniej wiecej do 25-26 tc tyłam co tydzień o 1 kg,potem do 29 tc o 0,5 kg...a teraz waga stoi :ico_sorki:
Ja startowałam z 58 kg,wczoraj wieczorem ważyłam 68,5 kg... czyli jestem 10,5 kg na plusie... a z tej tabeli mi wyszło,ze mogę przytyć do ok 73-74,mam nadzieję,że się zmieszcze :ico_sorki: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-23 ]
delfi1 pisze:Pozdrawiam miłego dnia, jest pięknie..na spacerki:))))

U nas ze spacerku nici-nie dosć,ze zimno,to jeszcze mżawka leci-brrr :ico_noniewiem:

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

23 kwie 2008, 11:26

hej brzuchatki ;)

ja startowałam z 61 kg a teraz mam 68, wiec norma, duzo nie mysle o wadze , bo zawsze bylam "szybko gubiąca kg.." wiec mam nadzieje ze nie przytyje ponad normę, własciwie to urósł mi sam brzuszek i piersi trochę , reszta chyba bez zmian, póki co :ico_haha_01:
u mnie tez pogoda super i lecę na spacer, boje sie ze to juz koncówka takiej aury bo tak piknie juz 2 tydzien.. :ico_szoking:

pod koniec maja szykuje nam sie wesele przyjaciólki, nie mam pojęcia co szukać- jakiej sukienki- lubię takie dalej za kolanko , czy takiej ciążowej typowo ( załoze raz i tyle) czy próbować znaleźć cos uniwersalnego, eh trudna sprawa. mysle nad elegancką moze używaną na ten 1 raz ? moze podsuniecie pomysł :ico_ciezarowka:

miłego dzionka!

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

23 kwie 2008, 12:09

WITAJCIE :ico_ciezarowka:
troche mnie tu nie było bo walcze z przeziebieniem i cały czas leze bo od kaszlu zaczął mnie bolec brzuch i lekarz zastanawiał sie czy nie posłac mnie do szpitala :ico_szoking:
ale polezałam tydzień i jest troszke lepiej... a w piątek kontrola u ginka wiec zobaczymy co powie :ico_nienie: narazie dużo leze ...
ale bardzo sie za Wami steskniłam wiec musiałam tu wpasc chodz na chwilke :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość