Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 kwie 2008, 23:05

Karolinko - dzięki za fotoski :-) widzę że Jaś to jak Niki przymierza się do zadużych kapci i lubi lizaczki - słodki jest :ico_haha_02:
Ide spać mój pijak nieżywy zajął całe nasze łoże ciekawe gdzie ja się zmieszcze :-D
Jutro wielki dzień podpisujemy umowę u dewelopera już nie moge się doczekać :ico_brawa_01: Ten pijaczyna napewno będzie miał suchoty no ale co - cierp ciało coś chciało :-D
Miłej nocki życze - do jutra :607:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

21 kwie 2008, 09:11

Witam ja dizs pierwsza po weekendzie :-D Impreza w sobote naprawde udana chyba już tak dawno się nie spiłam gin z tonikiem i cytryną :ico_szoking: smakował jak płyn do naczyń beeeeeeeeeeeeee ale co mi tammmmmmmm pierwsze urodziny bratopwej bez rodziców no i parapetówa. Przebierałyśmy się w jakieś ciuszki od niej, jedna się ogoliła golarką od mojego brata wiecie tą oną :-D :-D :-D naprawde już dawno się tak niebawiłam, i wszystko pamiętam :-D Niedzielke byliśmy u tesciowej na urodzinach i było bardzo sucho w gardle :-D Wczoraj u nas było deszczowo a dziś wielka mgła, ale ma byc cieplutko :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 kwie 2008, 20:40

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: U nas słoneczko ale widze że u was też bo nikogo tu dziś nie było poza mazią, , fajnie że imprezowy wekend udany :ico_haha_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

21 kwie 2008, 21:54

ja byłam ale tt niebyło :ico_noniewiem: Niewiem cosik chyba robili :-) U nas dziś strasznie wiało :-)

[ Dodano: 2008-04-22, 08:52 ]
Ja dzis znowu sama wszystkie gdzieś poznikałyście :-) U nas dziś paskudna pogoda cała noc wiało i padało teraz dalej pada :ico_zly: Martynka dziś w domu bo strasznie kaszle, nich posiedzi z nami :-) Matyldzia od rana łobuzuje :-D widać ze niewyspana cała noc jęczała to te cholerne zęby :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 kwie 2008, 10:35

mazia, - ja jestem przepędźcie kaszelek Martynki i niech te zębole dają już spokuj Matyldzi - buziole dla dziewczynek :ico_buziaczki_big: U nas słońce świeci i może znowu pojedziemy na działeczke ale zobaczymy jescze czy będziemy miały z kim jechać :-)
Gdzie się wszysctkie ulotniły że ni zaglądają na tt :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-22, 10:37 ]
Maziu - co powiesz na kawke :ico_kawa:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 kwie 2008, 11:11

OOOOOOOOOO chetnie się napije :-D Czekam na faceta ma przyjśc nowy internet mi założyć i kablówke. Więc napewno znikne na jakiś czas ale jeszcze jestem :-D Potem babka z AVONU przyjdzie zobaczyć moje postępy hahahaha :-D zebrałam zamówienia na 180 zł w ciągu 4 dni to chyba niezle :-D To ide se zrobić ta kawusie :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

22 kwie 2008, 13:07

to ja też się chętnie kawusi napiję.

Nie wpadamy na forum, bo u nas śliczna pogoda i prawie cały dzionek siedzimy na podwórku.
Wieczorem to już padam ostatnio na buzię około 21 a pobudka 6:30

jak taka ładna pogoda to i kompa odpalać się nie chce :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

22 kwie 2008, 15:23

Hej kobiety! :-D

gdzie was wywiało,wczoraj nie mogłam wejść na TT,a dziś czasu nie miałam.Widze,że nie ja jedna mam takie problemy. :ico_oczko:

u nas dziś tak wieje,że wszystkie smieci i piasek lecą prosto w oczy :ico_szoking: ,może niebawem się troszkę uspokoi to wyjdziemy na spacerek :-)

Karola dzięki za fotki-Bartuś jest śliczny,oczka ma cudne,poprosze częściej o fotki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-22, 17:32 ]
ale pustki,dziewczyny ,koniec strajku :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-22, 22:08 ]
ale sie rozgadałyście :ico_szoking: ,nie nadążam z czytaniem :ico_olaboga: .Poddaję się ,idę spać :ico_spanko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 kwie 2008, 22:22

Ja dziś popołudniu zrobiłam sobie święto :ico_oczko: i poszłam zrelaksować się do kosmetyczki - a tak na serio to brwi do porządku przywołać :-D
Iwcia 33, - jaki aniołek w avatarku :ico_brawa_01:
mazia, - i co założyli ten internet u Ciebie ? no i brawa za pierwsze zamówienie :ico_brawa_01: przyznaj się ile sobie kosmetolów zamówiłaś :ico_oczko: :ico_haha_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 kwie 2008, 07:51

Witam ja jak zwykle pierwsza :-D Elu a ty gdzie się podziewasz wracaj do domu :-) Edulitko ja byłam bardzo skromna co do kosmetyków wzięłam sobie tylko taki zestaw krem nanoc na dzień i pod oczy był taniutki bo promocja 27 zł no i mężowi krem :-D Tak tak internet założyli narazie oki jest niby wolniejszy ale ja tego nieodczówam. Za to program leci 54 non stop min mini :-D Nawet jak wczoraj dzieci spały patrzyliśmy jak rybka spi hahahahh :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości