Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 kwie 2008, 18:25

Zapomniałam powiedzieć, ze fotki wyszły dobre. Robiłam w formacie 10x15 i jest nieźle, myślałam, ze gorzej będzie. Nie jest to najlepsza wzorowa jakośc, ale parę fotek gorszej jakości moze być w albumie hehe. Ta z VOGUE`iem i obcałowywanym plakatem wyszły super. Takze mozecie wyrabiać :ico_oczko:

Madziorka, no to męczący, ale i wesoły weekendzik mieliście,gratuluję :ico_brawa_01:

A ja dziś kawał roboty odwaliłam na balkonie. Uch, ale za to mam kwiecisty balkonik, tak się cieszę! Czuję się jak w kwiatowym raju :-D
Teraz czeka mnie dłuuuuuugie prasowanie. Musze przygotować ciuszki na aukcje, jutro fotki i wiooo :)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 kwie 2008, 20:23

A ja dziś kawał roboty odwaliłam na balkonie. Uch, ale za to mam kwiecisty balkonik, tak się cieszę! Czuję się jak w kwiatowym raju
ech :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,ja tez kwiaciarka jestem,uwielbiam sadzic przesadzac itd :-D ,powodzenia w aukacjach oby ciuszki szybko poszly :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-21, 21:03 ]
UPOLOWALAM http://www.allegro.pl/show_item.php?item=349361962

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 kwie 2008, 22:55

hej
u nas juz spokojnie ... winkujemy
ale towarzystwo udalo sie juz do pokoju
a adas zasypia na kanapie
wszystkim udzielil sie dosc ostry weekendzik hihi
no i trudno im sie dziwic skoro kazdy pracuje.. i to nie lekko
a ja ? nie pospie do poludnia jak za dawnych czasow
choc dzis o 13 tak mnie zmulilo ze dolaczylam do lelka i tak spalismy do 15.30 :ico_szoking:
wiec pozno dzien zaczelismy hihi

a tam
czasem mozna nie?

dobranoc wszystkim

[ Dodano: 2008-04-21, 22:57 ]
p/s Alinka, frydza to moge swoj ogrodek smialo oddac w wasze rece... mnie w ogole do ziemi nie ciagnie hehe
gdybym miala swoj ogrod to jedynie trawka mi sie marzy i jakies wysokie krzaki albo zywoplot zebysmy mogli na golasa biegac i w basnie plywac.. hihi :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 kwie 2008, 00:00

kamila dzieki

a linka wklej ja sie z toba zgadzam i tez bede szukac dobrych wiec moze cos mi tym podpowiesz, bo poki co laik ze mnie totalny :ico_noniewiem:
lelek jeszcze miesci sie w swoje nosidelko hihi

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 kwie 2008, 00:08

Madziorka i ode mnie sto lat!!!! Własnie siorbię reddsika za twoje zdrówko:)

Alinko moje kryterium wyboru fotelika to bezpieczeństwo, bezpieczeństwo i dopiero po trzecie wygląd. Bazuję na tych testach zderzeniowych które tutaj wklejałam.
Raczej sie juz zdecydowałam. Ale nie wiem czy wam pokazać... bo nie chcę żebyście mnie za jakiegoś snoba wzięły. Mam nadzieję, ze tak nie pomyślicie. To bardzo drogi fotelik, ale nie zamierzam oszczędzać na bezpieczeństwie Tomka.

A! I jeszcze jedno Alinko. Foteliki od 9-25 kg lub więcej są mniej bezpieczne niż te 9-18 ponieważ nie da się dostosować wszystkiego najlepiej dla róznych wzrostów. Albo to mniejsze, albo to większe dziecko będzie gorzej zabezpieczone.

A dziś cudowny dzień w Szczecinie. Wreszcie. Bylismy cały dzień na dworze. Tomek dzis pierwszy raz spacerował po dzielnicy na nóżkach i baaardzo mu sie wszystko podobało. Trawa była fascynująca, brama super, a basen przeciwpożarowy niesamowity. ech...

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 kwie 2008, 02:18

Zgadzam się, Kamilko, z najwazniejsze jest bezpieczeństwo. Ja jeszcze muszę zwracać uwagę na materiał tapicerki.. Wańka jest alergikiem i niektóre materiały podrazniają jej skórę.. a niektóre obicia fotelików, które widziałam w sklepie jest ohydne...
Co dotyczy kategorii wagowych to uwazam, ze nie do końca nalezy tym się sugerować, bo kazde dziecko ma inna urodę - jedno ma 95 cm i 14 kg wagi, a Wanesska przykładowo - 10,5 kg i 80 cm, inne zaś dziecko w wieku 5 miesięcy czasem ma juz 9 kg (taki grubasek jest na naszym osiedlu). Taki chudziutki dzieciaczek, ale wysoki lepiej by się czuł zapewne w większym foteliku... Albo na przykład córeczka naszych znajomych ma prawie 2 latka i wazy 12 kg. Teoretycznie pasuje jej jeszcze nosidełko, a przeciez nie będziesz 2-letnie dziecko w nim wozić , bo po pierwsze siedzi juz, a po drugie jest poprostu dłuzsze dwukrotnie do nosidełka :ico_noniewiem:
Ja uwazam, ze zanim się kupi fotelik trzeba dziecko przymierzyć do niego. Byłam w sklepie i przymierzałam Wańkę do 9-18 kg i do 9-25 kg, no i powiem szczerze, ze ten większy bardziej mnie przekonał. Ten mniejszy za pół roku byłby do wymiany, bo był taki w sam raz. Kurcze, zeby to nie kosztowło tyle, to człowiek kupowałby to częściej, jak ubranka przykładowo... Echh i znowu nie wiem co robić. Czytam tą stronkę o fotelikach i znowu mam dylemat. Jutro pojadę do jakiegos innego sklepu i obejrzę towar, moze akurat trafię na jakiś fajny :-D
A link wklejaj oczywiście! Nikt tu o nic Cię nie posądzi . Przeciez kazdy kupuje to, co uwaza za dobre i wcale nie musisz się usprawiedliwiać :ico_oczko:

Widzę, ze Toumś miał frajdę ze spaceru. Dzieciaczki teraz są tak ciekawi świata, ze szok! Widzę jak moja dziunia zachwyca się wszytskim dookoła, kiedy jesteśmy na spacerku czy gdzieś jedziemy.

Frydza fajny zestaw :ico_brawa_01:

Dobranoc laski! Alez mnie muli :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 kwie 2008, 09:12

Witam :ico_kawa: hop hop!!!Age bede miec dopiero po 11 takze narazie luz,a na 18 ide do fryzjera :-D :-D :-D :-D :-D :-D bo wygladam tragicznie i musze sie wziasc za siebie :ico_oczko:
A link wklejaj oczywiście! Nikt tu o nic Cię nie posądzi . Przeciez kazdy kupuje to, co uwaza za dobre i wcale nie musisz się usprawiedliwiać
zgadzam sie w 100 %

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 kwie 2008, 09:47

Wstałam i czuje sie jak zombi :550: nie umiem wcześniej chodzić spać echh brak moibilizacji :ico_olaboga:

Frydza, no to się odstrzelisz laseczko :-D
a propos fryzjera.. całkiem zapomniałam Wam powiedzieć, ze 2 miesiące temu zrobiłam balejaz :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja o nim sama juz zapomniałam :ico_haha_01: A Karol zauwazył dopiero na trzeci dzień hahahaha ale nie jest niewidoczny - mam wiśniowe i pomarańczowe pasemka - widać i to bardzo, alez ja mam spostrzegawczego faceta :ico_smiechbig:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

22 kwie 2008, 10:14

Witam no frydzia to walni potem jakieś foteczki po wizycie .
Alinko masz takie pasemka no pokaż się , a co do kwiatków to ja wszystko tylko nie to nie cierpie grzebac w ziemi wole cały domek posprzątac.Ale podoba mi się strasznie jak ktoś ma ładny ogród , ja niestety nie mam balkonu.
A powiedzcie mi można zamieszczac fotki na allegro nie płacac za nie bo ja bym chciała wózek wystawic

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 kwie 2008, 10:39

kURDE JA POWOLI SIĘ WŚCIEKAM! (och ten caps to przypadek) Ślęczę nad tymi fotelkikami,.. Ja tu Was zanudzę :ico_noniewiem: Oglądam teraz te testy bezpieczeństwa i wiecie co? Te testowane są bardzo drogie, a te tańsze nie mają zrobionych testów i dochodzę do wniosku, ze foteliki testowane są drozsze dlatego, ze w cenę wliczono koszt testu, który wcale przeciez nie jest tani... A tańszy jest tańszy, bo testów nie ma, a bezpieczeństwo moze być takei samo.. Tylko skąd masz wiedzieć któy jest bezpieczny, a który nie?????????? Zwariuję! Wrrr


Edytko zrobię jakąś fotkę i pokaze te swoje kłaki :)
Co do allegro, to wydaje mi się, ze nie mozna tak.. Wystawiając zawsze ileś płacisz...

A ogród, kwiatki - to moja wieeelka pasja :-) Nie wyobrazam sobie, zebym nie miała roślin. Jak się skończy budowa, to dopiero będę miała roboty :) ale sprawia mi to przyjemność, odpoczywam i cieszę się strasznie :) Och gdyby była moja wola tyle bym zrobiła! Marzy mi się brama opleciona pachnącym krzakiem rózy pnącej, niedaleko płotu stary wóz drewniany w niewyobrazalnie pięknych kolorach zwisających kwiatów, altanką oplecioną wilcem czy wijącymi nastrurcjami no i oczywiście mały skalniaczek ochhh

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość